5 способів боротьби з Вашими конкурентами з допомогою SEO
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
04.05.13 14:47
There are no translations available.

SEO в борьбе с конкурентом

Як може підтвердити Вам кожен, хто хоч раз боровся за досягнення високих позицій в пошуковій видачі, SEO - це безперервна гонка на випередження з конкуруючими сайтами.
Щоб цю гонку виграти, треба постійно покращувати свій власний сайт і відстежувати дії конкурентів в області SEO. Якщо Ви помітили, що конкуренти вже наступають Вам на п'яти і захоплюють Ваші позиції в пошуковій видачі, то Вам знадобляться ці 5 невеликих рад.
1. Сфокусуйтеся на створенні контенту
Коли мова заходить про цифровий маркетинг, англійський акронім ABC, що означаэ «Always Be Closing». Він, швидше, нагадує веб-майстрам про необхідність створення нового контенту («Always Be Creating»).
Чи використовуєте Ви виключно SEO, pay-per-click (PPC) або будь-яку іншу стратегію цифрового маркетингу для залучення нових користувачів на сайт, кількість і якість контенту має не останнє значення. Додавання свіжого контенту на сайт робить Ваш проект більш впізнаваним і цікавим як для пошукачів і для їх систем індексування, так і для тих, хто Вас читає. Цінний контент також сприяє вірусному поширенню інформації про Ваш сайт, дозволяє наростити кількість зворотних посилань, що теж покращує Ваші SEO-показники.
Створення цікавого контенту - це стратегія «win-win-win». Якщо вас турбує, що позиції конкурентів в пошуковій видачі ростуть, саме час приділити час створенню унікального якісного контенту, нових постів у блозі, цікавих і корисних статей, завантажуваних електронних книг та іншого контенту для Вашого сайту.
2. Ретельно плануйте таргетування ключових слів
У міру створення контенту Вам варто уважно підійти до вибору цільових ключових слів. Досягнення топових позицій для конкретного пошукового запиту в Google зовсім не означає, що Вам варто витрачати час виключно на утримання цієї позиції і тільки для цього ключового слова.
Вам варто зосередитися на пошукових запитах, які дають найбільший сукупний трафік на сайт. Для визначення найефективніших ключовиків і вибору тих, які допоможуть Вам обійти конкурентів, варто вивчити структуру трафіку за різними пошуковими запитами за допомогою Google Analytics і Google Webmaster Tools. Також приділіть, при можливості, час таким інструментам, як Raven Tools (безкоштовний інструмент, вартість платних опцій починається з $99 в місяць), щоб визначити, які з ключовиків дають максимальну конверсію.
3. Будьте в курсі новин SEO-індустрії
SEO - область діяльності, яка постійно змінюється. Якщо Ви освоїте нові техніки і тренди раніше, ніж це зроблять Ваші конкуренти, то зможете закріпити своє лідерство в пошуковій видачі.
Щотижня приділяйте час моніторингу новин про SEO на таких сайтах, як Search Engine Land або Search Engine Watch. Якщо Ви бачите очевидні зміни в основних успішних практиках SEO, негайно дійте, щоб Ваш сайт не випав за межі пошукової видачі..
4. Проводьте моніторинг профілів Ваших конкурентів в плані зворотних посилань
Важливо не тільки стежити за зворотними посиланнями на власний сайт і можливими SEO-атаками на сайт, але і стежити за тим, які зворотні посилання вибудовують і використовують Ваші конкуренти.
Часто про найефективніші технології SEO не розповідають занадто відкрито. Замість цього люди часом наштовхуються на виграшну комбінацію дій, яка призводить до позитивних результатів для сайту. Моніторинг дій Ваших конкурентів з пошукової оптимізації можна виконувати за допомогою інструментів на кшталт Majestic SEO (можна використовувати безкоштовно, платні опції обійдуться вам від $49.99 на місяць) і Open Site Explorer (теж безкоштовний, платні тарифні плани стартують від $99 на місяць). За допомогою цих інструментів можна ідентифікувати потенційних партнерів за посиланнями для Вашого сайту і виявити, якими стратегіями користуються Ваші конкуренти для нарощування зворотного посилальної маси і боротьби з Вами за позиції в пошуковій видачі.
5. Відстежуйте активність Ваших конкурентів в SEO на сайті
Також стежте за тим, що Ваші конкуренти роблять на своїх сайтах в плані пошукової оптимізації. Якщо Ваші конкуренти раптово змінили технології і формати SEO на своїх сайтах, значить, можливі два сценарії подій: вони відкрили нові способи оптимізації сторінок для потрапляння на більш високі позиції в пошукових результатах або вони оновлюють свої сторінки у відповідь на санкції з боку пошукових систем по відношенню до їх сайтів.
У будь-якому випадку саме час постежити за структурою основних тегів на сайті Ваших конкурентів, за оптимізацією заголовків сторінок за ключовими і за іншими формами SEO на сайті конкурентів.
(Джерело RU: free-admin.net)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting