5 важливих моментів просування через соціальні мережі
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 23 жовтня 2011, 16:34
Просування іміджу корпорації в соцмережахБагато компаній прагнуть створити блог або цікаву інтернет-спільноту, присвячену їх бренду або пропозиції. І хоча фраза «залучення користувачів», можливо, звучить вже надто часто, - це все так само важливо, якщо Ви прагнете заманити потенційних покупців на свою сторінку.
Безперечний світовий лідер серед соціальних мереж - Facebook - відмінний інструмент для будь-яких маркетингових стратегій, створення тематичних груп і взагалі просування в Мережі. І справа тут не в числі «лайок» і не в ефективності рекламних оголошень - користь цього майданчика поширюється набагато далі рамок окремо взятої рекламної кампанії.
Які 5 додаткових переваг дає підприємцю Facebook?
1. Допомагає зрозуміти, що потенційні покупці хочуть в даний момент
Мова тут йде не про інвестиції в ту чи іншу стратегію, і не про позиціонування. Клієнт повернеться на потрібну йому сторінку в тому випадку, якщо комерційна пропозиція буде націлено на задоволення його поточних потреб. Дозвольте користувачам самим визначатися з їх бажаннями - і в результаті вони стануть для вас основною просуваючою силою, з якою не зрівняється жодна реклама.
Що стосується безпосередньо Facebook - просто ініціюйте постійне оновлення інформації на сторінці, поширюйте інформацію про нові товари та послуги, розпродажі, цікаві події і т. д. Нехай користувачі самі вибирають, що їм потрібно - а Вам залишається тільки відстежувати тенденції і просувати найпопулярніші пропозиції .
2. Розширює рамки традиційного спілкування
Соціальні медіа - зокрема, Facebook, - це природне продовження того, що відбувається в реальному світі. Facebook - це відображення персональних відносин. Ваша Facebook-спільнота повинна імітувати ту позитивну взаємодію з клієнтом, яка склалася у Вашій компанії, одночасно «підлаштовуючись» під ситуацію. Якщо спільнота розраховане на відвідувачів виставки - онлайн-спілкування має будуватися за принципом діалогу біля фірмового стенду. Якщо Ви полюєте на якихось певних клієнтів - підлаштовуйте стиль спілкування під них. Спільнота дозволяє швидко переорієнтуватися на різні категорії користувачів.
3. Робить комерційну пропозицію простішою і зрозумілішою
Соціальні медіа дають можливість практично нескінченно розширювати свою присутність в Інтернеті - але почніть з малого. Залиште простий і зрозумілий інтерфейс з чіткою спрямованістю на вирішення конкретної проблеми користувача. Така стратегія буде тримати «у фокусі» образ Вашого бренду, і допоможе користувачам краще зрозуміти вигоду від Вашої пропозиції.
4. Перетворює контакт на довгострокову взаємодію
Ваш контент повинен бути легкий для розуміння: тексти - лаконічні, картинки - прості й недвозначні. Це ще один привід для користувачів повертатися у Ваше веб-співтовариство і проводити в ньому більше часу.
Якщо все зроблено правильно, такі користувачі будуть поступово віддавати пріоритет Вашій сторінці - йдучи з інших, перевантажених інформацією.
5. Полегшує залучення нових користувачів
Як правило, більшість інтернет-користувачів віддають перевагу анонімності - вони просто переглядають сайти і спільноти, ніколи не залишаючи коментарів і не взаємодіючи з учасниками. Допоможіть їм «розвіртуалитися»: введіть кнопку «лайк», яка зробить таку участь легкою, доступною і необтяжливою. Ви зможете постійно взаємодіяти з користувачами, виявляючи потенційних клієнтів серед тих, хто раніше ніколи б не заявив про свою зацікавленість.
(Джерело EN: mashable.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting