Google Social Search: 6 стратегій соціального SEO, які варто використати
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Стратегія просування в соціальних мережахПошукова машина Google вже давно використовує при ранжуванні оцінки людьми корисних і релевантних посилань. А останнім часом Google додала ще більше значення соціальній активності користувачів, представивши соціальний пошук Google Social Search.
На думку Google, рекомендація від однієї знайомої людини набагато вагоміша, ніж від 10000 незнайомців. Те ж саме відноситься і до авторитетних особистостей: посилання на блоги, якими вони діляться, є більш цінними, ніж посилання від випадкових користувачів.
З точки зору SEO це означає, що сайт легко може піднятися з тридцятого до третьої сторінки в результатах пошуку тільки тому, що хтось з Вашого кола в Google+ поділився посиланням на нього. Отримання ретвіти від імені популярного мікроблога в Twitter може підняти Вашу статтю в блозі з восьмої на першу сторінку видачі. Це чудовий новий світ соціального SEO, і ці особливості пошукового механізму сьогодні не можна ігнорувати.
Вирівнювання можливостей гравців
У традиційній практиці SEO невелика компанія практично не має шансів на високі позиції в результатах пошуку за конкурентними запитами. Більш того, і менш вигідні позиції давно зайняті іншими компаніями, і повалити їх з цього п'єдесталу дуже складно.
Завдяки соціальним SEO, молоді сайти можуть успішно конкурувати з великими і популярними ресурсами.
Твіт, який отримує велику кількість ретвітів, може бути таким же вагомим для Вашого сайту, як і зворотні посилання з сайту з високим рейтингом. А схвалення у формі натискання кнопки +1 від користувача Google+ може підняти Ваш сайт на верхні позиції пошукової видачі для всіх його друзів в цій соціальній мережі.
Соціальні медіа повинні стати частиною бізнес-стратегії по просуванню ресурсу. Настав час використовувати можливості соціальних мереж і сервісів в стратегії SEO. В іншому випадку Ви ризикуєте відстати від своїх конкурентів, які ефективно використовують переваги соціального пошуку.
Стратегії соціального SEO для використання вже сьогодні
1. Активізуйте свою присутність в Google+
Цей пункт є найбільш очевидним в списку. Подобається нам це чи ні, але Google чітко дав зрозуміти, що Google+ залишиться з нами надовго. Крім того, Google+ стає вельми корисним інструментом для SEO.
Незважаючи на те, що вона як і раніше знаходиться в нижчій ваговій категорії у порівнянні з такими гігантами, як Facebook і Twitter, Google+ - це неперевершений чемпіон в галузі впливу на результати пошуку.
Як видно на скріншоті, наведеному нижче, в результатах пошуку з'являються навіть звичайні повідомлення з Google+.
Насправді, Google+ впливає не тільки на результати соціального пошуку. У результатах стандартної пошукової видачі також присутні сторінки і користувачі, пов'язані з Google+.
Google впроваджує дані з Google+ майже у всі результати соціального пошуку. Можливість опинитися на першій сторінці результатів тільки тому, що хтось додав Вас у свої кола Google+, - це перевага, яку не варто ігнорувати.
2. Приділіть особливу увагу встановленню зв'язків і збільшення числа послідовників
Все, чим Ви ділитеся в соціальних мережах, може з'явитися в результатах пошукової видачі Ваших послідовників. Відносини, які Ви вибудовуєте в соцмережі, мають величезний вплив на результати пошуку.
Кожен Ваш новий послідовник в майбутньому може побачити Ваш сайт в своїй пошуковій видачі, так що в Ваших інтересах - якомога збільшити аудиторію Ваших друзів-послідовників. Розширюйте охоплення користувачів - наприклад, запропонуйте участь в акції, але тільки для тих, хто буде Вашим послідовником в Google+, або роздайте безкоштовно електронну книгу виключно своїм послідовникам в Twitter.
3. Анонсуйте нові статті в соціальних медіа відразу ж після публікації
Контент, посилання на який публікуються в Twitter, індексується швидше (особливо якщо це актуальні матеріали). Налаштуйте автоматичну публікацію посилань на нові статті в Google+, Twitter, LinkedIn, і вони будуть індексуватися швидше.
Примітка головного редактора. Однак найчастіше ведення сторінки соціальної мережі вручну, з живими доповненнями до посилань від імені адміністратора сторінки, значно підвищує кількість реакцій з боку читачів (коментарів, ретвітів, відміток «Мені подобається» і т.д.). Наші послідовники люблять спілкуватися з живими людьми, а не з роботами, автоматично публікують посилання в соціальних мережах. Якщо Ви вирішили вести сторінку вручну, то (відповідно до поради № 3) намагайтеся анонсувати на ній нові статті якнайшвидше після їх публікації. У цьому Вам допоможуть сервіси відкладеної публікації - наприклад, Buffer і інші інструменти.
4. Зосередьтеся на контенті з вірусним потенціалом
Поширення контенту в соціальних мережах завжди працювало на користь SEO. Тепер обмін контентом надає нам ще одну важливу вигоду: якщо хтось (навіть той, хто не слідує за Вами ні в одній з соціальних мереж) поділився Вашим контентом, все його оточення тепер зможе побачити цей контент в результатах соціального пошуку Google.
5. Встановіть кнопку +1 скрізь, де тільки можна
Ви помітили, що Google додав кнопку +1 навіть до своїх рекламних оголошень? Кнопка +1 стала аналогом кнопки Facebook «Мені подобається». Не відмовляйтеся від надання Вашим читачам простого і легкого способу схвалити вашу статтю або зображення - розміщуйте кнопку +1 на своєму сайті там, де це можливо.
6. Використовуйте теги rel=author і rel=me для відображення вашого імені і аватара поруч з вашими статтями в результатах пошуку Google
Користувачі, які шукають інформацію в Інтернеті, тепер зможуть побачити в результатах пошуку ім'я і аватар автора статті. Якщо їм подобається те, що вони читають, вони можуть просто повернутися до видачі і клацнути по посиланню More by ... (Інше від ... [цього автора]), щоб побачити список інших робіт цього автора.
Щоб підказати Google, що Ви є автором, Вам потрібно використовувати в статті тег rel=author. Ознайомтеся з інструкціями в блозі Yoast або в довідковій системі Google.
***
Традиційне SEO-просування найближчим часом нікуди не дінеться. Однак зростання впливу соціальної складової в пошуку стає все більш помітним. Його результатом уже стало посилення інтеграції традиційного пошуку з соціальним, що робить соціальні мережі і сервіси одними з найважливіших інструментів в арсеналі SEO.
(Джерело RU: lovim.net)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting