9 речей SEO, які більшість людей не розуміють
Оценка пользователей: / 7
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

9 things SEOНовачок в світі пошукової оптимізації (SEO)? Оглядач Джон Лінкольн пояснює деякі речі, які ви можете не знати про цей предмет інтернет-маркетингу
SEO є складною дисципліною. В ній є багато компонентів, і кращі практики змінються час від часу. Додайте до цього той факт, що Google часто оновлює свій алгоритм, викликаючи зрушення в ранжируванні, ради яких, щоб зробити їх, як відомо, цифрові маркетологи втрачають сон.
Крім того, Google часто випускає нові технології, які пропонують альтернативні способи ранжирування. Це робить життя оптимізатори ще складнішим, так як вони повинні подолати криву навчання, щоб належним чином обслуговувати своїх клієнтів.
Свого часу, можливо, було б легше стати лікарем, ніж SEOшником - жартую! (Але не зовсім...)
Навіть зараз є багато дезінформації (і відсутньої інформації) про те, що Google приймає для ранжирування сторінки в результатах пошуку. Ось дев'ять речей про SEO, які більшість людей не розуміють.
1. Більше дійсно краще, в більшості випадків, для тривалих термінів
У деяких нішах, Google віддає перевагу великим сайтам.
Якщо ви запускаєте сайт електронної комерції, який продає чоловічі джинси, це неможливо, що ваш ранг буде у верхній частині сторінки результатів пошукової системи (SERPs) для пошукової фрази «men’s jeans» ("чоловічі джинси").
Чому? Прогуглимо " men’s jeans " прямо зараз і подивимося, хто на самому верху.
9 things SEO
Пропустіть контекстну рекламу і ви побачите такі імена, як Мейсі, Nordstrom, American Eagle, Levi і Kohl’s. Ви дійсно думаєте, у вас є сила SEO скинути будь-який з цих брендів зі своєї позиції?
Спойлер: Ви не зможете.
В Google, як правило, вважають кращими бренди, які є побутовими іменами, ніж новіші стартапи, коли мова йде про рейтинг. Це тому, що пошуковий гігант хоче забезпечити найкращий результат для своїх користувачів.
Це означає, що всі надії втрачені, якщо ви запускаєте нову компанію, яка хоче продавати чоловічі джинси онлайн? Зовсім ні.
По-перше, ви можете зробити оптимізацію для свого власного бренду. Таким чином, як тільки ви отримаєте деяку репутацію в своїй ніші, люди можуть як і раніше знайти ваш сайт за допомогою функції пошуку для вашого імені.
Крім того, ви можете запустити платні оголошення. Вони можуть поставити вас у верхній частині пошукової видачі, але майте на увазі, що реклама може бути дорогою. На момент написання статті, вартість запропонованої заявки на "men’s jeans" становить $2,09 за клік, згідно Keyword Planner, так що краще використати власні ресурси.
Ви повинні також шукати альтернативні ключові слова, які можна використати для просування свого бренду. Ви можете зустріти деякі прекрасні можливості того, що навіть ваші найближчі конкуренти не помітили.
Наприклад, ви могли б запропонувати поєднання певного стилю/кольору чоловічих джинсів. Оптимізуйте сайт для термінів пошуку, які включають цей стиль і колір.
2. Веб-сайти розбиті на сегменти
Реальність така, що ви не намагаєтеся ранжирувати сайт. Ви намагаєтеся ранжирувати сторінки в межах сайту.
Навіть. якщо у вас є сайт, який має тільки одну цільову сторінку, то рейтинг сторінки і сайту не одне і те ж. Ще більш ймовірно, що у вас є різні сегменти на своєму сайті, включаючи домашню сторінку, форму контактів, блог, сторінку категорії, таблиці цін, відповіді на актуальні питання, можливо, інші частини. Наприклад, якщо ви подивитеся на веб-сайт Levi, то він має структуру, яка розбиває сайт на секції для чоловіків, жінок, дітей і так далі.
Деякі з цих сегментів є більш цінними, ніж інші. Наприклад, ви, ймовірно, не зацікавлені в ранжируванні своєї форми контактів. Тим не менш, ви, звичайно, хочете ранжувати зміст на своєму блозі. Фокус на рейтинг сторінки, які будуть намотувати потенційних клієнтів з пошукової видачі. Потім, використовуючи свій улюблений метод, захопити їх контактну інформацію і додати їх в свій список адрес електронної пошти.
3. Вам, можливо, просто потрібно ранжирувати для декількох термінів
Можна подумати, що для успіху в SEO, ви повинні зайняти місце для десятків пошукових термінів у перших трьох позиціях. Це не обов'язково так.
Якщо ви перебуваєте в мікро-ніші або ваш цільовий ринок дуже вузький, цілком ймовірно, що вам вистачить ранжирування тільки для одного або двох термінів. Наприклад, якщо ви продаєте «disc profiles» ("профілі дисків") і збираєтеся отримати більшу частину свого доходу від кількох основних термінів.
9 things SEO_2
Основним моментом тут є те, що для деяких сайтів рейтинг для багатьох термінів має сенс. Для інших, ви можете заробити великі гроші просто орієнтуючись на кілька ключових термінів.
4. Контент-маркетинг є дуже конкурентоспроможним
Ви, напевно, чули вислів "контент є королем". На жаль, так є для всіх інших у вашій ніші.
Ось чому ви повинні бути на вершині своєї гри, коли мова йде про вхідний маркетинг. Інвестуйте потрібну кількість часу і грошей на дослідження ключових слів, найміть кращих письменників, регулярно оновлюйте свій блог, і витягніть всі зупинки, щоб створити привертаючі увагу заголовки з дивним вмістом.
Автор рекомендує використовувати BuzzSumo і Мос Content. Обидва дозволяють аналізувати зміст сайту, розкрити свої стратегії, відстежити новий контент, який вони створюють і виконати пошук найбільш популярного контенту. Обидва також створюють деякі досить хороші звіти.
Подивіться на своїх конкурентів – а потім зробіть кращу сторінку для свого сайту.
5. Швидке адаптування окупається
Як ми вже бачили, Google, як відомо, час від часу випускає нові технології. Деякі з цих технологій можуть допомогти Вам зайняти місце в результатах пошуку.
Ось чому ви повинні бути швидко адаптованим.
По-перше, зверніть увагу на прискорені мобільні сторінки (AMP). Це проект за підтримки Google з відкритим вихідним кодом, який дозволяє веб-сторінкам блискавичне завантаження на мобільні платформи. AMP-сторінки можуть відображатися в самому верху мобільних результатів пошуку в карусельному форматі.
Розповідаючи про мобільний телефон, переконайтеся, що ваш сайт повністю оптимізований для мобільних пристроїв. Google використовує мобільну дружність як фактор ранжування для мобільних результатів пошуку, так що якщо очікуєте, щоб ранг вашого сайту був там, краще вести себе добре для мобільного аудиторії.
І, нарешті, бути раннім адаптером, коли мова заходить про використання HTTPS на вашому сайті, а не HTTP. Навіть, якщо Google оголосив ще в 2014 році, що він дає підштовхування ранжируванню захищеним сайтам, багато сайтів досі вперто відмовлявся зробити перемикання. Якщо хочете потенційно мати перевагу перед своїми конкурентами, використовуйте HTTPS.
Коли мова йде про SEO, то ви повинні бути першими на ринку з новою технологією. Це всього лише кілька прикладів. Потрібен час, щоб планувати, розробляти і виконувати, але це завжди гарна ідея, щоб почати, коли з’являються новини про нові вибухи технологій.
6. SEO може бути використана для різних цільових глобальних ринків
Чи знаєте ви, що можете ранжувати свій сайт в різних країнах? Якщо ваш продукт або послуга є такою, що може бути оцінена людьми за межами вашої країни, то повинні оптимізувати свій сайт для міжнародної аудиторії.
Один із способів зробити це, пропонуючи домен для конкретної країни - наприклад, якщо ви орієнтуєтеся на людей у Франції, то можете використати домен верхнього рівня коду країни (ccTLD) від .fr. Ви також можете розмістити окремий контент для кожної окремої країни на директорії або субдомені.
При орієнтації на інші ринки, не забутьте перевести свій контент на відповідні іноземні мови. Зрештою, ви не можете очікувати, що ваші маркетингові зусилля для контенту будуть успішними, якщо люди в зарубіжних країнах не можуть читати ваші статті на своїй рідній мові.
Ви також повинні зареєструвати свій бізнес в зарубіжних країнах, перерахувати свій бізнес в веб-каталогах, специфічних для цих країн, і навіть свій сайт, розміщений в цих регіонах.
Ось клієнт, якого ми недавно проштовхнули в 27 різних країнах і мовах. Перевірте це зростання лише в Італії.
9 things SEO_3
7. Є багато способів, щоб бути видимим в результатах Google
У вас могло створитися враженням, що єдиним способом ранжирування в Google є шляхом створення зворотних посилань і використання SEO сайту, щоб сторінка нарешті високо піднялась в результатах пошуку, наскільки це можливо. Проте, існують й інші способи, щоб отримати з пошукової видачі видимість і відвідувачів.
Наприклад, якщо ви можете зайти в графік знань Google, ваш бренд може потенційно заробити чільне місце у верхній частині SERP, праворуч від списків органічного пошуку. Це немало зусиль, щоб отримати запис в Graph знань, але як тільки ви це зробите, то могли б дати своєму бренду великий приріст.
Також можете виділитися з натовпу за допомогою розмітки даних, щоб відображати багаті фрагменти, які є візуальним удосконаленням в лістингу SERP. Структурована розмітка даних додається в код веб-сайту, щоб надати Google додаткову інформацію про зміст на вашому сайті.
Якщо ви прогуглите "bestpancakerecipe" прямо зараз, то побачите результати, які включають сукупні оцінки у вигляді зірок. Ви також побачите підрахунок калорій. Це багаті фрагменти, і вони дозволяють виділятися в лістингу SERPs.
До речі, ви також побачите, що є пряма відповідь на самому верху багатьох сторінок результатів пошукової машини. Це ще один спосіб, яким можете досягти видимості пошуку: шляхом створення свого сайту як авторитету у вашій галузі і створюючи контент, який Google визначає, що він дає швидку відповідь на запит користувача.
Якщо у вас є місцевий бізнес, ви можете також ранжирувати в межах локальної 3-pack. Якщо ви нагуглите назву свого міста плюс слово «plumber» ("сантехнік"), то побачите карту нижче платних оголошень у верхній частині. Трохи нижче цієї карти побачите три оголошення з вашого району.
Як вже говорилося вище, видавці можуть ранжирувати, з'явившись у верхній частині мобільного SERPs, коли вони реалізують прискорені сторінки для мобільних пристроїв (AMP).
Ось список найбільш поширених типів результатів, які з'являються в змішаних сторінках результатів пошуку Google:
·    Списки органічного пошуку
·    Карти Knowledge Graph cards
·    Локальний 3-pack
·    Миттєві відповіді (також відомі як “визначені фрагменти”)
·    AMP карусель
·    Google Images
·    Google Videos
·    Google News
SEMrush і багато інших інструментів ранжирування SEO в даний час насправді повідомляють про ці різні типи результатів, що чудово.
9 things SEO_4
Головне, що є більше одного способу, щоб виграти.
8. Є багато різних спеціальностей в SEO
Пошукова оптимізація є широким онлайновим маркетинговим каналом, який включає в себе кілька вузькоспеціалізованих дисциплін. Є практики SEO, які спеціалізуються в області технічного SEO, побудови посилань, змісту маркетингу, локального SEO, міжнародного SEO та багато іншого.
І вгадайте, що далі? Кожен з них вимагає різного набору навичок.
Підсумок: Ви повинні спочатку визначити, який хочете ранг сайту, а потім вибрати відповідну стратегію кампанії.
9. Є й інші пошукові системи, крім Google
Звичайно, Google є безперечним лідером в області веб-пошуку. Це зовсім не означає, що не існує інших пошукових систем і що люди у вашому цільовому ринку не використовують їх.
Найочевиднішим конкурентом Google є Bing. Це пошукова система Microsoft, і гідно статистики, його частка пошукового трафіку зростає швидше, ніж Google.
І не забувайте про YouTube. Вірте чи ні, YouTube є другою за величиною пошуковою системою в світі після Google.
Звичайно, є також Amazon. Ви можливо більше думаєте про Amazon, як гіганта електронної комерції, ніж як про пошукову систему. Проте, це відправна точка для 44 відсотків споживачів, які шукають продукти.
Коли ви оптимізуєте активи контенту, переконайтеся, що ви приймаєте до уваги широкий спектр пошукових систем, які існують в Інтернеті. Де ви вирішили зосередити свої зусилля з оптимізації буде залежати від ваших цілей в Інтернеті.
Існує багато того, що треба знати
Те, що ви не знаєте, може зашкодити вам, коли справа доходить до SEO. Забігаючи вперед, дуже важливо, щоб ви також йшли в ногу з останніми змінами в найкращих практиках SEO - в іншому випадку, ваші майбутні зусилля з оптимізації можуть виявитися марними.
(Джерело EN: searchengineland.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting