Який контент сайту приносить успіх в просуванні?
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 

Контент для сайта

Наповнення сайту статтями грає роль, важливість якої важко переоцінити. Розміщені на майданчику статті є не тільки основним джерелом інформації, яке дозволяє розкрити тематику ресурсу, зробивши його привабливим для людей, але й інструментом пошукового просування.
Розкручування сайту в пошуковиках з використанням грамотно написаного унікального, цікавого і присвяченого актуальній тематиці текстового контенту дозволяє добитися високих позицій у видачі за короткі терміни.
Переважна більшість сайтів, які можна знайти в Мережі, використовують текстовий контент. Причому на його частку, як правило, припадає близько 80-90% всього наповнення майданчика. Така велика увага до текстового контенту сайту обумовлено тим, що він є головним інформатором для відвідувачів майданчика, а також може бути використаний в цілях просування його в пошукових системах. Статейне наповнення сайту, при правильному підході, може вивести його в топ видачі популярних пошукових систем без яких-небудь додаткових інструментів. Текстовий контент є основною багатьох ефективних технологій пошукового розкручування, що говорить саме за себе. Розглянемо, що потрібно знати про створення і розміщенні текстового контенту, щоб подарувати сайту високі позиції у видачі пошукачів.
Актуальність та цікавість
Текстовий контент сайту може бути присвячений будь-якій тематиці на вибір автора, але в цілях пошукового просування і залучення якомога більшої кількості відвідувачів, краще використовувати тематичний контент. Це означає, що текстовий контент сайту повинен бути присвячений тій же тематиці, що і майданчик для його розміщення. Однак у рамках будь-якої, навіть дуже вузької тематики, можна знайти масу тематичних варіацій, але важливо знайти ті з них, які зможуть зацікавити велику кількість людей.
Іншими словами, для того щоб майданчик домігся успіху, необхідно наповнювати його актуальними статтями, які цікаві і корисні не для одиниць, а для широких мас. Якщо статті розраховані на вузький сегмент цільової аудиторії, то вони є не таких ефективним інструментом нарощування трафіку, оскільки можуть зацікавити лише невелику кількість людей. Коли ж в статті зачіпається тематика, хвилююча широкі верстви користувальницької аудиторії Мережі, то вона здатна привести на сайт куди більше зацікавлених користувачів, що поліпшить його показники. Крім актуальності тематики, статті повинні бути написані цікавою і зрозумілою мовою.
Справитися з цим завданням краще всього вийде у фахівця, який працює в сфері створення текстового контенту для наповнення і просування сайтів. Послуги зі створення текстового контенту пропонують копірайтери, які мають необхідний досвід та знання для того, щоб виходили цікаві та такі, що відповідають потребам просування, тексти. Чим більш привабливим для користувачів буде текстовий контент сайту, тим більше зацікавлених відвідувачів буде приходити на майданчик із завидною регулярністю.
А це обіцяє хорошу картину поведінкових факторів, яка, в свою чергу, обіцяє поліпшення ранжирування сайту в пошукових системах. Для того, щоб сформувати стабільний приплив цільових відвідувачів, а також просунути майданчик в топ видачі популярних пошукових систем, рекомендується використовувати написані професійними авторами матеріали, які враховують інформаційні потреби сучасного користувача і відповідають пошуковим алгоритмам ранжирування сайтів.
Унікальність і тематична відповідність
Іншими важливими вимогами, яким повинен відповідати текстовий контент сайту, щоб принести йому успіх, є унікальність і тематичність. Користувачів, які приходять на сайт, цікавлять оригінальні авторські матеріали, аналогів яким немає в Мережі. Тільки такі статті можуть привернути увагу перебірливого користувача. До того ж, унікальні статті є основою пошукового просування.
Коли ж на майданчику розміщені дубльовані текстові матеріали, це неможливо приховати від всюдисущих роботів пошукових систем, які моментально виявляють і викривають плагіатчиків. Більш того, сайти, на яких розміщений дубльований контент, піддаються досить серйозним санкціям з боку пошуковиків. Зокрема, такий майданчик може потрапити під фільтри або навіть в пошуковій бан, що рівносильно смертному вироку.
Щоб уникнути таких негативних наслідків, слід розміщувати на сайті тільки оригінальні авторські матеріали, написані самостійно (за наявності належних навичок) або на замовлення, спеціально для конкретного сайту, а не запозичені на інших тематичних ресурсах Мережі. Однак, навіть авторські матеріали, перед тим як бути розміщеними на сайті, повинні обов'язково перевірятися на предмет унікальності, оскільки можливості будь-якої мови, не є безмежними, і завжди є люди, які вживають при написанні статей одні і ті ж фрази та вирази. Допустима природна втрата унікальності коливається в межах 5-10%. Більше - привід для того, щоб коректувати контент.
Величезне значення для розвитку і просування сайту має також критерій тематичності текстового контенту. Практика показує, що найкращі результати при просуванні дає використання текстового контенту, який за тематикою збігається з сайтом, на якому він розміщений. Не тематичні статті гірше сприймаються як користувачами, так і пошуковими системами. Перші приходять на сайт певної тематики, очікують отримати якомога більше корисної інформації всередині саме цієї тематики, а коли їм пропонуються статті на сторонні теми, то це розчаровує.
Що стосується пошукових роботів, то збіг тематики сайту з контентом є ознакою того, що на майданчику розміщені релевантні, корисні цільовій аудиторії даного сайту матеріали. Це дає додаткові плюси сайту і сприяє його більш активному просуванню в рейтингу видачі пошуковиків.
(Джерело RU: knight19661.blogspot.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting