Як самостійно здійснити SEO при обмеженому бюджеті
Рейтинг статті: / 6
НайгіршеНайкраще 

Самостоятельное продвижение сайта

Тільки уявіть, як чудово було б, якби не треба було прикладати занадто зусиль для збільшення трафіку Вашого сайту.
Вам довелося б тільки запустити руку в «бездонний» маркетинговий бюджет, зв'язатися з найбільш відомою в галузі SEO фірмою і підписатися на пакет компанії «Platinum». А потім Ви б просто сиділи склавши руки і чекали нових відвідувачів, які зареєструються на Вашому сайті і придбають велику кількість продукції, а Ваш прибуток злетить до небес.
Звичайно, дуже небагато компаній можуть похвалитися подібним безмежним бюджетом. Якщо Ваша компанія не така велика, але намагається розкрутитися, маючи крихітний бюджет, не хвилюйтеся! Цілком можна розробити ефективний план SEO і при скромному бюджеті.
SEO самостоятельно
Крок № 1 - Почніть з аналізу сайту
Не важливо, чи є Ви представником великої компанії чи малого бізнесу, розробку нового SEO-плану найкраще починати з загального аналізу середовища SEO. Маючи інформацію про те, чи добре оптимізований Ваш сайт, чи є у Вас недоліки, які необхідно усунути, Ви отримаєте чітке уявлення про те, з чого почати кампанію самостійної SEO.
Якщо Ви працюєте з професійним SEO агентством, перший крок, який потрібно зробити - провести аудит SEO, який розкриє ці важливі деталі. Але якщо Ви не хочете або не можете дозволити собі скористатися послугами агентства, Ви можете зробити щось подібне власними силами, завантаживши безкоштовну версію програми Traffic Travis.
Після того як Ви встановили програму і створили «Проект» для Вашого сайту, зверніть увагу на параметр «Page Warnings» у вкладці «Dashboard» і окремі сторінки у вкладці «Мій сайт» («My Site»). При відкритті будь-якої з «Page Warnings» відкриється спливаюче вікно з зазначенням певних недоліків SEO Вашої сторінки - наприклад, наявність занадто великої кількості тегів H1 або ще що-небудь. Коли Ви вирішите всі ці проблеми, ефективність SEO на Вашому сайті поступово збільшиться. До того ж цей етап не вимагає великих витрат.
Крок № 2 - «Ручна» робота з SEO на сайті
SEO це не якийсь таємний процес, який здійснюється незрозумілими веб-розробниками за зачиненими дверима. Основні принципи, що лежать в основі цієї науки, широко відомі і доступні для будь-кого - чи то початківець веб-майстер, чи досвідчений власника сайту.
Для прикладу, де б Ви не працювали - на невеликому локальному веб-сайті або на гіганті Amazon, чудовим рішенням для Вас буде оптимізація тегів заголовків сторінок, з використанням ключових слів, які можуть бути створені за допомогою безкоштовного сервісу дослідження ключових слів Google Adwords. Крім того, гарною практикою для SEO є включення принаймні декількох внутрішніх посилань на Вашому сайті - Ви можете зробити це самостійно або доручити цю роботу досвідченому SEO агентству.
Крок № 3 - Використовуйте безкоштовні інструменти для проведення аналізу посилань конкурентів
Інша сторона SEO - Ваша діяльність поза сайтом, зокрема, кількість посилань з інших авторитетних сайтів, які посилаються на Ваш сайт. Як і в методах SEO при роботі безпосередньо на сайті, згадані раніше, Ви можете або заплатити комусь, щоб створити зворотні посилання на сайт, або можете зробити це самостійно.
Відмінний спосіб для створення таких посилань - перевірити сайти, які посилаються на Ваших конкурентів. Щоб зробити це, не витрачаючи великих коштів, відкрийте Open Site Explorer і введіть URL-адреси всіх Ваших конкурентів в пошуковому рядку програми. Хоча, використовуючи безкоштовний сервіс Explorer, Ви не зможете переглянути стільки результатів, скільки на платному сервісі, але все ж Ви отримаєте достатньо інформації, щоб розпочати заходи зі створення посилань.
Крок № 4 - Створіть свої власні корисні посилання
Використовуючи інформацію, яку Ви отримали в кроці № 3 - а також за допомогою будь-яких інших «стратегій побудови посилань», знайдених в Інтернеті - виділіть декілька можливостей побудови посилань, які Ви можете здійснити самостійно (без витрат на роботу професіоналів в сфері SEO). Наприклад, Ви можете:
  • писати і розміщувати гостьові пости на інших сайтах Вашій галузі (посилання в обмін на статтю);
  • писати великі статті або створювати інформаційні зображення, які можна опубліковувати в соціальних мережах. Така практика відома як «контент-маркетинг» і дає величезні можливості для власників веб-сайтів, обмежених у бюджеті на SEO;
  • надати користувачам можливість безкоштовного скачування якоїсь продукції (наприклад, безкоштовна електронна книга або невелика програма). Як тільки інші сайти Вашої галузі дізнаються про це, вони моментально почнуть розміщувати посилання на Ваш сайт, щоб підвищити інтерес серед своїх передплатників.
Дійсно, відмінною рисою цих стратегій є те, що вони потребують часу, але не коштів. Те, що у Вас немає достатньої кількості коштів на реалізацію Ваших ініціатив у сфері SEO, зовсім не означає, що Вам не вдасться зробити це. Однак це також не означає, що Вам доведеться витрачати більше часу на оптимізацію сайту, ніж Вашим конкурентам з більш великим маркетинговим бюджетом.
Крок № 5 - Проконсультуйтеся з експертами для вирішення питань.
Нарешті, коли справа доходить до SEO, не будьте дріб'язковими і нерозумними. Всі стратегії, перераховані вище, можуть зіграти важливу роль в ефективності роботи Вашого сайту і можуть бути реалізовані абсолютно без витрат на платні послуги SEO.
Тим не менше, існують ситуації, що вимагають втручання фахівців. У деяких ситуаціях - наприклад, відновлення після збою в пошуковій системі або наслідки негативної SEO-атаки - необхідна більш серйозна підтримка SEO, ніж та, яку Ви зможете забезпечити самостійно.
Крім того, незабаром Ви можете виявити, що Ваша «самостійність» у сфері SEO досягне певної межі. Якщо Ви є власником бізнесу і займаєтеся SEO в якості додаткової роботи, швидше за все, у Вас є безліч інших справ, що вимагають Вашого часу, які є більш важливими. Хоча цілком імовірно, що Ви зможете реалізувати всі методи, описані вище, однак буде дуже важко обігнати Ваших більш просунутих конкурентів, які займаються SEO цілеспрямовано.
В обох випадках важливо враховувати загальну рентабельність роботи з авторитетними професійними SEO-консультантами або агентствами. В залежності від розміру і онлайн-участі Вашого цільового ринку Ви побачите певний приріст прибутку в результаті високого рейтингу в пошукових системах. Хоча, звичайно, Вам потрібно приділити особливу увагу правильному розподілу Ваших маркетингових ресурсів. Також важливо обрахувати, скільки грошових коштів витрачається на самостійне проведення SEO заходів.
(Джерело RU: secret-seo.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting