7 звітів Google Analytics, щоб допомогти з SEO
Рейтинг статті: / 7
НайгіршеНайкраще 
Google AnalyticsІноді значення SEO важко продемонструвати, бо не завжди можна категорично довести, що будь-яке збільшення продажів або присутності в Інтернеті відноситься безпосередньо до SEO.
З цієї причини автор вирішив написати пост.
Ще один спосіб, щоб отримати більшість SEO це подивитися на графіки в Google Analytics, так що автор підкреслив 7 звітів, які кожен повинен використовувати і ділитися зі своїми клієнтами. Google Analytics є відмінним інструментом, щоб чітко показувати вплив SEO на трафік і доходи.
1) Багато канальна воронка
Звіт багато канальної воронки дає повну картину того, який прибуток генерується конкретним каналом, а не тільки орієнтуючись на модель останнього кліку. Це означає, що ви можете бачити більше доходів, одержаних від SEO, наприклад. З досвіду кампанії з використання електронній пошти і PPC можна отримати результат позитивного впливу SEO на продажі.
Якщо цілі були створені правильно то можуть допомогти побачити конверсії в Google Analytics. Це сума виручки і кількість угод, які допоміг створити канал.
Google Analytics-1
Коли додати конверсії від допомоги SEO, а також від останнього кліка, то SEO може показати, що генерує найбільшу частку пирога доходів. Щоб переглянути звіт, увійдіть в свій обліковий запис, а потім натисніть на наступне:
Conversions -> Multi-Channel Funnels -> Assisted Conversions
2) Звіт цільових сторінок
Це надзвичайно релевантний звіт і показує, в першу чергу, найпопулярніші сторінки вашого сайту. Він показує кількість показів і кліків, отже, легко побачити сторінки, на які ви повинні концентруватися. Головна сторінка, як правило, найпопулярніша, проте, якщо у вас є категорія, яку рекламуєте, то важливо, щоб ця сторінка отримувала величезну кількість відвідувань. Якщо це не так, то є деякі інші області для адресації таким чином, щоб вона приносила більше відвідувань.
У звіті дає розуміння і допомагає відділу маркетингу зосередитися на сторінках, які мають найбільшу кількість вражень і низький кліків до показів.
Щоб отримати доступ до звіту, перейдіть в розділ Behavior (Поведінка) Google Analytics. Потім натисніть на -> Site Content -> Landing Pages
Google Analytics-2
3) Пошук по сайту
В звіті про пошук на сайті є цінним способом побачити терміни, які відвідувачі шукають на вашому сайті. У звіті наводиться глибина проникнення в поведінці користувачів. Це означає, що якщо люди шукають терміни, яких немає на вашому сайті, то можете побудувати сторінку або додати зміст, щоб надати цю інформацію.
У звіті також підкреслюються терміни, про які ви, можливо, не думали і які відрізняються від "суєти" ключових слів, які ваші клієнти можуть шукати.
Google Analytics-3
4) Найкращі шляхи конверсії
Ще один корисний звіт в Google Analytic - звіт Top Conversion Paths (Топ шляхів конверсії). Це відмінний звіт для використання в зв'язці зі звітом багато канальної воронки з пункту 1 на початку цього поста. Звіт Top Conversion Paths показує кількість різних шляхів, які використовують користувачі на вашому сайті для конверсії. Відвідувачі не використовують просто один канал для конверсії. Тому важливо знати істинний шлях відвідувачів і як вони конвертують.
Google Analytics-4
Щоб отримати доступ до звіту, перейдіть Conversions -> Multi-Channel Funnels -> Top Conversions
5) Реферал
Реферал є також важливим фактором при оцінці ефективності SEO, а також звітності від кількості органічного трафіку. Робота SEO вплине на реферал особливо коли йдеться про охоплення блогів і просування через соціальні медіа. Важливо, щоб побачити напрямки діяльності від ряду різних веб-сайтів. Якщо блогери ведуть відгуки на своєму сайті для вашого клієнта, то повинен бути низький показник відмов на реферальні відвідування з цих відгуків.
Google Analytics-5
6) Кампанії
Важливо налаштувати кампанії для всієї маркетингової діяльності. Наприклад, при створенні кампанії через електронну пошту, переконайтеся, що називаєте її з датою та іменем пошти. Таким чином, ви можете легко переглядати кількість сеансів, генерованих електронними листами, отриманих разом з кількістю угод і доходів. Якщо ви в змозі відслідковувати доходи, то можете виміряти ROI в кампанії через електронну пошту.
Для перегляду результатів від цієї кампанії, перейдіть за шляхом: Acquisition -> Campaigns як показує скриншот нижче.
Google Analytics-6
7) Візуалізація воронки
Звіт Funnel visualization (візуалізація воронки) є одним з найкорисніших звітів в Google Analytics і дозволяє легко побачити, де користувачі можуть випадати з воріт воронки. Це особливо корисно для сайтів електронної торгівлі, де вони можуть бути довгою перевіркою процесу.
Google Analytics-7
Мають бути правильно встановлені цілі для цього звіту. Коли вони створені, звіт дозволяє веб-майстрам подивитися, як клієнти переходять з кошика покупок до її оформлення і потім перевірити процес завершення угоди. Цей звіт є важливим з точки зору SEO, бо допомагає пояснити, чому, незважаючи на залучення більшого органічного трафіку, клієнти можуть не конвертуватися.
Висновок
З нинішнього дослідження автор виявив, що це найкорисніші звіти в аналітиці Google, щоб показати значення SEO. Найбільш важливим аспектом в усіх звітах є забезпечення правильно встановленої мети, і тому доходи правильно віднесені до кожного каналу. Клієнти працюють не в бункерах і часто здійснюють покупки, використовуючи різні канали.
(Джерело EN: stateofdigital.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting