3 інструменти веб-аналітики з відкритим кодом, якщо Ви не прихильник Google Analytics
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Інструменти веб-аналітикиЯкщо Ви маєте справу зі своїм власним сайтом, то програма аналітики має вирішальне значення для того, щоб відстежувати наскільки добре працює Ваш сайт.
Без цієї програми можна робити все, що Ви хочете з Вашим сайтом, але Ви ніколи не будете знати, чи отримав він більше відвідувачів, залишаючись осторонь від чисельних коментарів. Коли Ви розглядаєте можливі варіанти для аналітичного програмного забезпечення, то найпопулярнішим вибором є Google Analytics. Однак, якщо Ви не шанувальник Google Analytics або його сервісів, то не варто хвилюватися. Є ще кілька варіантів для проби.
Якщо Ви також дбаєте про коректність коду, щоб відвідувачі могли зберегти приватність свого життя, то існують також хороші рішення з відкритим кодом.
Grape Web Statistics є досить простим програмним забезпеченням для аналітики. Grape найбільш привабливий для тих, хто знаходить пропозицію Google занадто складною або дуже потужною і хотів би мати більш прості речі. Grape не пропонує багато в поставці, хоча, якщо Ви хороший HTML і PHP розробник, то зможете розширити програмне забезпечення відповідно до Ваших індивідуальних потреб.
Grape показує деяку з найбільш часто затребуваної статистики для Вашого сайту. Це кількість відвідувачів, топ посилання і операційна система кожного відвідувача. Ці статистичні дані можуть виставлятися щогодини, щодня, щомісяця, в щорічний рівнях. Можуть бути обрані також конкретні дати.
Однією з негативних сторін Grape є те, що нова версія не випускалася протягом року, хоча автор вважає, що це не так важливо, якщо хочете залишатися з мінімальною кількістю функцій, які вона пропонує.
Open Web Analytics поставимо на місце № 2, хоча і не далеко від першого. Пакет OWA, як називає його сайт, набагато більш потужний у порівнянні з Grape завдяки широкому набору функцій. Програмне забезпечення також має розгалужений користувальницький інтерфейс, який організовує все різноманіття, що може бути показане. Є багато різних статистичних даних, які можна переглядати, наприклад, тип браузера, географічне положення, топ-сторінки, пошукові запити, пошукові системи, ефективність реклами.
OWA також пропонує деякі цікаві візуальні графіки для представлення певних статистичних даних. Автор виявив, що на всіх сторінках графік поточної кількості відвідувачів показаний на малюнку за останні кілька днів. Автор не впевнений, що це може бути відключено або змінено. Тим не менш, можна сказати, що розробники вклали багато зусиль в доведення інформації до візуально приємної і легкої для розуміння. Графіки чудові, крім деяких випадкових написів типу, як "браузер за умовчанням" при перерахуванні типу використовуваного браузера, або "Не вказано" для гео-розташування.
Так хто ж взяв головний приз? Це Piwik, особистий фаворит автора серед веб-інструментів аналітики з відкритим вихідним кодом. Piwik серед трьох в даний час має самий великий набір функцій і знаходиться в активному розвитку. Одна з речей та, що Piwik найкраще інтегрується з будь-яким сайтом. Є багато різних CMS, таких як WordPress та Joomla!, які мають власні плагіни для Piwik, а також Ви можете легко додати самостійно написаний фрагмент коду внизу для будь-яких інших сайтів.
Piwik також пропонує легке оновлення. Він повідомить Вам, коли є оновлення, які можуть бути встановлені за допомогою однієї кнопки, подібно до стилю WordPress при оновленні. Це дозволяє йти в ногу з новітніми функціями та супер просте для виправлення.
Ще краще те, що Piwik дозволяє ставити цілі, щоб Ви могли активно намагатися досягти цих цілей. Є багато різних параметрів, які можна встановити, так що меж немає!
Висновок
Справді, є кілька хороших доступних виборів, коли справа доходить до інструментів веб-аналітики з відкритим кодом. Який інструмент Ви обираєте, залежить від Ваших потреб. У всякому разі, вони є в наявності і готові виконати Вашу роботу більш продуктивно.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting