Google AdWords: оновлення інструментів добору ключових слів і оцінки трафіку
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Google AdWordsДля того, щоб допомогти користувачам створювати більш якісні, більш цілеспрямовані рекламні кампанії в Google AdWords розширені Keyword Tool і Traffic Estimator.
Обидва функціонали допоможуть користувачам при вимірюванні, які ключові слова або групи об'яв ефективніші, щоб зібрати і використати структуровані перспективі оголошення. За словами члена команди Inside AdWords Ден Фрідмана, "Одна з найбільш поширених оцінок видів трафіку для оцінювання потенційних ключових слів, щоб вирішити, чи повинні Ви їх додавати до свого облікового запису. Оцінка трафіку також є корисною при визначенні, чи підходять ставки і бюджет для цих нових ключових слів."
Покращення в інструменті добору ключових слів надає можливість перегляду ключових слів, згрупованих за темами, а також поліпшену інтеграцію нових оцінок трафіку, що дозволяє мати повніше уявлення про дані:
Що стосується оновлення оцінки трафіку, то тепер користувачі можуть мати більш точні оцінки на графіку продуктивності - графік був включений, щоб краще візуально побачити дані трафіка та оціночні ставки, на яких зображені нові підтримувані проекти групи об'яв. І тепер, коли користувачі зупинилися на візуальних проектах своїх кампаній, розглянуті проекти можуть бути додані безпосередньо до їх облікового запису. Нижче екран нового інтерфейсу графіку:
Менеджер AdWords Deepti Бхатнагар говорить: "Ми також підвищили якість та точність оцінки трафіку за допомогою історії ефективності для більш точних калібрувальних оцінок трафіку. Це означає, що в майбутньому Ви будете мати можливість використовувати оцінювач трафіку після входу в AdWords".
Google зазвичай пропонує комплексні керівництва стосовно всіх його оновлень продуктів – відкриті сторінки допомоги для інструментів Keyword Tool і Traffic Estimator.
(Джерело EN: webpronews.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting