Останні нововведення Google Webmaster Tools
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Webmaster ToolsВ недавньому часі в «Інструментах для веб-майстрів» Google (Webmaster Tools) були додані нові функції. Представляємо список корисних нововведень для власників сайтів.
Файли Sitemap (Submit Your Sitemap)
Одна з корисних можливостей, яка з'явилася у власників сайтів, - протестувати Sitemap.xml перед тим, як файл з'явиться в «Інструментах для веб-майстрів». Завдяки цьому з'явилася можливість виправити помилки до того, як Google проіндексує сторінки. Крім того, в розділі міститься оновлена графіка, що показує співвідношення проіндексованих і непроіндексованих сторінок.
Биті посилання (Broken Links)
Незважаючи на зусилля веб-майстрів биті посилання все одно з'являються на сайті. Google поліпшив розділ, так що веб-майстри можуть побачити, які проблеми є на сайті з посиланнями і вчасно вжити заходів.
Управління параметрами (Parameter Handling)
У розділі «Управління параметрами» веб-майстри можуть виключити певні URL з індексації або вибрати певні параметри, щоб заборонити роботу пошуковика індексувати певні сторінки.
Лабораторії (Labs)
У розділі Labs також є безліч корисних інструментів, які допомагають побачити, як відображається сайт. Найбільш важливий розділ тут - Site Performance, що дає розуміння про швидкість завантаження сайту і його сторінок.
Показники +1 (+1 Metrics)
Поява Google+ означала, що соціальна взаємодія з сайтом через кнопку +1 може вплинути на результати пошуку. Зараз веб-майстри можуть переглянути, скільки користувачів натиснули +1, оцінити аудиторію сайту, а також зрозуміти, як натискання кнопки +1 вплинуло на позиції сайту у видачі.
Пошукові запити і CTR (Search Queries and CTR)
Інша корисна функція - це інтеграція даних CTR в розділ «Пошукові запити». На основі отриманих даних власники сайтів зможуть зрозуміти, як ресурс відображається в Інтернеті і що можна поліпшити.
Джерело RU: seonews.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting