6 несподіваних джерел дослідження ключових слів
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 

bcktljdfybt rk.xtds[ ckjd

Якщо Ви схожі на більшість цифрових маркетологів або власників веб-сайтів, то розумієте, наскільки важливо визначити зміст Вашого сайту з цінними для SEO ключовими словами.
При цьому використовуєте такі популярні інструменти дослідження ключових слів, як Google Adwords Keyword Research Tool  для того, щоб знайти ключові фрази, які найкращим чином відповідають Вашому конкретного сайту.
Однак, якщо Ви витягуєте дані для ключових слів всього лише з одного інструмента дослідження, то побачите тільки частину картини! Різні інструменти дослідження ключових слів витягують результати з різних пошукових систем - і навіть ті, які використовують набори даних тієї ж самої пошукової системи, можуть генерувати різні результати, засновані на ряді факторів програмування. Оскільки більшість інструментів дослідження ключових слів повертають дані на досить обмеженому відсотку ринку, то використання лише одного сервісу змушує Вас залишитись з неповним розумінням використання ключових слів у Вашій галузі.
Для повноти дослідження набору даних ключових слів важливо, щоб Ви використовували кілька джерел інформації про фрази з ключовими словами. І якщо Ви вичерпали список популярних програм для дослідження ключових слів, які доступні сьогодні, то можете бути зацікавлені в наступних шести незвичайних джерелах дослідження ключових слів:
Джерело №1 - Вікіпедія
Як часто Ви знаходили перспективне ключове слово тільки для того. щоб виявити, що рейтинг сторінки Вікіпедії є першим в Google? Перспектива того, щоб перевершити Вікіпедію складна для реалізації, але після виявлення цієї техніки, це більше від гірко-солодкого випадку.
Якщо Ви хочете зайняти місце в органічному пошуку для дорогих ключових слів [structured settlement] (структуроване врегулювання), то можете помітити, що наступна сторінка Вікіпедії посідає перше місце в Google за ключовим словом:
Помощь Википедии
Цей інструмент дозволить Вам знайти об'єм трафіку для будь-якої сторінки Вікіпедії за останні 90 днів. Отримані дані допоможуть Вам визначити, чи варто прикладати зусилля, щоб спробувати випередити сторінку Вікіпедії.
Джерело №2 - форми контактів Вашого сайту
Якщо Ваш сайт використовує сценарій "Звертайтеся до нас» (“Contact Us”), то можете приємно здивуватися, виявивши ряд потенційних ключових слів, вбудованих у відповіді, які отримуєте від відвідувачів сайту.
Уявіть собі, що Ваш сайт в ніші особистої безпеки отримав заповнену контактну форму, в якій читаєте:
"Привіт. Я зацікавлений в отриманні додаткової інформації про те, як Ваша особиста служба безпеки може бути використана у випадках опіки над дітьми. Будь ласка, зв'яжіться зі мною як можна швидко. "
Відразу ж ця відповідь показує дві потенційні ключові фрази - "випадки опіки над дітьми", "особиста служба безпеки", тому, що персональний відвідувач сайту вже пов'язує ці слова з веб-сайтом Вашої компанії, цілком ймовірно, що майбутні читачі продемонструють аналогічний потяг до цих фраз. Додайте їх - і будь-які інші, які Ви знайдете в раніше представлених контактних формах - до свого списку дослідження ключових слів.
Джерело №3 - найпопулярніші форуми Вашій галузі
Далі, зайдіть у найпопулярніший форум Вашої галузі та пробіжіть назви з найгарячіших потоків (тобто ті розмови, які отримують найбільшу кількість переглядів і відповідей). Швидше за все, Ви знайдете масу можливих варіантів ключових слів, які повинні бути додані в список Ваших досліджень.
Як приклад, остання тема на популярному веб-сайті Warrior Forum  мала заголовок "Краще бухгалтерське програмне забезпечення для управління інтернет-бізнесом". Хоча нитка жила тільки протягом декількох годин, вона вже отримала понад 100 переглядів –свідчення, що ця тема викликає особливий інтерес інтернет-маркетологів, які часто відвідують сайт.
Якби Ви були власником веб-сайту, який обслуговує цю нішу, то ця тема могла виявитися особливо корисною, оскільки вона надає дві можливі фрази з ключовими словами ("краща бухгалтерська програма" і "управління інтернет-бізнесом»), - як окремі суб’єкти, які можуть бути використані в майбутніх повідомленнях в блозі на своєму сайті.
Джерело №4 - переліки Вашої галузі на eBay
Якщо Ви роздрібний продавець фізичних продуктів, то безумовно треба звернути увагу на це несподіване джерело ключових слів!
Щоб дізнатися, які типи ключових слів потенційних покупців асоціюються з продуктами, що продає Ваша компанія, зайдіть на eBay і почніть вводити кілька загальних ключових слів. При введенні eBay буде автоматично генерувати перелік можливих запитів, які можуть виявитися надзвичайно цінними у Вашому процесі дослідження ключових слів.
Як приклад, наступний скриншот демонструє список ключових слів, які були обрані у відповідь на загальні ключові слова "computer parts" ("частини комп'ютера"):
eBay
Якщо б Ви займалися роздрібною торгівлею в індустрії комп'ютерних комплектуючих, то будь-який з варіантів, перерахованих вище, - в тому числі, “used computer parts” ("використовувані деталі комп'ютерів"),“scrap computer parts” ("брухт комп'ютерів") і “desktop computer parts” ("частини настільного комп'ютера") - всі могли б виявитися чудовою поживою для Вашого процесу дослідження ключових слів.
Джерело №5 - списки "кращих постів" Ваших конкурентів
З іншого боку, якщо Ви ведете блог - а не роздрібний продавець фізичних продуктів - то, мабуть, не знайдете таким чином жодних ключових слів. Але їх можна знайти за допомогою функції пошуку з “best post” ("кращий пост") у списках Вашої галузі ..
Часто - особливо наприкінці календарного року - популярні блоги випускають "облави" своїх найпопулярніших повідомлень за певний період часу. Мало того, що ці пости містять пропозиції корисних ресурсів для покращення власного бізнесу, вони також можуть стати потужним джерелом потенційних варіантів ключових слів!
Як приклад, уявіть, що Ви ведете блог в індустрії високих технологій. Є багато помітних блогів в цій області, в тому числі багато, які регулярно випускають дані про свої найпопулярніші пости. Швидше за все, Ви вже знаєте деякі з цих сайтів, з верхньої частини списку, але якщо Вам потрібна допомога, щоб знайти списки кращих повідомлення, введіть наступний запит в Google:
“[your niche] best posts of [most recent year]”
("[Ваша ніша] кращі повідомлення [останній рік]")
Для ще кращого результату, слід додати до Вашого запиту слово “traffic” ("трафік"), так як багато з цих списків кращих повідомлень надає отриману кількість читачів для кожної статті.
Популярные посты конкурентов
Потім, як тільки Ви отрималиі списки кількох постів, проаналізуйте статті, що посилаються на кожен список і спробуйте визначити, чи є вміст, орієнтований на певне ключове слово. Якщо це так (про що свідчить присутність тієї ж фрази в заголовку, тегу заголовка і/або тілі), то у Вас є нові ключові фрази, які можуть бути додані в список Ваших досліджень!
Джерело №6 - реєстратор Вашої компанії
Останнім несподіваним джерелом дослідження ключових слів є реєстратор Вашої компанії (або будь-який інший працівник з клієнтами, який приймає вхідні телефонні дзвінки для Вашого бізнесу).
Якщо це звучить дивно, подумайте про перше, що реєстратори чують. Після привітання Вашої компанії, більшість реєстраторів чують щось до ефекту "Привіт - Я дзвоню з приводу Вашого сервісу стрижки газону", або "Ей там - могли б Ви розповісти мені більше про Ваші поточні продажі інструментів для укладання волосся?"
Обидва ці приклади включають галузеві ключові фрази («сервіс стрижки газону" та "продаж інструментів для укладання волосся "), які можуть представляти основні можливості SEO для Вашої компанії. Як і у випадку джерела подання контактної форми, наведеної вище, ключові слова, згенеровані таким способом, можуть бути особливо потужними, бо Ви вже знаєте, що Ваші клієнти визнають їх і пов'язують їх з Вашим брендом.
Очевидно, що Ви не зможете використовувати це джерело, якщо Ви не використуєте співробітників для роботи з клієнтами. Але якщо Ви це робите, то це може стати неймовірно потужним способом для отримання додаткових ключових слів, щоб досліджувати за межею стандартних інструментів, які використовують всі Ваші конкуренти.
Звичайно, важливо мати на увазі, що ці джерела представляють можливості тільки для дослідження ключових слів. Просто те, що Ви згенерували можливі варіанти ключових слів за допомогою цих джерел не означає, що їх загальний обсяг пошуку або відносна конкурентоспроможність добре підходять для Вашої компанії. У попередньому прикладі, тільки тому, що потенційний клієнт використовував фразу "сервіс стрижки газону» в розмові з Вашою компанією не означає, що це хороша ідея для Вашого бізнесу, щоб вирости після цього ключового слова!
Замість цього, використовуйте ці несподівані джерела тільки для генерації ідей. Після того, як Ви склали новий список потенційних ключових слів, запустіть ці фрази через ті ж фільтри, до яких Ви б звернулися з будь-яким іншим зібраним набором ключових слів, для того, щоб переконатися, що Ви обираєте цільові запити. Крім того, переконайтеся, що Ваші методи змінюються, бо покладатися на єдине джерело ключових слів є вірним способом втратити чудові можливості у Вашій ніші.
Так, всі ці різні процеси вимагають більше роботи, ніж просто запустити Ваш улюблений інструмент дослідження ключових слів, але результат, безумовно,того вартий. За допомогою всього лише трохи більших зусиль, можна розкрити можливості збільшення рейтингу, чого Вашим конкурентам не вистачає - якраз за рахунок розширення числа джерел Ви отримаєте ідеї для необхідних ключових слів.
(За матеріалами EN: searchenginejournal.com, searchengineland.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting