4 речі про SEO, які більшість керівників не розуміють
Оценка пользователей: / 10
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

SEO-ideaПошукова оптимізація (SEO) є не тим, що "швидко виправляє", і оглядач Тронд Lyngbø описав способи, в яких таке мислення може зашкодити бізнесу.
Search engine optimization_idea
В онлайн-бізнес-середовищі, де все, значною мірою, ще залежить від органічного пошуку, відсутність стратегії ефективної пошукової оптимізації (SEO) згубна для вашого зростання і прибутковості.
Розглянемо чотири SEO-факти, які бізнес-лідери повинні знати, щоб добитися відмінних результатів.
Факт № 1: SEO є не розширенням, але вбудовується
Пошукові системи стали невід'ємною частиною прийняття рішень споживачем та процесу купівлі, а це означає, що органічний пошук важливий для будь-якого бізнесу. Будучи видимими в Google та інших пошукових системах, куди заходить більшість шукачів, щоб подивитися на речі - і звідти надходить велика частина трафіку на ваш сайт. Органічний пошук з'єднує вас з покупцями.
Фактори, які впливають на ранжирування в пошукових системах, не обмежується вашим власним сайтом. Деякі з найбільш важливих факторів ранжирування є зовнішніми, таких як отримання посилання з інших авторитетних сайтів у вашій ніші. Google вважає їх "голосами" на вашу користь.
Для отримання найкращих результатів пошукова оптимізація повинна з самого початку бути інтегрована з усіма іншими вашими маркетинговими ініціативами. Ламання бункерів і і співпраця з іншими відділами є взаємовигідним для всіх сторін! Ось як:
Маркетинг вмісту
Якщо маркетинг змісту є важливим елементом вашої стратегії генерації трафіку, то ви повинні спочатку дослідити поведінку пошуку вашого ідеального потенційного клієнта, щоб зібрати ідеї для планування змісту.
Зроблене це, перш ніж створювати свій контент, допоможе кроїти для створення згідно існуючих потреб та поточної поведінки ваших клієнтів.
Платний пошук
Деякі керівники підприємств вважають, що платний трафік повністю відрізняється від пошукової оптимізації, не розуміючи, що фахівець SEO може допомогти підсилити охоплення і вплив ваших платних пошукових кампаній.
Це правда, що SEO і платний пошук різні звірі, які вимагають спеціальних знань. Але обидві адресуються до пошуку користувачів, і команди SEO та PPC мають працювати разом, щоб бути потужними.
Фахівці SEO переглядають декілька джерел даних і використовують методи досліджень та аналізу, які можуть зробити фахівців PPC більш ефективним при генерації продажів і збільшенні прибутку. І навпаки, PPC є відмінним способом спробувати нові ідеї та експерименти з методами підвищування конверсії, перш ніж інвестувати більший бюджет таких довгострокових стратегій, як SEO та маркетинг змісту.
Оптимізація коефіцієнту конверсії
Просто отримувати все більше відвідувачів мало. Ви повинні перетворити їх в платоспроможних клієнтів, або змусити їх робити те, що ви хочете. І SEO може принести кращі результати, коли ви розумієте свого типового відвідувача сайту на більш глибокому рівні.
• Чому вони приходять на ваш сайт?
• Що вони хочуть від вас?
• Як вони збираються відреагувати на вашу інформацію?
Озброївшись цими даними і проникливістю експерта SEO, ви краще зрозумієте психологію відвідувачів сайту і може використовувати це у своєму онлайн спілкуванні для збільшення конверсії.
Розвиток бізнесу
Зібрані від Google дослідження можуть допомогти в прогнозуванні майбутнього вашого бізнесу. Розібравшись в архівними, історичними даними, і порівнявши їх з майбутніми тенденціями, ви можете:
• виконати аналіз ринків
• зробити дослідження конкурентів
• зробити прогнози продажів
• виділяти ресурси
Все це допоможе знайти те, що потрібно, і стати лідером ринку настільки довготривало, щоб перемогти своїх конкурентів, та визначити, які види діяльності будуть для вас економічно ефективними.
Хороший аналітик SEO може допомогти вам розкрити інформацію, яка буде попереджати від заглиблення у ринки, які мають занадто багато конкурентів, і захистить вас від марнотратних інвестицій в областях з низьким потенціалом прибутку.
Брендинг і комунікації
Після того, як ви розумієте, що відбувається в умах своїх ідеальних клієнтів, ваш брендові повідомлення і маркетингові комунікації будуть більш послідовними і більш ефективними. Нічого не коштує доступ до даних пошуку Google, щоб вивчити їх для проникнення в суть.
Ви говорите мовою свого клієнта? Ви визначили найбільш часті питання, які задають ваші клієнти? Ви вирішити основні проблеми, з якими вони стикаються?
Ваша публікація стає більш цікавою, коли ви говорите про те, в чому вони вже зацікавлені.
Знаючи, які перспективи вас хвилюють, можете:
• простягнути руку допомоги
• надати цінні ресурси
• ефективно планувати брендові кампанії
• проводити цікаві і корисні інтерв'ю
• інтелектуально використовувати дані
• об'єднати їх з іншими даними та інформацією, щоб посилити вплив
Інтеграція SEO у все, що ви робите, як в автономному режимі, так і онлайн, може підвищити ваші результати і прискорити ваш ріст.
З іншого боку, намагаючись "ляпнути деякого SEO", як покласти глазур на торт, не працює. Таке мислення пояснює, чому багато компаній не відчувають успіху з пошуковою оптимізацією.
Факт № 2: SEO не є заміною для хорошого продукту
Чудове SEO не може виправити те, що трапилося з вашим продуктом. Як американський політик заявив недавно, це буде як "покласти помаду на свиню". Так що почніть зі свого продукту - і виправіть його, в першу чергу.
У майбутньому, тому, що ваші клієнти відчують вашу продукцію (і вони висловлять думки про ваш бізнес), це вплине на вашу видимість в Google. Пошуковий гігант хоче, щоб його користувачі продовжувати повертатися, тому, в кінцевому рахунку, прагне запропонувати тільки високоякісні продукти та послуги, які його користувачі любитимуть. Таким чином, "захват клієнтів" незабаром може стати вирішальним фактором для рейтингу вашого сайту, щоб показати високий результат в пошуку Google!
Перестаньте думати про SEO, як рішення, щоб "швидко виправити" або "клейку стрічку" для вашого бізнесу. Таке відношення не дозволить досягти вашого потенціалу і може стати загрозою для вашого майбутнього успіху.
Факт № 3: Модулі не можуть замінити SEO-експерта
Ви не можете просто "встановити SEO" швидко і легко. Плагін WordPress не може охопити всі аспекти пошукової оптимізації. Якщо вважаєте, що SEO означає тільки галочки в налаштуваннях встановленого плагіна на панелі управління веб-сайтом, то зараз час, щоб змінити думку.
Багато компаній втрачають можливості, тому що лідерам і наявним маркетологам не вистачає знання та навичок, щоб домінувати в пошуку.
Експерт може використати SEO, щоб зробити ваш маркетинг сильнішим і запобігти дорогих помилок. Таких поширених помилок - як зміна коду веб-сайту, що негативно впливає на SEO, або установка плагінів, які уповільнюють ваш сайт, або час від часу не працює SEO-аудит, - стало легко уникнути.
Технічний SEO, з яким ви повинні працювати перед установкою SEO-плагіна, включає в себе планування кількох аспектів вашого сайту, таких як інформаційна архітектура, структура сайту, навігація, архітектура внутрішніх посилань, і т.д.
Факт № 4: Добре SEO є керування даними
У травні в SMX London, авто мав захоплюючу розмову про з деякими консультантами SEO. Вони всі погодилися, що погане планування дає погані результати. І коли пошуковий маркетинг не працює, то не можна звинувачувати Google або саме SEO - тільки себе і своє погане планування!
Час, щоб бізнес-лідери зрозуміли це. Якщо тільки невелика частина того, що ви робите, ефективна, в результаті чого ви отримуєте бажані результати, тоді для чого повторювати все, що не працює, знову в наступному році? Припиніть робити це!
Є потенційні клієнти, яких ви ще не досягли, бо ваше планування і виконання не є оптимальним. Це тому, що ви не зробили важливі речі, і це збільшує частоту відмови. Враховуючи ці перспективи і встановлюючи відносини, ви можете збільшити обсяг продажів.
Ось чому ви повинні прийняти рішення, засновані на фактах, а не на інтуїції. Цифрова аналітика має вирішальне значення для цієї мети.
Ви повинні не тільки відбирати потрібні дані, для перегляду, ви повинні насправді знати, на що дивитися - і як це відноситься до справи. Якщо ви не в змозі відсіяти те, що не має значення, то ви тільки гадаєте і приймаєте непотрібні ризики ... зрештою вирулюєте свій бізнес в землю.
(Джерело EN: search engineland.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting