5 потужних SEO-метрик і дані, які треба відстежувати
Рейтинг статті: / 10
НайгіршеНайкраще 
5_SEO-toolsВідстеження веб-аналітики це не та справа, в якій "налаштував і забув". Як підприємцю, вам важливо переглядати щорічно, які дані відстежувати – і це особливо важливо, коли мова йде про SEO.
Так як Google оновлює свій алгоритм настільки часто на рік (технічно більше 500 разів, але тільки три або чотири з них, як правило, сильно впливають на ваш сайт), дані, які дійсно мають значення для вас, можуть кардинально змінитися. Насправді, можливо, ви навіть не маєте чимало показників, які повинні бути очевидними.
Переважна більшість ваших метрик надходитиме з Google Analytics. Це не означає, що звіти Bing або будь-які дані, які пропонують ваші інструменти соціальних медіа, не важливі, але Google має деякі з найбільш важливих показників для щотижневої перевірки.
Всі п'ять звітів нижче знайдені на Google Analytics і перераховані в порядку, в якому вони повинні перевірятися для кращого розуміння.
1. Джерела трафіку. Метрика розповість, хто прийшов на ваш сайт і як вони знайшли його.
SEO-tools-trafik
Обов’язково повинно перевірятися щотижня. В цьому звіті хороше те, що він показує всі види даних відразу, так що можете зробити швидкий перегляд (от чому перевірка один раз на тиждень реальна). Наприклад, можете побачити, які ключові слова і фрази використовують люди в пошукових системам, а також посилання, які привертають трафік. Маючи можливість побачити, де весь трафік йде від вас, можна краще визначити, куди треба направити свої ресурси для більшого успіху.
Як поліпшити цей звіт: Ви часто будете радіти, що один з аспектів ваших маркетингових зусиль дає найбільший трафік, але інший може дати вам найвищі показники переходів. Обидва важливі, тому буде гарною ідеєю знати результати кожної пропозиції, щоб знали, куди направити свою енергію. Якщо перевіряєте це щотижня, то можете почати повторювати те, що зробили в останні тижні, щоб створити стратегію, яка краще працює для вас. Якщо щось змінюється, то будете знати про це, якщо регулярно перевіряєте цю метрику, і зможете відповідним чином змінити свої зусилля.
Автор також рекомендує використовувати Google Analytics Intelligence Events, які дозволяють отримувати сповіщення і краще зрозуміти свій трафік - про це можете більше дізнатися тут. Вони прості в установці і можуть відкрити світ різниці.
2. Звіт враження. Це відноситься до частоти появи в результатах органічного пошуку будь-якого URL з вашого сайту і для яких саме запитів.
Даний звіт не завжди вважається важливою метрикою (зазвичай, не топ 5), оскільки він не має відношення до людей, які перейшли на ваш сайт, але сьогодні важливо знати, як багато людей звертають увагу на той чи інший термін пошуку.
Доповнення: У звіті SEO для запитів показуються пошукові запити Google, які згенерували максимум вражень для URL-адрес ваших веб-сайтів. Вам не обов'язково перевіряти його щодня, але це неймовірно корисний звіт, бо звіти враження дуже важливі з багатьох міркувань.
Як поліпшити цей звіт: Подивіться на свої числа, щоб допомогти собі оптимізувати свій сайт. Якщо конкретний пошуковий термін також поліпшує рейтинг вашого сайту, то продовжіть цільове використання цього терміну у своєму контенті і в своїх платних пошукових зусиллях. Популярні терміни змінюються від тижня до тижня, тому утримання їх постійно в полі зору є ключовим.
3. Звіт досягнення мети конверсії. Це те, що відбувається, коли людина досягає мети, яку ви створили (підписавшись на ваш блог, щось придбавши, завантаживши тощо).
SEO-tools-list
Звіт дозволяє дізнатися, скільки людей досягли конверсії, як і чому вони це зробили. Іншими словами, ви можете побачити, чи працюють ваші зусилля на оголошення, контент, цільові сторінки і т.д.- і де вони можуть не спрацьовувати. Зрештою, конверсії - це ваші кінцеві цілі для яких ви так багато працюєте над своїм сайтом і бізнесом, в першу чергу.
Як поліпшити цей звіт: Ваші значення конверсії і як ви йдете до поліпшення цих значень залежать від веб-сторінці в запитанні. Наприклад, заклик до дії (CTA) CTR може відрізнятися від CTR електронної пошти. Проте, є деякі тактики, які працюватимуть в усіх напрямках. Коли ви групуєте свої сторінки разом в подібні сторінки (цільові сторінки проти блогів проти електронних листів і т.д.) знайдіть ті, які мають найвищі показники конверсії. Якщо уважно подивитеся на них, то знайдете тенденції, які потім можна наслідувати на інших своїх сторінках. Це здається очевидним, але багато компаній роблять це тільки один або два рази на рік - не регулярно.
4. Перегляди щоденних повідомлень. Це ще один показник, який не може прийти в голову для багатьох людей прямо з місця в кар'єр, але це все ще важливо. Контент - це все в сучасному SEO-світі, і для більшості компаній блог є найширшим шляхом, яким компанія відображає контент. Це текст, який має рейтинг і його отримує людина, зайшовши на ваш сайт, то чому він не вартий бути тісно відстеженим щотижня? Відстеження ццього показника допоможе вам отримати зворотній зв'язок на ваші статгі і покаже, що любить читати ваша аудиторія.
Як поліпшити цей звіт: Знання про те, який контент блогів користується попитом, допоможе вам визначити, що написати в майбутньому, але не забудьте залишатися креативним. Ви повинні публікувати контент на своєму блозі принаймні тричі на тиждень, пробуючи так утримати нові речі. Ваша аудиторія також змінюється з часом, тому те, що, можливо, було не надто успішним в минулому, може добре працювати всього кілька місяців по тому.
5. Звіти показника  відмов. Вираховує, скільки часу відвідувачі залишаються на вашій сторінці.
SEO-tools-Bounce Rate
Цей звіт майже не надає списка, бо показник відмов часто може бути надто високим, але це ще не означає, що метрики, які бачите, не мають значення. Хоча дані можуть бути вищими, ніж ви очікували, спостереження за ними тиждень за тижнем допоможе краще регулювати те, що працює на вашому сайті. Більш низький показник відмов робить кращим ваш сайт даного тижня. Це часто корелюється з метрикою вашого блогу.
Як поліпшити цей звіт: Поліпшення показника відмов є однією з найскладніших речей для веб-майстрів, який контролюється. Тим не менш, можете зробити кроки, щоб поліпшити свої дані так, як і багато іншого - експериментуйте протягом тижня і подивіться, що тримає людей на вашій сторінці. Якщо робити це занадто рідко, то це не допоможе вам поліпшити даний показник, тому щотижня є хорошим правилом. Чи використовували ви відео минулого тижня? Швидше за все, воно поліпшило ваш показник відмов. Дізнайтесяпро більше варіантів тут або отримайте додаткові поради щодо створення «липкого» сайту тут.
Для отримання додаткової інформації про різні звіти, знайдені на Google Analytics, відвідайте сторінку підтримки Google Analytics Support, на якій перераховані всі їх різні функції і як змусити їх працювати на вашому сайті.
(Джерело EN: entrepreneur.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting