Як більш точно визначити SEO-рейтинг Вашого сайту
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Правильна стратегіія SEOПошукова оптимізація. Це спірна тема в наші дні. Багато фахівців мають власну думку про те, що є правильною стратегією SEO.
Деякі люди стверджують, що стратегія правильного ключового слово - це єдине, що вірно, в той час як інші експерти SEO лають контент "ключового слова". Автор працює в цій сфері досить довго, щоб стверджувати, що є три тверді істини в області SEO, принаймні сьогодні.
По-перше, ключові фрази мають значення і завжди будуть його мати, певною мірою. Пошуковим системам завжди будуть необхідні вміння витягати актуальну і важливу інформацію з Інтернету. Текст Вашого сайту складає зміст, за який треба отримати судження, це те, що треба, чи це інше. Дві наступні істини так само важливі. По-перше, актуальність соціальних мереж і життя. Якщо Ви не скористалися цим, то Ви прирікаєте свій сайт на застій. По-друге, посилання також все ще мають значення.
Оцінимо Ваш правдивий рейтинг SEO
З цих трьох приведених істин, автор збирається допомогти Вам знайти точний SEO-рейтинг Вашого власного сайту. Автор не називаю це "PR"-рейтингом або PageRank, тому що це дійсно артефакт минулого. Існує новий вид "рейтингу", який слід використовувати з урахуванням усіх факторів, що враховуються пошуковими системами. У цій статті автор збирається допомогти Вам визначити справжню цінність SEO Вашого сайту.
Переконайтеся, що Ви високо у списку важливих ключових слів
Ви повинні вже мати список приблизно від 5 до 10 найважливіших ключових слів, які Ви хочете вдало використовувати в Google. Ці слова повинні бути сфокусовані на контенті Вашого сайту.
Візьміть ці ключові фрази і знайдіть їх в пошуковиках Google, Bing і Yahoo. Створіть файл списку результатів і визначте, яку позицію Ви зайняли. Але остерігайтеся помилкового рейтингу, коли Ви увійшли в систему, так, як показано тут:
Коли автор залогінився в Google, то отримав ранг №2 для пошуку "secret societies". Це помилкове спрацьовування. Автор вважаю, що насправді він у списку за цим запитом десь близько №10. Проте, коли автор вийшов з облікового запису Google і виконав пошук фрази «top secret cults", то отримав, що він дійсно другим у списку, то це точний результат за даним запитом.
Пройдіть кожне з Ваших ключових слів, а потім дайте їм оцінку на основі наступних формул, які розробив автор (Х - номер позиції в результатах пошуку):
  • (100/x) * 0,6  = оцінка Google;
  • (100/x) * 0,2 = оцінка Bing;
  • (100/x) *0,2 = оцінка Yahoo.
Якщо Ви займаєте 10-те місце в Google, п'яте в Yahoo і 4-те в Bing, то Ваше "ключове слово" отримало оцінку 6 + 4 + 5 = 15. Все, що вище 10, - це добре, 30 - дуже добре, 50 є відмінним результатом, а вище 70 - топ-рівень.
Визначення Ваших вхідних посилань
Є безліч інструментів, які допоможуть Вам знайти кількість Ваших зворотних посилань. Серед пари фаворитів автора Domain-Pop, який показаний тут:
Або Backlink Watch, який показаний нижче. Це один з фаворитів автора для швидкого перегляду власної останньої статистики вхідних посилань.
Досі улюблений інструмент автора - тому що він дозволяє отримати найбільш точну картину вхідних посилань на Ваш сайт - безумовно Google Webmaster Tools.
Погляньте на "Total Links", а також зверніть увагу на "How your data is linked". Ці посилання можуть показати, що саме люди цінують на Вашому сайті і змушені переходити за посиланням.
Судимо про Ваш вплив в соціальних мережах
Сьогодні, більш ніж коли-небудь, соціальні мережі відіграють величезну роль у тому, як пошукові системи судять про Вас. Ще рік тому, тільки Twitter і Facebook були ключовими. Зовсім недавно став мати вирішальне значення Google Plus. Отже, щоб визначити Вашу цінність для пошукових систем, необхідно оцінити вартість Вашого сайту в соціальних мережах. Фаворитом автора є Klout.
Автор любить Klout, оскільки він включає в себе все - Twitter, Facebook, Google+ та багато іншого – можна додати будь-яку мережу, яку Ви хочете використовувати, або вилучити будь-яку з них.
Ви можете використовувати свою Klout-оцінку як основу для роботи з покращення Вашої загальної оцінки в соціальних мережах. Чим вище Ви зможете перемістити в цьому оцінюванні, тим також вище будете в рангу пошукових систем. Гарантовано!
Звичайно, якщо Ви дійсно любите Facebook, Вам потрібно мати Facebook-сторінку для Вашого сайту, і тому Ви повинні використовувати Facebook Insights.
Це найкращий спосіб побачити, який вплив різних статтей від того, скільки людей посилаються на них або діляться Вашими статтями - так що використовуйте це, вивчайте це і досліджуйте це.
Перевірте кількість битих посилань
Ще раз, найкращий інструмент для аналізу посилань сайту Google Webmaster Tools. Просто натисніть на кнопку "Diagnostics" та "Crawl errors", щоб побачити звіт Google про помилки переходів «павука». Більшість з них будуть непрацюючими посиланнями - помилка 404 - не знайдено. Ви повинні попрацювати, щоб звести цей список до нуля.
Число непрацюючих посилань, перераховані тут, є ще одним фактором для Вашого загального "SEO-рейтингу". Кожним непрацюючим посиланням Ви робите дуже боляче своїм пошуковим системам і своєму ранжуванню. Частиною будь-якого хорошого SEO є постійне повернення і видалення або виправлення непрацюючих посилань. Зробіть це і Ви побачите, що розташування в пошуковій системі поліпшиться.
Є багато питань, які визначають Вашу цінність і значимість для пошукових систем - занадто багато, щоб перерахувати в рамках цієї однієї статті. Тим не менш, чотири фактори, які автор перерахував тут - це чотири питання, які будуть мати найбільший вплив на якість Вашого SEO над будь-яким іншими факторами. Просто поліпшіть будь-який з цих факторів, і Ви майже відразу ж побачите результат (або, принаймні, наступного разу Ваш сайт буде просканований)
Автор Ryan Dube.
(Джерело EN: makeuseof.com)
Для обговорення доступні ICQ і Skype на сторінці Ділова розвідка в Інтернеті
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting