6 розширень Chrome для перевірки з одного кліку працездатності і безпеки посилання на інтернет сторінку
Рейтинг статті: / 6
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 12 червня 2011, 07:14
Розширення Chrome для перевірки посиланьURL-адреси або посилання, як ми їх називаємо, дозволяють переміщуватись в Інтернеті. Форма посилання - це нитки вебу (буквально). Але, частіше за все, Ви не можете бачити, що знаходиться за ними.
Посилання можуть бути “биті”, можуть вказувати не на ту сторінку, навіть гірше, посилання можуть бути відкритими дверцями для фішинг-атак і шкідливих завантажень. Ось чому перевірка посилань у Вашому браузері допомагаэ принаймні вберегтись від цього.
Автор виявив, що розширення для перевірки посилань - чудові помічники, коли справа доходить до перевірки купи посилань при завантаженні з сайтів файлообміну, таких як Rapidshare. Це дійсно болюче питання: знайти непрацююче посилання після завантаження основної частини файлу з працюючих посилань.
Ви, напевне, знаєте, що інтернет-магазин Chrome має декілька програм для перевірки посилань, які по-різному Вам допомогають.
Просте розширення для перевірки посилання, яке працює тихо, використовуючи колірні коди. Розширення Chrome з зображенням у вигляді розірваного намиста (у випадку, коли говоримо про іконку) виконує колірне кодування посилання. Невеликий лічильник відсотку показує стадії завершення. Помилки відображається червоним кольором, успішні посилання показані зеленим, тайм-аут (затримка) посилання виділений синім, і помилкові посилання “підсвічені” червоним. Розширення не завжди повертає відмінні результати, але посилання, які потребують повторної перевірки, відображаються червоним кольором.
Це розширення Chrome для перевірки посилання також працює за принципом колірних кодів. У ньому підкреслюються непрацюючі посилання червоним кольором, а помилки відображається поруч з ними. Статус посилання відображається, як показано на скріншоті. Посилання Mailto і JavaScript ігноруються. Кількість не перевірених та помилкових посилань публікується в звіті Link Check з кольоровими мітками. Інколи перевірка посилань підвисає.
Дане розширення для перевірки посилань перевіряє правильність посилання з різних файлообмінних сайтів, наприклад Rapidshare, і відображає підсумковий звіт. Воно працює з панелі інструментів, а також з контекстного меню правої кнопки миші. В принципі це ярлик, який приводить Вас для перевірки посилання на сайт WGTools.
Перевірка Rapidshare діє автоматично, коли Ви потрапляєте на сторінку, яка містить посилання на веб-сайт обміну файлами. Іконка в адресному рядку змінює колір, коли виявляється сторінка з посиланням на Rapidshare. Дійсне посилання відображається зеленим значком. Проводите над непрацюючим посиланням і значок відобразиться червоним кольором.
Спробуйте це розширення Chrome на тестовій сторінці і Ви отримаєте утиліту. Це розширення автоматично виявляє оману посилання, яке намагається перенаправити Вас до іншої області, ніж та, яка зазначена на текстові посилання. Попередження може допомогти Вам захистити браузер від фішинг-атак та інших шкідливих веб-сайтів.
Як і попередні розширення, SafeLinks FREE також намагається захистити Вас від небезпечних посилань. Воно працює на поточній веб-сторінці або посиланні, якщо його явно вибрати. Використовуйте SafeLinks з меню правої кнопки миші на поточній сторінці або на обраному посиланні. Розширення використовує зворотний зв'язок з рейтингом веб-безпеки на таких сайтах, як McAfee, Нортон, Trend Micro і повертає результати про безпечні або небезпечні сторінки. На жаль, зворотний зв'язок від трьох вище перелічених сервісів на деяких веб-сторінках працює повільно.
Перевірка посилання на злий умисел є набагато більш важливим використанням інструментів перевірки посилання. Але автор був здивований щодо відсутності доступних розширень для цієї мети. Невже він щось пропустив? Що Ви думаєте про інструменти для перевірки посилання? Чи використовуєте Ви приведені або які-небудь інші інструменти для перевірки URL в браузері Chrome?
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting