8 причин, чому сьогодні зміст є найважливішим елементом SEO
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
SEO-todeyЯкщо Ви знаходитесь в SEO-бізнесі або, якщо Ви думаєте про нього, то є одне головне правило, яке повинні будете мати на увазі: пошуковим системам все одно, які компанії; вони  ранжують тільки зміст.
І не має значення, наскільки велика Ваша компанія, якщо не можете запропонувати читачам якісного контенту.
Основна мета пошукових систем (у тому числі Google) полягає в наданні своїм користувачам можливого кращого досвіду. Коли користувач шукає відповідь на питання, і чим більше деталей у відповіді, тим корисніший він для користувача. Як результат релевантності та високої якості контенту будете мати краще ранжування в результатах пошуку.
Все це визначає Ваш гол у створенні контенту: публікація товарної, корисної та актуальної інформації. Це підвищить Ваші рейтинги, і буде гарантувати, що Ваша стратегія SEO матиме довгострокові наслідки.
Так ось чому зміст є ключовим елементом SEO:
1. Людей цікавить те, що Ви повинні сказати
Згідно Brafton.com 52% людей, які прийняли рішення про покупку, грунтувалися на тому, що вони прочитали в блогах і 57% маркетологів отримала нових клієнтів через свій зміст. 42% людей шукають статті та блоги про продукти, які вони хочуть придбати, і 60% маркетологів стверджують, що зміст допомагає їм приймати більш обгрунтовані рішення. 61% клієнтів говорять, що вони, ймовірно, придбали б продукцію компанії, яка пропонує користувальницький контент. Все це повинно показати Вам, наскільки важливим насправді є Ваш зміст.
SEO-todey-1
Тепер, коли Ви знаєте, що робить Ваш контент відмінним від всього, що Ви могли б зробити для поліпшення його для вищих рейтингів SEO і більшого трафіку?
2. Дайте споживачам те, що їм потрібно
Насамперед, Ви повинні знати свою цільову аудиторію. По-друге, Ви повинні знати, що вони хочуть і яка інформація має відношення до них. Якщо Ви цього не зробите, то будете витрачати час і енергію, пропонуючи рішення проблем, які не існують. Коли Ви знаєте, чого хоче цільова аудиторія, переконайтеся, що зміст, який Ви пропонуєте, дійсно корисний.
Подумайте про найбільш поширені питання і запропонуйте відповіді. Таким чином, Ви станете джерелом знань для читачів. У той час, як інші люди будуть дуже зайняті власним маркетингом, Ви дасте людям саме те, що їм потрібно, що є кращою стратегія самостійного маркетингу будь-коли.
3. Просто дайте своє
Незалежно від виду контенту, про який Ви думаєте, можете бути впевнені, що є сотні людей, які думали про це раніше, ніж Ви прокинулися сьогодні вранці. Саме тому Вам доведеться знайти способи зробити так, щоб Ваш контент виділявся; знайти способи представлення свого змісту таким чином, який ніколи раніше не використовували.
Якщо Ваш контент схожий на інших, то просто потрібно підвищити його цінність. Є багато різних способів зробити, щоб Ваш контент виділявся, наприклад, додаванням відео, інфографіки, зображення, або чого-небудь ще, що б зробити його унікальним.
4. Нудьга є смертю для SEO
Ви можете працювати в галузі, яка нудна або суха, але Ви можете бути впевнені, що завжди є способи додати веселощів і креативу до неї, навіть якщо Ви знаходитесь в галузі унітазів.
Одним з найбільш важливих аспектів, про який маєте подумати, це брендинг, згідно Inboundwriter.com. На основі інформації, отриманої від brafton.com, половина користувачів, швидше за все, відвідають сторінку, якщо вона з'являється кілька разів серед результатів пошуку. Для цього Вам знадобиться стратегія диверсифікованого змісту. Це означає, що Ви повинні мати блоги, веб-сторінки, зображення, відео, офіційні документи, соціальні фрагменти, інфографіку, і все інше, що можете придумати.
Все це приведе до людей, що займаються з Вашим брендом. Ви зможете заповнити прогалини контенту, і будете максимально використовувати переваги всіх своїх даних.
5. Вміст доведений до ключових слів
Коли Ви шукаєте щось за допомогою пошукових систем, то повинні ввести ключові слова. Це ті ж ключові слова, які користувачі вводять, щоб знайти Ваш контент. Оскільки Ви знаєте, що хоче Ваша цільова група, то повинні мати досить гарне уявлення про те, які слова вони могли б використовувати, щоб досягти бажаного контенту. Всі ці ключові слова повинні бути частиною Ваших сторінок. Таким чином, сьогодні користувач натискає, щоб увійти, коли Ваш контент перший у списку результатів.
6. Чи можуть ключові слова зменшити Ваш рейтинг?
Для того, щоб мати високі рейтинги в результатах пошуку, є необхідність в тому, щоб Ваш зміст мав ключові слова. Тому, чому б Вам не включити всі ключові слова, Ви можете подумати? Правда в тому, що це дуже погана стратегія. Начинка ключовими словами не вирішить Вашу проблему. Якщо у Вас занадто багато ключових слів, то зміст втратить свою мету і не буде корисним для читачів. Ось чому для щільності ключових слів прийнято керуватися здоровим глуздом. Якщо щільність Ваших ключових слів веб-контенту вища, то це буде боляче для Вашого рейтингу. З іншого боку, якщо у Вас немає ключових слів, то буде дуже важко залучити трафік на Ваш контент.
7. Чи маєте Ви залучення змістом?
Якщо у Вас високоякісний контент, то зможете залучити читачів, і це те, що пошукові системи також вимірюють. Чим більше часу читачі проводять на Вашому сайті, тим кращі будуть місця в пошуку. Якщо у Вас немає якісного контенту, то читачі просто повернуться назад до результатів пошуку і, знову ж, це буде боляче для Вашого рейтингу.
8. Будьте «соціально» залученими
Ви можете бачити, що соціальні медіа всюди, куди не глянь. Якщо Ви отримуєте розшарення, лайки, твіти, або будь-який інший вид соціального зворотного зв'язку, то це означає, що у Вас висока якість утримання і це також оцінять пошукові системи.
В цілому, незалежно від того, який вид зворотного зв'язку Ви прагнете, все це повертається до його вмісту і чи дійсно він подобається Вашим читачам. Незалежно від того, про що Ви пишете, завжди враховуйте, чого хочуть читачі; пошукові системи хочуть те ж саме, що і Ваші читачі: високу якість, інформаційність, привабливість контенту.
(Джерело EN: socialmediatoday.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting