Як зробити SEO для повідомлень у вашому блозі
Рейтинг статті: / 7
НайгіршеНайкраще 
SEO postКожен хоче бути на сторінці 1 в пошуку Google, але отримання високого рейтингу в пошуковику для блогу вашого бізнесу вимагає роботи.
Багато послідовної, наполегливої​​, напруженої роботи.
Але з чого почати? І як забезпечити, щоб усе, що ви робите, як частину вашої цифрової маркетингової стратегії, насправді приносило результати (і трафік)? Читайте далі, щоб дізнатися про прості кроки, як зробити SEO вашого блогу.
Якщо вам не вистачає бюджету, щоб найняти SEO-фірму або консультанта з маркетингу, щоб зробили це, то ця стаття для вас.
SEO post blog
Як працює SEO?
Google та інші пошукові системи розробили автоматичні алгоритми, які ранжують ваш сайт. Ці "боти" або "павуки" сканують ваш сайт і перевіряють блог за більш ніж 100 параметрами, які визначають цінний ваш контент чи марний. Ці чинники включають в себе зворотні посилання, вік домену, трафік, свіжість контенту, соціальні медіа тощо.
Пошукова оптимізація (SEO), це процес, щоб переконатися, що ці павуки задоволені тим, що вони знаходять на вашому сайті. Це складна область, яка постійно змінюється, але, на щастя, є кілька констант, які залишилися незмінними з початку - і на яких ви можете зосередити свої зусилля SEO.
Регулярне SEO вашого бізнес блогу
Крок 1: Вирішіть проблеми з оригінальним контентом
Ви повинні пам'ятати, що мета Google полягає в наданні своїм клієнтам актуальних та корисних результатів пошуку. Тому ваш сайт, щоб його показали в результатах пошуку, повинен бути корисним для певного пошукового запиту.
Найголовніше, що ви можете зробити для свого органічного SEO, це зібрати корисний оригінальний контент, який вирішує проблеми людей, які є вашими потенційними клієнтами.
"Оригінальна зміст" тепер означає, що мати більше, ніж просто повідомлення в блогах. Ви могли б включити додаткові потоки контенту:
  • Фото - заглянути на Pinterest або Instragram і використати оригінальні зображення на своєму блозі. Ще краще, якщо ви зробите їх самостійно.
  • Відео - зробити підручники або зробити відео блоги. Це створює посилання і трафік з YouTube і довше затримує відвідувачів на вашому сайті.
  • Підкасти - iTunes швидко росте для підкастингу, але є й інші сайти, які також можете спробувати.
Мета полягає в тому, щоб будувати відносини з вашими читачами, створюючи контент, який вони вже шукають. Тому, як тільки ви маєте повідомлення в блозі, створене на своєму сайті, ви можете продовжити, щоб забезпечити отримання деякої увагу і любові від Google.
Крок 2: Проведіть досліджень ключових слів
Ви можете грати в угадайку який тип людей, які використовують пошукову систему, але з доступними безкоштовними інструментами дослідження ключових слів, навіщо це вам?
Ось деякі з кращих інструментів дослідження ключових слів, більше того - вони безкоштовні для використання!
Ви можете використовувати інструмент Google tool, або Wordtracker. Крім того, ви можете використовувати цей інструмент від Google, щоб дослідити тенденції пошукових фраз.
Якщо ви шукаєте преміум інструмент дослідження ключових слів, не дивіться далі, ніж SEObook.com, SEOmoz.org, або RavenTools.
Зосередьтеся на ключових фразах з низьким рівнем конкуренції
Не витрачайте свій час, використовуючи вельми конкурентоспроможні ключові слова, з якими ви не зможете отримати високий ранг без преміум SEO-кампанії.
Але, як ви взнаєте, що ключове слово або ключова фраза є конкурентоспроможною?
Ваші дослідницькі інструменти для слів повинні показати вам деяку статистику по конкуренції за ключовим словом, також ви можете просто ввести його в Google і подивитися, скільки результатів отримаєте. За 100k? Це конкурентоспроможно для блогу малого бізнесу.
І не хвилюйтеся - просто те, що ключове слово чи фраза не є конкурентоспроможною, не означає, що вони не генеруватимуть трафік. Плюс трафіку - це відправити високу точність орієнтації для вашого бізнесу.
Оптимізуйте свій пост з обраною ключовою фразою
Це означає, що ви повинні створити помітний заголовок поста, який містить вашу ключову фразу (зазвичай це Heading1 на вашій сторінці). Ви повинні включити її в підзаголовки і заклики до дії (Heading2 до Heading 5).
І вам потрібно написати свої META дані (назва посту, опис, URL), включаючі ключову фразу.
Ви можете виявити, що повинні трохи підправити свою статтю, щоб краще відповідала вашій фразі, але уникайте наповнення ключовими словами, намагаючись включити ключове слово всюди у статті!
Крок 3: Створіть релевантні посилання на свій веб-сайт
Зворотні посилання - це коли інший веб-сайт посилається на ваш сайт зі свого сайту. І внутрішній зв'язок, коли Ви даєте посилання на інший контент і повідомлення на своєму існуючому веб-сайті.
Хоча, не всі зворотні посилання гарні для вашого SEO. Вам потрібно остерігатися наступного:
  • Купівлі зворотних посилань: купівлю деяких дешевих зворотніх посилань, які може отримати ваш сайт, Google забороняє. Вони розумні, і можуть це відслідковувати.
  • Джерело посилання: звідки ви отримаєте зворотні посилання має велике значення. Зворотні посилання ціняться більше, коли вони приходить від старої шанованого домена з високим рейтингом.
  • Якірний текст: Текст якірного слова, яке використовується як посилання. Ви хочете, щоб він мав відношення до вашої цільової ключової фрази.
Внутрішні посилання на свій власний зміст та блоги теж важливі. Вони допомагають Google зробити карту вашого сайту і показують, як поєднуються різні блоги і сторінки.
Ваша мета тепер пов'язати свій новий пост з декількома постами і сторінками, які вже існують на сайті, використовуючи якірний текст, що релевантний до інші постів, на які ви посилаєтеся.
Крок 4: Правильно використовуйте Categories і Tags
Categories є стандартним компонентом у вашому блозі, який можете використовувати для своєї переваги SEO. Крім того, що дозволяють легше знайти старий зміст, Categories допомогають класифікувати та організувати ваш контент в зібрання тематичних сторінок, які створюють додаткові можливості для ранжирування.
Які найбільш ефективні практики для використання Categories?
Обмежте кількість своїх категорій. Автори часто зловживають Categories, створюючи нову категорію (часто з подібною назвою) щоразу, коли пишуть новий пост. Це може привести до дуже коротких сторінок контенту. Для невеликих бізнес-блогів, від 10 до 15 категорії - дійсно все, що вам потрібно.
Виберіть тільки одну категорію на пост. Якщо ви натиснете на кілька категорій, перш ніж відправляти, може виникнути ризик дублювання контенту (наприклад, це ж повідомлення буде індексуватися на декількох сторінках категорій).
Крок 5: Додайте привабливе зображення на свій пост
Додавання картинки на свій пост має і SEO, і юзабіліті-переваги.
Переконайтеся, що змінили назву файла зображення, перш ніж завантажити його на свій веб-сайт. Google включає зображення при розрахунку рейтингу. Google індексує текст і зображення для результатів пошуку, релевантність зображення, що міститься в посту, пов'язаному з відповідною сторінкою. Додайте вибрану ключову фразу як назву зображення (seo-for-beginners.jpg, наприклад). Не забувайте використовувати ALT-теги і тег заголовка для своїх зображень, які також надають краще юзабіліті та оптимізацію для вашого пошукового рейтингу.
І ваші відвідувачі будуть раді бачити зображення, яке представляє вміст, який вони шукають - це дає їм миттєве візуальне підтвердження, що ця сторінка може містити деяку корисну інформацію, тому варто витратити час, щоб дещо прочитати на ній.
(За матеріалами EN: tamarabaranova.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting