Методи та інструменти

Методи та прорами

Ефективний пошук в Інтернеті

  Методи та програми для ефективного пошуку в Інтернеті


Як встановити програмне забезпечення Windows на Raspberry Pi, використовуючи Wine
Рейтинг статті: / 6
НайгіршеНайкраще 
Wine_LogoБажаєте запустити програмне забезпечення Windows на своєму Raspberry Pi? Це амбіційна пропозиція, але тепер це можливо для невеликої кількості додатків.
Далі
 
Машинне навчання для IoT за допомогою Android Things та TensorFlow
Рейтинг статті: / 5
НайгіршеНайкраще 
TensorFlow_RPiДізнайтеся, як об'єднати Android Things і TensorFlow, щоб принести AI і ML в проекти IoT. Даний проект показує, як застосувати машинне навчання до IoT. Як платформу IoT ми будемо використовувати Android Things, а як двигун машинного навчання, будемо використовувати Google TensorFlow.
Далі
 
Дистанційне керування іграшковим автомобілем за допомогою Android Things GPIO
Рейтинг статті: / 6
НайгіршеНайкраще 
Android Things GPIOРозглянемо, як можна використати виводи Android Things GPIO для керування двигунами постійного струму, створивши дистанційне керування автомобілем.
Далі
 
IoT, Android Things та хмара
Рейтинг статті: / 17
НайгіршеНайкраще 
Ubidots_1Розглядається, як розробити додаток Android IoT, що використовує Android Things. Додаток надсилає дані, отримані від сенсорів, на хмару Ubidots, допомагаючи нам представити деякі важливі аспекти щодо програмування додатків Android Things.
Далі
 
3 плати для автономного живлення Raspberry Pi 3
Рейтинг статті: / 21
НайгіршеНайкраще 
CH_LogoМікрокомп’ютер Raspberry Pi 3 (RPi) сьогодні широко використовується при конструюванні роботів, що вимагає автономного живлення. Розглянемо параметри готових плат, які забезпечують автономну роботу RPi.
Далі
 
Машинне навчання, потоковий Інтернет речей та підключені медичні пристрої
Рейтинг статті: / 14
НайгіршеНайкраще 
Cluster_LogoПодивіться, як машинне навчання можна застосувати для охорони здоров'я завдяки даним моніторингу пацієнтів та певною допомогою Apache Spark.
Далі
 
Список 180+ проектів на Raspberry Pi 3
Рейтинг статті: / 18
НайгіршеНайкраще 

RPi_3_listНаведений список джерел основних проектів 2016 і 1017 років на Raspberry Pi 3. Проекти дуже різноманітні як за тематикою, так і за складністю, але всі цікаві.

Далі
 
Створіть власний монітор пацієнта з Raspberry Pi
Рейтинг статті: / 12
НайгіршеНайкраще 
Healthy PI Hat LogoПортативний монітор пацієнта, який стежить за його здоров'ям, будується на комбінації Raspberry Pi і Healthy PI Hat від ProtoCentral.
Далі
 
Як запустити Raspberry Pi 3 з зовнішнього жорсткого диска
Рейтинг статті: / 6
НайгіршеНайкраще 
Raspberry Pi with HDDRaspberry Pi призначений для роботи з SD/MicroSD-картою. Для таких операційних систем, як PIXEL, це означає, що всі ваші розділи “root” і "Home" знаходяться на SD-карті, яка може вас трохи обмежувати, враховуючи крихітні розміри сховища.
Далі
 
Як віддалено керувати Raspberry Pi з будь-якої точки світу
Рейтинг статті: / 13
НайгіршеНайкраще 
Remotely Control RPiВи коли-небудь хотіли отримати доступ до свого Raspberry Pi, коли знаходитесь в дорозі? Можливо, ви налаштували домашню камеру безпеки, використовуєте персональний сервер Minecraft, або використовуєте свій RPi ще для деяких божевільних «штучок» в Інтернеті.
Далі
 
Як перейменувати Raspberry Pi під Raspbian
Рейтинг статті: / 5
НайгіршеНайкраще 
RPi_name_logoЗмінити ім'я хоста RPi на основі Raspbian для постійного або тимчасового користування легко, якщо ви знаєте, як це зробити...
Далі
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 18
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting