7 фактів SEO, які власники бізнесу повинні мати на увазі
Рейтинг статті: / 8
НайгіршеНайкраще 
7 facts SEOЯкщохочете, щоб ваш сайт займав хороше місце в Google, то важливо зрозуміти основні реалії пошукової оптимізації. Хоча SEO - це дуже широка тема, але її найважливіші компоненти можна втиснути в сім ключових фактів:
7 facts of SEO
1. Зміни неминучі
Малотого, що Google отримав репутацію як такого, щорегулярно вносить серйозні зміни в свій алгоритм, але багато й інших аспектів інтернет-маркетингу також змінюються на регулярній основі. Оскільки цей тип змін відбувається, то важливо врахувати їх в усіх стратегіях, які розвиваєте.
2. SEO це не те, щоб встановити і забути
Хоча єпевні тактика оптимізації, які можна зробити один раз, а потім зробити ще колись в досяжному майбутньому, SEO вимагає постійних зусиль. Коли бізнесмени не виконуватимуть SEO, то практично неможливо отримати для них результати, які вони хочуть.
3. Питання SEO для мобільних пристроїв
Використаннячутливого дизайну вашого сайту є гарною відправною точкою для мобільного SEO. Проте, через те, що локальна оптимізація сайту також грає певну роль в рейтингах, важливо також розглянути додаткові питання. Гео-таргетинг, навігація для користувача та індивідуальний підхід – це тіфактори, які можуть відігравати певну роль у тому, як добре сайт ранжується в результатах мобільного пошуку.
4. CMS може зробити перерву для вашого рейтингу
Вибірнової CMS – це не те рішення, яке слід сприймати легковажно. CMS  - один з багатьох способів, який може вплинути на рейтинг вашого сайту. Тоді як оптимізована CMS може забезпечити велику допомогу в плані рейтингу, то погана може відкинути вас назад. І, навіть, якщо обрана якісна CMS, важливо правильно переходити на неї, щоб захистити існуючі рейтинги.
5. Невеликі зміни можуть мати великий вплив
Цяреальність SEO є мечем з двома гострими сторонами. Оскільки бувають випадки, коли намагання вплинути на ранжування може дуже розчарувати, то обнадійливо знати, що рейтинг вашого сайту може зрости лише при невеликій зміні в сторону. З іншого боку, якщо вам вдалося добитися дуже хороших рейтингів, то трохи страшно усвідомлювати, що додаючи щось маленьке, яке робить неправильні зміни на вашому сайті, можете отримати дуже серйозні наслідки.
6. SEO не повинно існувати в міхурі
Великезначення для отримання максимальної віддачі від пошукової оптимізації для бізнесу є розуміння того, що ця практика не існує в міхурі. Хоча важливо переконатися, що всі ваші зусилля SEO в руках здатних професіоналів, ви також повинні брати до уваги, що пошукова оптимізація взаємодіє з усім іншим, що ви робите в Інтернеті та автономному режимі. Знайшовши найкращі способи інтеграції всіх своїх зусиль, зможете генерувати найкращі результати.
7. Google вам нічого не винна
Тоді, якцей останній пункт може здаватися різким, чим раніше ви приймете його близько до серця, тим швидше зможете розробити дійсно ефективну стратегію SEO для свого сайту.
(Джерело EN: socialmediatoday.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting