Хак авторства для SEO: переваги і отримане уявлення
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Хак Authorship

Можливо, є занадто багато статей, в яких крок за кроком написано, як налаштувати Ваше авторство з Google+ - дозволити творцям контенту створення облікових записів Authorship, але потім залишаючи їх неосвіченими, коли справа доходить до використання їх в цілях SEO.
Хоча ранні користувачі платформи отримали значну перевагу – як через експозицію так і через експерименти - ще не надто пізно, щоб зробити свою заяву про своє власне Authorship. І це не важко зрозуміти, бо дослідження Conductor показує, що тільки 9% блогів з технологій повністю встановили атрибути rel=”author” на своїх сайтах.
Коротко резюмуючи, розмітка авторства є ключовим компонентом зусиль Google для визнання і винагороди авторів через онлайнову перевірку профілів. На даний момент, всі згодні, що авторство і Google+ важливі для пошукової оптимізації, але залишається туманним те, як воно точно працює.
У цій статті ми розглянемо переваги авторства, як здійснення необхідної розмітки може збільшити PageRank сайту і визначимо, що означає мати "сильний" профіль Google+.
Переваги авторства
Давайте розберемось, чому комбінації розмітки авторства і використання Google+ приносять користь авторам і веб-сайтам з точки зору SEO. Почнемо з побіжного погляду на те, які конкретні переваги розмітка авторства кладе на стіл:
  • Більше переглядів: Збільшуються шанси на повернення відвідувачів на Ваш сайт, якщо зміст достатньо релевантний. Після перебування на сторінці сайту не менше 2 хвилин, відвідувачу будуть надані додаткові посилання під багатим фрагментом після повернення на сторінку пошукових результатів.
  • Більш висока видимість: Виділяєтеся в пошуках, бо Ваше зображення показується паралельно з Вашими статтями. Старт формування довіри та отримання визнання Вашого авторства, через Ваші коментарі і гостьові пости в Мережі. Як письменник Ви також кредитуєтесь як оригінальний автор, коли інші цитують і посилаються на Ваші блоги.
  • Більше кліків через рейтинг (CTR): Незважаючи на те, що багаті фрагменти дозволяють бути більш помітним, вони не мають безпосереднього впливу на Ваш рейтинг. Але у деяких випадках може зрости CTR більше, ніж на 150% (за результатами тестування фірмою пошукового маркетингу Catalyst).
  • Створюється Ваш авторитет: Хоча поки що не реалізовано, AuthorRank буде наступним логічним кроком через оновлення Пінгвіна і Панди.
Не досить просто задекларувати своє авторство. Крім технічних аспектів реалізації належним чином rel=”author”, зв'язок існуючого контенту з профілем Google+ - це найлегша частина. З цієї точки зору, прагнення до активної участі у Google+ є обов'язковим для досягнення успіху в отриманні PageRank, що більшості не вдалося зробити.
Хак Authorship
Ось де основна частина Ваших зусиль окупиться в довгостроковій перспективі. З деякими застереженнями, профілі і сторінки Google+ мають PageRank і можуть бути оптимізовані, як і будь-який інший сайт. Ви не помилились: Ваш профіль Google+ знаходиться на рівних з веб-сторінками, коли справа доходить до пошуку через авторство до іншого.
Спочатку PageRank, здається, було видно на панелі інструментів PR, але раптово він зник і заставив багатьох повірити, що Google більше не буде назначати PageRank профілям Google+. Насправді, PageRank тільки замаскували. Недавно користувач Google+ Джошуа Берг відкрив спосіб як, відредагувавши URL свого профілю Google+, за допомогою інструменту перевірки PR його переглядати.
Тобто, якщо Ви інвестуєте час в оптимізацію свого профілю Google+ і послідовно використовуєте його, то Ви знаходитесь на шляху до отримання більш високого свого PageRank. Ось кілька ключових областей для оптимізації Вашого профілю Google+, які відзначив Ніл Пател:
  • Google+ профіль:Ключові слова, які з'являються у розділах вступу, зайнятості, освіти та місця матимуть значення в рейтингу пошуку в Google+.
  • Google+ кола: Кількість людей високої якості у Ваших колах не має такого значення, як те, скільки з них посилаються на Вас.
  • Google+ повідомлення: Виділіть назву свого повідомлення зірочками, щоб це могло бути оптимізоване. Також матиме значення використання правильних ключових слів для ранжирування пошуку в Google+.
  • Унікальний контент: У певному сенсі, Google+ можна використовуватися так само, як блог, щоб створювати контент, який змушує відвідувачів розміщувати +1 для Ваших постів і розшарювати їх.
Отже, Ви успішно реалізовали розмітку авторства, оптимізували свій профіль Google+ і, ми сподіваємося, використовуєте його на регулярній основі. Кульмінацією цих поєднаних зусиль є збільшення Вашого PageRank, а за допомогою хака Берга Ви можете відстежувати успіх своїх зусиль.
Високий рейтинг в пошуку з профілів з високим PR: повідомлення в Google+ проіндексовані Google тим же способом, що і веб-сторінки. Необхідність мати високий PR для Вашого профілю Google+ має одну важливу відмінність. Часто, Google буде піднімати ранжування тільки одного профілю для даного пошукового терміна, як пояснив користувач Google+ Mark Traphagen.
Посилання з високим PR профілів до веб-сторінок більш цінні: Тільки "вибрані посилання" поста відстежуються Google. Тому важливо мати Google+ кнопку +1 на Ваших веб-сторінках, коли Ви вказуєте AuthorRank щоразу, якщо повідомлення з високим PR профілю або посилання безпосередньо на Вас.
Хоча PageRank був основною темою цього поста, автор хотів би підкреслити важливість утримання уваги людей на профілях Google+. На жаль, багато втрачають, не враховуючи більш широку картину, зосереджуючись лише на будівництві PageRank і забуваючи про людей за кожним веб-профілем. А Google знову і знову при кожному оновленні показує, що достовірність і прозорість отримують винагороду.
У кінцевому рахунку, вхідним маркетологам слід прислухатися до порад генерального директора Portent’s CEO, Ян Лур'є, коли він описує SEO як результат правильного виконання багатьох дрібниць, автор міг би додати - послідовного виконання.
(Джерело RU: searchenginejournal.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting