14 сайтів для пошуку людей в Інтернеті
Рейтинг статті: / 269
НайгіршеНайкраще 
Пошук людей в ІнтернетіІснують різні причини, чому Вам може знадобиться пошук людей. Можливо, доведеться знаходити загубленого родича, старе кохання, однокласників або бізнес-контакти...
Використання таких пошукових систем, як Google або Yahoo для пошуку людей може в деяких випадках спрацювати, але в більшості випадків, на жаль, ні.
Як вийшло, що кращі пошукові системи терплять таку жахливу невдачу, коли справа доходить до пошуку людей? Відповідь лежить в маловідомій, але дуже важливій частині веба, яка називається "Deep Web" (глибинний веб).
Так як більшість особистих профілів, державних архівів та інших документів, пов'язаних з людьми, зберігаються в базах даних, а не на статичних веб-сторінках, то основна інформація більш високої якості про людей просто "невидима" для регулярних пошукових систем.
Pipl: пошук людей в “невидимому” Інтернеті
Мабуть, найпопулярніша пошукова система для пошуку людей. Пошук за іменем, прізвищем (обов'язково), містом, штатом і країною.
Існує щось особливе в цьому пошуковому двигуні, хоча це лише інструмент для пошуку людей, який знаходить інформацію в тій частині Інтернету, яка, як правило, не індексується іншими великими пошуковими системами. Наприклад, автор виявив кілька сторінок, про які ніколи не знав, на яких був його профіль ICQ і його давно забутий профіль на Yahoo People.
Запит у пошуковику Pipl допоможе Вам знайти «невидимі» веб-сторінки, які не можна знайти на регулярних пошукових системах. На відміну від типових пошуковиків, Pipl призначений для отримання інформації з Deep Web. Його роботи вміють взаємодіяти з базами даних для пошуку і вилучення фактів, контактних даних та іншої відповідної інформації з особистих профілів, каталогів, наукових публікацій, протоколів судових засідань та інших численних джерел, "глибинної" Мережі.
Pipl не тільки надає результати пошуку, а розробники використовують передовий мовний аналіз та алгоритми ранжирування, щоб надати Вам найбільш відповідні біти інформації про людину в єдиній, зручній для читання сторінці результатів.
ZabaSearch: пошук людей за ім'ям, адресою і номером телефону
ZabaSearch - пошукова система для пошуку людей, яка дозволяє вести пошук людей в США за ім’ям, адресою або номером телефону. Просто введіть дані людини у поле пошуку і почекайте, поки “жаба” повзтиме базами даних.
Функції розширеного пошуку дозволяють ще більше звузити Ваш пошук за містом, державою, роком народження і по-батькові людини.
Ви також можете перевірити публічні повідомлення, залишені для Вас чи на будь-яке інше ім'я (наприклад, для .Джорджа Буша W), а також отримати оповіщення електронною поштою, коли хтось шукає Ваше ім'я на ZabaSearch. Ці параметри можуть бути доступні з нижній частині сторінки.
Yatedo: шукати і знаходити персони онлайн
Традиційні пошуковики дозволяють здійснювати пошук для всього. Але якщо це люди, яких Ви шукаєте, то Ви повинні користуватися спеціалізованим інструментом, який повертає онлайнові результати про людину, яку шукаєте. На такий пошук “заточений” веб-інструмент пошукової системи під назвою Yatedo.
Yatedo є безкоштовною для використання пошуковою системою для пошуків, пов'язаних з людьми. Ви можете просто ввести ім'я людини і з'являться всі онлайнові результатів, що мають відношення до введеного Вами імені. Якщо можливо, то будуть показані в результатах резюме та фотографія кожної людини в мініатюрі. При натисканні на результат відкриються публічно доступні дані людини. Ви можете фільтрувати ці деталі для отримання новин, оновлень, документів і книг.
Waatp: чудовий пошукових для пошуку людей
Ви шукаєте людей в Інтернеті? Якщо так, то замість заголовка Вашої улюбленої соціальної мережі, підставте заголовок Waatp - пошукової системи в реальному часі, щоб знайти людей. Це проста і прекрасні пошукова система, яка шукає людей, використовуючи ім'я та прізвище. Результати відображаються у вигляді місць на карті. Ви можете збільшити масштаб карти, щоб звузити до певної людини; натиснувши на значок людини відкрити інформацію про нього/неї, що має Waatp.
Ця інформація включає в себе стать, сімейний стан і членів сім'ї.
Результати також відображаються у вигляді посилань на імена, які відповідають Вашому запиту:
При натисканні на посилання відкриваються різні об'єкти, пов'язані з даним ім'ям. Ці сайти включають в себе соціальні медіа результати, блоги, пов'язані домени, книги, фотографії, статті, документи і т.д.
Webmii: пошукова система для пошуку людей в Мережі
Ви один з тих людей, чиє ім'я Google знаходить в Інтернеті? Ну, якщо так, є ще один спосіб зробити це. Введіть WebMii, двигун для пошуку людей в Інтернеті, де Ви можете шукати публічну інформацію про Вас та інших людей. Сайт відображає Інформацію про людину, отриману з різних соціальних мереж, веб-сайтів і онлайн-документів. Кожна людина також має свій власний PeopleRank який є оцінкою її видимості в Інтернеті.
WebMii дозволяє шукати людину з використанням імені або за ключовим словом, чи використовуючи розширений пошук. Якщо ім'я, яке Ви шукаєте, поширене серед багатьох людей, то Ви можете натиснути на теги для подальшого звуження результатів.
WebMii використовує такі різні сайти, як Facebook, Friendster, Google, Twitter і Yahoo для збору інформації. Крім того, сайт містить посилання на Xing і Friendfeed, таким чином, Ви можете також легко шукати дану людину на цих сайтах.
Snitch.Name: пошук людей в соціальних мережах
Snitch.name - це сайт, який дозволяє шукати людину на сайтах соціальних мереж за її ім'ям і прізвищем в одному інтерфейсі. Зробити це на сайті досить просто - замість того, щоб Ви йшли і окремо шукали когось  на Facebook, Twitter, Flickr або MySpace - сайт надає Вам результати пошуку з цих сайтів в окремих блоках на одній сторінці.
Сайт дозволяє знаходити людей на таких популярних соціальних мережах, як Facebook, MySpace, Flickr, LinkedIn, Hi5, Twitter Google, WordPress.org блогах та відеосайтах, подібних Vimeo. Крім того, Ви також можете зробити пошук на таких академічних сайтах, як Массачусетський технологічний інститут, Стенфордський, Оксфордський університети і Google Scholar.
123people:: пошук людей в усіх куточках інтернету
Використовуючи власний алгоритм пошуку розробників, Ви можете знайти всеосяжну і централізовану інформацію для відповідного імені, що складається із зображень, відео, телефонних номерів, адреси електронної пошти, профілів соціальних мереж і Wikipedia та іншого.
Весь цей багатий мультимедійний контент витягується з великого списку міжнародних та регіональних відповідних джерел більш, ніж у 12 країнах і різними мовами.
 yoName: Ваш приватний детектив
yoName перетворює Ваш комп'ютер в приватного детектива. Подивіться будь-кого за бажанням і Ви можете шукати навіть за його обліковим записом користувача або адресою електронної пошти! Якщо дана особа вже довгий час на будь-якій з мереж, як MySpace або Facebook, yoName знайде її.
Пошукайте друзів, родичів, та ін. Знайдіть себе і подивіться, чи ніхто не видає себе за Вас. Або просто весело проведіть час і знайдіть знаменитостей, навіть якщо перші п'ять записів для Періс Хілтон все "чоловік, 39, одинокий, Медісон, штат Вісконсін".
OK. Припустимо, Ви знаходитеся в клубі і Ви фліртує з цією загальною шпилькою (і він - це вихід з Вашої ліги, між іншим), і, бум, Ви записали телефон. Проблема в тому, геній, що наступного дня ці цифри все ще в кишені, коли Ви кинути свої джинси у прання. Ви пам'ятаєте його ім'я, але він не в книзі. Автор має на увазі, що дехто навіть не використовує телефонну книгу більше, крім замовити піцу? Саме так. Так що тепер Ви будете робити? yoName!
Або припустимо, що Ви і всі Ваші друзі збиралися зустрітися разом після закінчення школи і ось, через два роки, і кожний в коледжі або дуже зайнятий, і Ви повинні витягти щорічник, пам'ятаючи навіть нік Вашого кращого друга. Як Ви збираєтеся відстежити все назад і зібрати старий екіпаж друзів знову разом? yoName!
Wink: найбільший в світі двигун для пошуку людей

Безкоштовний пошук людей на Wink, найбільшому в світі двигуні для пошуку людей. Пошук людей за ім'ям, щоб отримати номер телефону, адресу, веб-сайт, фотографії, місце роботи, школу та ін.
Spokeo: допомогти людям знайти одне одного

Spokeo - двигун для пошуку людей, який організовує величезну кількість списків білих сторінок, публічної інформації та інших пов'язаних даних про людей з великої розмаїтості відкритих джерел. Місія сайту полягає в тому, щоб допомогти людям знайти і з'єднатися з іншими, більш легко, ніж коли-небудь.
PeekYou: індексація публічного вебу про людей і для людей
PeekYou - пошукова компанія, орієнтована на індексацію загальнодоступного вебу про людей. Основною метою компанії є індекс людей з їх публічних веб-адрес. На сьогоднішній день були проіндексовані більше 250 мільйонів чоловік. PeekYou.com є сайтом для пошуку людей, який обслуговує більше 5 мільйонів унікальних відвідувачів щомісяця. Станом на 24 лютого 2011, www.peekyou.com зайняв 562 місце відповідно до Quantcast.
PeekYou's Enterprise Search повертає пошуковий індекс PeekYou, щоб допомогти своїм партнерам визначити хто, де, і що для своєї бази користувачів/клієнтів для наукових досліджень, аналітики і в маркетингових цілях.
CriminalSearches: публічні записи інформації про судимості
Дані на цьому сайті надають тільки публічні записи інформації і призначені для особистого використання. Не слід покладатися на них, щоб визначити фактичні судимості людини зі злочинів, перерахованих іноді в загальному і які можуть представляти кілька різних звинувачень. Припущення не повинні бути зроблені тільки на злочини, представлені на цьому веб-сайті. Дані включають в себе більше такі судимості, як громадянські порушення та інші незначні злочини, так що люди можливо не є фактично злочинцями. Крім того, не всі кримінальні результати записуються при винесенні обвинувального вироку, і не всі вони забезпечують розпорядження про винність або невинність.
Погашені або запечатані записи видаляються з сайту тільки при отриманні повідомлення про це. Для того, щоб надати найбільш повний результат в пошуку, час від часу власники ресурсу можуть купувати дані у приватних постачальників. Зарядка рішень, прийнятих Управлінням державного прокурора або результатів кримінального судочинства повинні бути отримані з їх джерел.
Zoominfo: інформація про людей через їх профілі
Профілі людей включають в себе історію роботи, освіти, приналежності і веб-посилання за10 років (нагороди, особисті інтереси і т.д.), включаючи предмети, не доступні в інших місцях Інтернету. Почати пошук за повною назвою, щоб переглянути профілі або додаткові критерії, щоб побачити великий обхват сайту.
Intelius: від пошуку людей до перевірки анкетних даних
Влади існує на інтелектуальній розвідці. Потужність в умінні інтерпретувати інформацію з точністю, швидкістю і душевним спокоєм. Сила в уникненні стосунків з людьми або підприємствами, які можуть нашкодити Вашому особистому життю, активам або бути ризикованими.
Intelius – є піонером в галузі торгівлі інформацією, інноваційними технологіями для збору, інтерпретації та надання інформації для споживачів і бізнесу в Інтернеті. Intelius прагне максимально спростити розумне і обґрунтоване прийняття рішень для своїх клієнтів в бізнесі і житті. Входить до числа 100 найбільших комерційних сайтів в Інтернеті,
Intelius пропонує продукти та послуги, починаючи від простого пошуку людей та керування списками до всеосяжної перевірки анкетних даних з кадрів і має один з кращих захистів конфіденційних даних в своїх продуктах.
(За матеріалами EN: makeuseof)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting