ТОП-10 рекордів Мережі
Рейтинг статті: / 6
НайгіршеНайкраще 
Вівторок, 28 червня 2011, 20:15
Цікаве про ІнтернетЦе про Інтернет цікаво знати кожному його користувачу.
1. Найменші інтернет-сторінки знаходяться за адресою www.guimp.com
2. Всього 30 з 100 найдорожчих доменів, проданих в 2006 році, використовувалися за призначенням. Решта використовувалися в рекламних цілях, а на 9 і зовсім нічого не було розміщено.
3. Один з найдорожчих доменів в історії www.diamond.com був проданий за $7,5 млн. Сайт, розміщений за цією адресою, присвячений прикрасам і ювелірним виробам. Домен www.vodka.com був проданий за $3 млн і перенаправляв на сайт «Російського Стандарту», в даний момент на цьому домені знаходиться веб-спільнота.
4. Також одним з найдорожчих був домен www.business.com, він був проданий ще в далекому 1999 році за $7,5 млн. Проте останнім часом вартість доменів рідко перевищує $3 млн.
5. Найдовше доменне ім'я, яке не тільки існує, а й повноцінно працює, це www.llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwyll-llantysiliogogogoch.com. Домен названий на честь однойменної села в Уельсі. В даний момент на сайті працює сервіс з відправки листів друзям і знайомим.
6. Найбільший провайдер в Інтернеті обслуговує більше 42 млн. користувачів, це японська компанія NTT DoCoMo.
7. Найбільше за весь час інтернет-кафе відкрилося 28 листопада 2000 року в Нью-Йорку і налічувало 628 комп'ютерів.
8. Найбільший штраф в Інтернеті - $107, 7 млн. Американські противники абортів були покарані за створення сайту, на якому розмістили фотографії лікарів, які робили аборти, з поміткою «розшукується».
9. Найбільший інтернет-аукціон eBay був зареєстрований в 1995 році. Найдорожчий лот аукціону - фабрика з очищення нафти, але на той момент жодної ставки так і не зробили, і фабрика залишилася непроданою. Найдорожчий лот, який все-таки продали, - реактивний літак Gulfstream V, його купили за $40 млн.
10. Саме великомасштабне інтернет-інтерв'ю було у Пола Маккартні в 1997 році під час презентації альбому «Flaming Pie», за час онлайн-трансляції він отримав близько 3 млн питань, а відповів лише на 200.
(Джерело RU: mobilnik.ua)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting