Поисковые системы

Поисковые сервисы

Поисковые системы

  Поисковые сервисы и эффективное их использование


Іншомовний семантичний веб-пошук
Оценка пользователей: / 5
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

семантичний пошукПро семантичний пошук активно говорять вже впродовж кількох останніх років. Будь-яка технологія, яка зможе покращити вже стандартний пошук від Google, справедливо викликає загальний інтерес.
Далі
 
5 лучших поисковых систем для поиска фотографий на Flickr
Оценка пользователей: / 11
ПлохоОтлично 
Лучшие поисковики фото на FlickrУ вас есть аккаунт на Flickr? Ежедневно много фотографий загружаются на него, но иногда забывают о Flickr, который все еще такой же сильный. В сентябре Flickr объявил о загрузке своего пятимиллиардного фото, является большим достижением.
дальше
 
5 пошуковиків RSS-каналів для знаходження свіжого контенту
Оценка пользователей: / 22
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

RSS (Rich Site Summary), як ми знаємо, це найбільш поширений спосіб публікувати  в Інтернеті контент, який регулярно оновлюється. Читаючи канали, Ви можете мати всі найсвіжіші новини без необхідності відвідувати окремо кожен сайт.
Далі
 
Патентный поиск: бесплатные интернет-ресурсы
Оценка пользователей: / 241
ПлохоОтлично 
Поиск патентов: бесплатные ресурсы в ИнтернетеПатентный поиск - обязательный этап научного исследования, при котором осуществляется процесс поиска в патентных фондах документов, соответствующих теме запроса.
дальше
 
Для любителів фільмів: 7 способів використання Вікіпедії для пошуку фільмів і новин про них
Оценка пользователей: / 4
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Дві речі, які роблять Вікіпедію великою, можуть бути описані двома словами під логотипом - Вільна Енциклопедія. Останнє слово означає, що вона охоплює весь спектр людських знань. Наприклад, вона охоплює фільми, музику і все, що близьке до розваг.

Матеріал з Вікіпедії, як опис фільму, коротко згадується в Інтернеті, але для щоденного пошуку інформації про фільми вона заслуговує набагато більше.

Далі
 
Детальніше про 9 простих хитрощів пошуку в Google
Оценка пользователей: / 11
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

(Джерело EN: webworkerdaily.com )

Кілька тижнів тому автор написав "10 простих порад пошуку в Google” і попросив незліченних читачів надсилати свої улюблені способи знаходження інформації з використанням сервісу пошук в Google. Оскільки я не хочу, щоб хороші поради витрачалися даремно, я викладав 9 найбільш корисних з них тут:

далі
 
ТОП-7 семантичних пошукових систем як альтернатива пошуку на Google
Оценка пользователей: / 6
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

В статті не заперечується сила і популярність пошукової системи Google і немає порівнянняі з іншими аналогічними пошуковими системами, такими як Bing, де перевага в результатах ґрунтується на рейтингу сторінки та алгоритмах. Але є й інші способи пошуку в Інтернеті з використанням так званих семантичних пошукових систем.
далі
 
5 сайтів, які допоможуть знайти публікації в національних і місцевих газетах в усьому світі
Оценка пользователей: / 4
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Прокинутися і перегортати газети є другою природою для більшості з нас. Для наркоманів читання новин однієї з газет є просто прелюдією.
Далі
 
31 корисний блог Google, щоб завжди бути в актуальному стані
Оценка пользователей: / 266
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Без сумніву, Google є однією з найбільших компаній в індустрії високих технологій і найбільшим збудником в Інтернеті. Ми використовуємо Google для пошуку товарів і послуг на щоденній основі і деякі з нас настільки залежать від цього, що, якщо будь-яка з послуг пропаде, то ми відчуваємо себе безпорадними і зупинимось.

далі
 
6 найкращих спеціалізованих пошуковиків, про які Ви не знали
Оценка пользователей: / 23
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Я люблю Google, Yahoo і Bing, так само як багато інших користувачів Інтернету, але Ви іноді дійсно хочете докопатися до істини в конкретній темі. Для того щоб це зробити, вам необхідний доступ до цих спеціалізованих пошуковиків, які можуть бути не настільки добре відомі, але які “копають” в Інтернеті набагато глибше в спеціалізованих галузях, ніж на це здатні загальні пошукові системи.
Далі
 
10 пошуковиків, які проникають в глибини “невидимого Інтернету”
Оценка пользователей: / 25
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

"Невидимий Інтернет" відноситься до невидимої частини тому, що його ресурси не індексуються пошуковими системами. Більшість з нас думають, що пошук на таких потужних системах як Google або Bing дозволяє все побачити. На жаль, вони не все можуть, оскільки вони не всесильні: вони просто павуки веб-сторінок, які індексують сторінки, переходячи з однієї на іншу за гіперпосиланнями. Але є деякі місця куди павук не може ввійти. Наприклад, в бібліотечні бази даних, для доступу до яких необхідно ввести пароль. Або навіть сторінки які належать локальним мережам організацій. Веб-сторінки, які динамічно генеруються у відповідь на запит, також часто залишаються непроіндексованими пошуковими роботами.

Далі
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 2
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting