Отримайте аналіз сайту, соціальних медіа та конкурентів з Quicksprout
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
QuicksproutЯк веб-майстер, Ви завжди повинні бути напоготові сприймати речі, які дозволяютють покращити Ваші сайти.
Це менше, у випадку, якщо Ви просто підтримуєте приватний сайт, але якщо на ньому працює Ваш бізнес, або якщо веб-сайти генерують всі гроші, які Ви заробляєте, то краще переконатися, що більше не залишилося ніяких областей для поліпшень.
Причина тут в тому, що поліпшення часто призводять до більшої видимості пошуковим двигуном або до користувальницького досвіду, які можуть мати величезний вплив на трафік і отримання доходів.
Quicksprout - безкоштовний інструмент, який можна використовувати для аналізу Вашого сайту в трьох різних областях:
  • аналіз сайт
  • аналіз соціальних медіа
  • аналіз конкурентів
Чудовим є те, що Вам потрібно всього лише один раз ввести домен, який хочете перевірити, щоб отримати всі дані. Ну, якщо хочете проаналізувати, як виглядають конкуренти відносно показників Вашого сайту, то також повинні ввести їх доменні імена.
Після того, як Ви ввели доменні імена, відразу обчислюються результати.
Аналізатор сайту
Quicksprout-1
Аналізатор сайту перевіряє кілька важливих показників сайту, включаючи показники SEO, показники швидкості, і як це виглядає на різних типах пристроїв.
Класи SEO Score сайту від А до F, використовуючи такі різні параметри, як помилки сайту або попередження для нього. Всі помилки або попередження, перераховуються сервісом, так що Ви можете виправити їх.
Помилки можуть натякнути на такі серйозні проблеми, як повторювані теги назв, відсутні метаописи або інші помилки форматування.
Попередження, з іншого боку, впливають менше. Як правило, вони включають теги заголовків, які є занадто довгими або занадто короткими, попередження про занадто багато посилань на сайті, або використання динамічних адрес.
Оцінка швидкості працює аналогічним чином. Вона заснована на часі завантаження, розмірі сторінки сайту і числі запитів, та надає Вам додаткові рекомендації про те, як поліпшити час завантаження сайту.
Ці пропозиції діляться на рекомендації з високим, середнім і низьким пріоритетом. Рекомендація високого пріоритету може запропонувати зменшити CSS або файли JavaScript, чи об'єднати скрипти для поліпшення часу завантаження сторінки.
Інші пропозиції можуть включати дозвіл стиснення GZIP, налаштування ETags, або покласти скрипти внизу, щоб уникнути блокування завантаження або надання додаткових компонентів сторінки.
Сервіс, здається, використовує дя цьоо Yahoo Slow.
Аналіз скріншотів відображає скріншот веб-сторінки і скільки його змісту відображається у верхній частині сторінки на робочому столі, планшеті і телефонних пристроях.
Аналіз соціальних ЗМІ
Quicksprout-2
Аналіз соціальних медіа висвітлює розшарені сторінки в мережі, загальну кількысть розшарень засобів масової інформації, і сторінки веб-сайту, які найбільш розшарені.
Може бути цікаво дізнатися, якими сторінками найчастіше діляться, наприклад.
Аналіз конкурентів
Quicksprout-3
Аналіз конкурентів, нарешті, дозволяє порівнювати веб-сайт з трьома іншими доменами. Всі домени обробляються Quicksprout і ранжуються відповідно до їх загальних балів.
Цікаво те, що Ви отримаєте також детальний аналіз. Ви можете порівняти час завантаження сторінки, наприклад, порівняти кількість попереджень або зворотних посилань, соціальних розшарень, або кращі ключові фрази на цих сайтах.
Вердикт
Quicksprout є корисним інструментом для веб-майстрів, які хочуть отримати швидкий аналіз своєї веб-сторінки згідно пошукової оптимізації, параметри завантаження сторінки і вплив соціальних медіа.
Також може бути корисним порівняти сайт з конкуруючими сайтами, щоб з'ясувати, чому конкуренти мають краще місце, або з'ясувати, що Вам треба поліпшити, щоб вирівняти ігрове поле.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting