Автоматичне знаходження Greasemonkey-сценаріїв на Firefox з Greasefire
Рейтинг статті: / 8
НайгіршеНайкраще 

Greasemonkey є розширенням для Firefox, яке надає доступ до тисяч створених користувачем сценаріїв для підвищення ефективності Вашого браузера. За допомогою цих сценаріїв Greasemonkey дозволяє настроїти спосіб відображення веб-сторінки і може запропонувати все, від дрібних хитрощів до повного форматування.

Недоліком є те, що не всі скрипти будуть працювати на всіх сайтах, які Ви відвідуєте. Додайте до цього величезну кількість сценаріїв Greasemonkey і знаходження серед них одного, який працює, може бути досить важким в часі.

Greasefire вирішує цю проблему. Він працює в поєднанні з Greasemonkey і інформує про те, що сценарій працює на даній сторінці, яку Ви переглядаєте.

У цій статті автор збирається показати Вам, де можна отримати Greasefire, як встановити надбудову і як використовувати його основні функції.

Greasemonkey

Для того, щоб використовувати Greasefire, спочатку треба встановити Greasemonkey.

Greasemonkey дозволяє встановити сценарії з userscripts.org, які можуть бути надзвичайно корисним. Є сценарії, які допоможуть покращити Ваш пошук, розширити Ваш календар, додавати нові функції до Facebook і так далі.

Щоб встановити Greasemonkey, просто натисніть на зелену кнопку Add to Firefox і виберіть Install Now у спливаючому вікні. Тепер Ви повинні побачити маленьку іконку мавпи в нижній правій частині браузера.

Доповнення Firefox та особливо Greasemonkey-є одними з основних аргументів проти використання Google Chrome в якості браузера. Тим не менше, Ви знаєте, що Chrome сумісний з багатьма сценаріями Greasemonkey?

Greasefire

Тепер, коли ми трохи розширили браузер за допомогою Greasemonkey, давайте поліпшимо власне і Greasemonkey.

По-перше, Вам необхідно перейти на сторінку розширення Greasefire. Аналогічно установці Greasemonkey вище, просто натисніть кнопку Add to Firefox і виберіть Install Now. Додатки скачується дуже швидко і Вам буде запропоновано перезапустити Firefox.

Після перезавантаження Firefox Ви помітите внизу правої частини екрана, що наш маленький значок мавпи тепер на червоно-жовтому тлі. Це означає, що Greasefire знайшла доступні скрипти Greasemonkey для сайту, на якому Ви зараз знаходитесь.

[Примітка]: Якщо Ви не бачите фонового кольору - не хвилюйтеся. Ви просто можете бути на сторінці, яка не має сумісних скриптів.

Доступ Greasefire

Тепер, коли все встановлено, давайте подивимося, як воно працює.

Під час відвідування веб-сторінки, який має сумісні сценарії користувача з userscripts.org, розширення виділить у рядку стану Ваш значок Greasemonkey, як автор вже згадував вище.

Просто клацніть правою кнопкою миші на значку мавпи і виберіть пункт "x scripts available" у верхній частині меню, щоб побачити і установки скрипти, доступні для поточної сторінки. Звичайно, кількість сценаріїв, доступних буде змінюватися в залежності від сторінки, на якій Ви в даний момент знаходитесь.

Після натискання даного пункту меню з'явиться вікно зі списком кожного з перерахованих сценаріїв на панелі ліворуч та їх описом праворуч.

Коли Ви знайдете скрипт, який схочете спробувати, просто натисніть кнопку Install в нижній частині екрана.

[Примітка]: Greasefire використовує локальний індекс для пошуку сценаріїв, що застосовуються до сторінки, на якій Ви знаходитесь. Він не виконує перегляд даних на сервері. Індекс періодично оновлюється (див. Додатки-> Greasefire-> Preferences для подробиць).

Висновок

Отже, якщо Ви хочете розширити свої можливості з Greasemonkey, не витрачати час на пошук серед всіх доступних сценаріїв, спробуйте Greasefire. Деякі сторінки, типу Google, як і раніше будуть видавати сотні результатів, але при перегляді всього Interweb Ви побачите, що кількість скриптів досить розумна. Це хороший спосіб виявити втрачені скарби серед сценаріїв і точно їх зберегти.

(Джерело EN: makeuseof.com)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting