5 кращих пошукових систем для пошуку фотографій на Flickr
Рейтинг статті: / 11
НайгіршеНайкраще 
Пошук фотографій на FlickrУ Вас є обліковий запис на Flickr? Щоденно багато фотографій завантажується на нього, але іноді забувають про Flickr, який все ще такий же сильний. У вересні Flickr оголосив про завантаження свого п'ятимільярдного фото, що є великим досягненням.
Ви хочете подивитися або знайти деякі з цих фотографічних скарбів? Є певні хороші двигунів для пошуку на Flickr. Автор спробує показати Вам кращі з кращих. Якщо Ви шукаєте фотографії високої якості для проекту, статті, веб-сайту, або Вам просто нудно, ці веб-сайти зможуть допомогти Вам знайти бажане.
Compfight є особистим фаворитом серед письменників MUO. Це простий веб-сайт як за формою так і функціями, і працює він дуже добре. Введіть в Compfight пошуковий запит і можете вибрати, де хочете шукати дане слово: в тегах фотографій чи в їх текстовому описі.
Ви також можете вибрати пошук серед зображень Creative Commons, що важливо, якщо Ви хочете використовувати фотографії для проекту. Після пошуку з’являться ескізи зображень і все, що Вам потрібно зробити, це натиснути на один з них, щоб відкрити його у відповідній сторінці Flickr.
Tag Galaxy, ймовірно, найгірша з існуючих пошукових систем для Flickr і автор все ж таки включив її в цей список, просто тому, що це круто. Просто введіть Ваш тег на головній сторінці та натисніть кнопку Go to (Перейти) і отримаєте пошукову сторінку, яка показує, мабуть, планети.
Натискуючи на різні планети, Ви зможете здійснити перехід до потрібної позначки. Наприклад, автор спочатку шукав слово "технології" і з'явилися планети з іменами "комп'ютер", "телефон", "ноутбук" та "іpod". Натисніть тег, що найкраще підходить під те, що Ви шукаєте, і Вам будуть показані всі фотографії, пов'язані з цим тегом, у вигляді сферичного 3D зображення.
Ви можете повернути сферу, перетягнувши її, та натиснути окремі фотографії, щоб побачити їх збільшений вигляд. Просто клас.
Flickriver - це ще один простий пошуковий двигун для Flickr. Ви можете шукати фотографії, групи, користувачів, теги і навіть місця. Фотографії відображаються на сторінці вертикально за релевантністю, за часом публікації, або за популярністю. Ви також можете встановити розмір фотографії при відображенні на сторінці.
PictureSandbox не є найкращим сайтом у цьому списку, але він все ще дуже ефективний. Просто введіть пошук на головній сторінці та натисніть кнопку Submit (Відправити) для перегляду фотографій не тільки на Flickr, але і на Stockxpert, Fotolia, Dreamstime, SmugMug і на Webshots також. Якщо Ви не зможете знайти фотографію, яку шукаєте, на цьому сайті, то є шанс, що вона просто не існує.
FlickrStorm - дуже мінімалістичний сайт пошуку фото. Як і для інших в цьому списку, просто введіть пошуковий запит у полі на головній сторінці, щоб розпочати пошук. Там є "просунуті" посилання, які можна вибрати для пошуку фотографій Creative Commons, які можна використовувати в комерційних цілях.
З FlickrStorm, Ви можете також переглядати історію фотографії, натиснувши на неї, а також є лоток, через який Ви можете додати фотографії та завантажити їх.
Заохочувальна премія: Flickr Flipper
Автор вирішив додати почесну згадку про додаток Adobe's Flipper на Flickr. Це програма, яка працює на Adobe Air, досить проста. Якщо Ви шукаєте перегортаючи випадкові фотографії на Flickr, тому що Вам або нудно, або Ви не впевнені точно, що саме шукаєте, то повинні спробувати Flickr Flipper.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting