Як просунути свій сайт за рахунок унікальності
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Унікальність сайтуБагато підприємців отримали свою популярність завдяки Інтернету, зокрема, блогам. Завдяки бізнес-блогам корисна ділова інформація доступна майже всім. Головне - знати потрібні канали зв'язку.
Всі, хто займаються просуванням свого сайту, напевно знають багато варіантів його розкрутки в пошукових системах. Найвідомішим з них є SEO-просування. Але він часом коштує шалених грошей. А для підприємців-початківців ці гроші, можуть стати непідйомною ношею. Особливо якщо врахувати, що платити за таке просування треба щомісяця, а відгук від нього буде, в кращому випадку, через 3-4 місяці.
Також існує море варіантів, які стоять відносно недорого, але за які пошуковики справно банять сайти. Про них автор навіть не буде вести мову.
Тому бізнесменам, що збираються відкрити інтернет-магазин, автор пропонує подивитися в бік одного дуже улюбленого пошукачами методу просування - створення унікального контенту. Даний метод має наступні плюси, у порівнянні з іншими варіантами:
Лояльний трафік. Людям не цікаво читати на всіх сайтах одне і те ж. У багатьох сферах копіювання інформації досягло таких розмірів, що знайти відмінний від інших опис товару, є досить таки непростим квестом. При цьому інформація, якої багато на всіх сайтах, за якістю залишає бажати кращого. В даному випадку сайт з інформацією, якої немає ні у кого, сильно виділяється в середовищі конкурентів і привертає до себе нових користувачів.
Висока швидкість індексації сайту. Пошуковики, за їх повідомленнями, частіше індексують сайт з унікальним контентом. Тому Ваші нові сторінки будуть з'являтися в пошуку швидше, ніж сторінки конкурентів.
Цитування текстів з сайту. Якщо контент унікальний, посилання на нього рано чи пізно розійдуться в Мережі. Ви ж пам'ятаєте, що зворотні посилання підвищують рейтинг Вашого сайту в пошуковику?
Швидкість зльоту сайту на перші місця пошукових систем. Так як вище ми написали, що пошукачі люблять унікальний контент, є висока ймовірність, що незабаром (принаймні для Google) Ви опинитеся на перших місцях за ключовими запитами. Наприклад, сайт автора djcontroller.ru з'явився на першій сторінці Google через 2-3 місяці, після створення, а в Яндексі через рік і стабільно займає там місця в першій десятці за багатьма запитами. При цьому авторові практично нічого це не коштувало. Так, СЕО можливо могло вивести його швидше, але, скільки б це коштувало?
Які ж варіанти існують, щоб домогтися унікальності?
  • Копірайт. Вважається найкращим способом досягти унікальності контенту. В даному випадку стаття або опис товару пишуться з нуля. Природно, спочатку беруться вже готові тексти, але лише для ознайомлення з майбутньою темою. Після цього пишеться вільний твір. При цьому виборів у початківця власника магазину два: або економити гроші і писати тексти самому, або найняти копірайтера і заощадити час.
Перший спосіб дешевший, але не завжди хороший. Особливо, якщо у Вас є проблеми з грамотним правописом, і немає знання основ складання відповідного для пошуковиків тексту. Другий варіант не сильно дорожчий (якщо Ви, звичайно, не заповнюєте сайт декількома сотнями найменувань з розгорнутими текстами). Зараз вартість хорошого копірайту коливається в районі 2,5-5 доларів за 1000 знаків.
При цьому варто пам'ятати, що на даний спосіб витрачається велика кількість часу, а якщо наймається копірайтер, то ще потрібні додаткові витрати.
  • Рерайт. Другий варіант, який вважається гіршим першого, також дозволяє наповнити сайт унікальними текстами. Чому гірший? Вважається, що люди не дуже люблять перероблені тексти, а в рерайті все робиться саме так. Береться одна або кілька статей, компілюються, слова замінюються синонімами і готовий новий унікальний текст. В даному випадку, щоб пошукачеві сподобалося - треба бути обережним і перевіряти текст на унікальність (про це нижче).
Вартість рерайту зараз - 1,5-3 долара за 1000 знаків, тому що він простіший, ніж копірайт і займає менше часу. Тому цей спосіб варто вибирати, коли Ви заповнюєте сайт великою кількістю інформації.
  • Переклади. Ще одним варіантом отримання унікальних текстів є переклади з іноземних джерел. В даному випадку, як Ви розумієте, необхідно добре знати іноземну мову, з якої робиться переклад, і, власне, необхідно знайти саме джерело.
Плюсами перекладу є - 100% унікальність Вашою рідною мовою (якщо раніше ніхто даний текст не перекладав) і швидкість (перекладати текст простіше, ніж писати його майже з нуля). Вартість перекладу - 4-5 доларів за 1000 знаків.
  • Копіпаст. Даний метод найпростіший і ніяк не допомагає домогтися унікальності. Просто береться стаття або опис товару і копіюється на свій сайт. Але іноді його можна використовувати. Наприклад, в закритих від пошукачів місцях сайту (наприклад, Корзина). Але там, де текст з Вашого сайту відкрито індексується, метод копіпаст краще забути. Всі плюси унікальності будуть Вам недоступні і про те, щоб вилізти на перші місця Яндекса можна забути.
Що ж повинно бути унікальним?
В ідеалі унікальним повинно бути все, починаючи з движка сайту і закінчуючи дрібними деталями дизайну. Але це в ідеалі. У реальності найголовніше - це текстова інформація: обов'язково опис товарів, статті, інформація про компанію ... всі-всі тексти, які видно для пошуковиків. Також Ви можете зробити унікальними картинки, наприклад, додавши на них ватермарку або яку-небудь інформацію, що звертає увагу. Правда кращим варіантом будуть фотографії Вашої продукції.
Як перевірити текст на унікальність?
Ви переписали опис товару з іншого сайту або копірайтер написав Вам нову статтю. І хотілося б знати наскільки він буде унікальним для пошукачів. Для перевірки унікальності є кілька варіантів:
1. В першу чергу Ви можете скористатися вебсервісами:
Antiplagiat.ru - раніше був необхідний для пошуку плагіату в студентських роботах. Тепер ним користуються все більше людей для перевірки тексту на унікальність. З незручностей можна виділити необхідність реєстрації на сайті.
istio.com - швидка перевірка на плагіат в мережі Яндекс. Простий в обігу і не вимагає додаткових реєстрацій.
2. Якщо Ви серйозно вирішили зайнятися перевіркою текстів на унікальність, автор радить програму Etxt Antiplagiat. Серйозний і зручний інструмент для пошуку схожих текстів. Має багато параметрів, за допомогою яких Ви можете перевірити навіть весь свій сайт. (http://www.etxt.ru/antiplagiat/).
Викладачі університетів полюбляють шукати плагіат за допомогою програми Advego Plagiatus (http://advego.ru/plagiatus/), яка працює швидше від попередньої – прим. редактора.
3. Останній варіант - досить тривалий, але якщо треба перевірити 2-3 пропозиції на унікальність, то можна скористатися і ним. Ви просто відкриваєте пошуковик і вводите текст з Вашого інтернет-магазину прямо в поле пошуку і дивитеся, що він Вам видає.
Варто пам'ятати, що якщо Ви виклали контент на свій сайт, то це ще не означає, що його ніхто не скопіює. Для захисту контенту, впроваджуйте в тексти інформацію про свій сайт, про компанію. У цьому випадку людям доведеться ще помучитися при копіюванні інформації з Вашого сайту. Але в будь-якому випадку - навіть якщо хтось викладе текст з Вашого сайту, для пошуковиків першоджерелом інформації буде Ваш сайт, тому що там він з'явився раніше.
(Джерело RU: ubr.ua)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting