Звіт про зворотні посилання в Google Analytics
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Зворотні посилання в Google AnalyticsТепер власники сайтів і блогів зможуть подивитися, хто на них посилається. У Google Analytics з'явився новий звіт, де показуються URL сторінок, які посилаються на Ваш сайт, повідомляється в блозі сервісу.
Безумовно, така інформація буде корисна. Власники сайтів зможуть зрозуміти, на який контент часто посилаються, і на основі цього надалі вибудовувати стратегію взаємодії з користувачами.
Зі складнощів: новий звіт не так легко знайти. Спочатку доведеться вибрати розділ «Джерела трафіку», пункт «Соцфункціі», категорію «Сторінки».
Перейшовши на вкладку «Стрічка активності», побачите сторінку, що збирає дані з Social Data Hub. Кликнувши по розділу «Соціальні мережі та дії» (Events), Ви побачите інформацію про зворотні посилання.
Чому цю корисну інформацію заховали так глибоко, не дуже зрозуміло. Також незрозуміло, чому дані про зворотні посилання знаходяться у розділі соціальних звітів, а не SEO. Можливо, Google вирішив, що дані про посилання - це додаткова активність, пов'язана з постом. У будь-якому випадку, якщо SEO-фахівці хочуть отримувати докладні звіти про зворотні посилання, то вони можуть знайти цю інформацію в «Інструментах для веб-майстрів» (Webmaster Tools).
(Джерело RU: seonews.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting