5 пошуковиків RSS-каналів для знаходження свіжого контенту
Рейтинг статті: / 22
НайгіршеНайкраще 
RSS (Rich Site Summary), як ми знаємо, це найбільш поширений спосіб публікувати  в Інтернеті контент, який регулярно оновлюється. Читаючи канали, Ви можете мати всі найсвіжіші новини без необхідності відвідувати окремо кожен сайт.
Сьогодні будь-який веб-сайт або блог намагається донести його зміст через RSS-канали. Це найпростіша форма "соціальної комунікації". Як і будь-які інші частини веб-сайту, RSS-канали також оптимізовані під пошукові системи. Метадані RSS - дані, які описують канал, містять дату публікації та іншу корисну інформацію, яка може бути включена у його XML-код.
Ось чому Ви можете задуматись про пошуковик RSS-каналів, як один з найпростіших способів пошуку останніх каналів серед їх маси. Пошуковик RSS-каналів надає посилання на RSS-канал і попередній перегляд вмісту, якщо Ви вирішите підписатися без перегляду сайту.
Пропонуємо п'ять таких пошукових систем, які Ви можете спробувати і подивитися, чи будуть вони зручнішими для Вас, ніж використання загальних пошукових систем.
Search4RSS.com допоможе Вам знайтик анали за допомогоюк лючових слів. Автоматичне заповнення випадаючого списку допомагає Вам вибрати серед можливих варіантів ключових слів. Ви можете натиснути на URL веб-сайту в результатах пошуку або безпосередньо на посилання на канал і підписатися на нього. Посилання, виділене сірим кольором, дозволяє переглянути зміст каналу з сайту. Search4RSS.com насправді досить різнорідна пошукова система, доступна через одне вікно пошуку.
Назва походить з голландської мови і означає щось близьке до "місце для пошуку". Plazoo є двигуном RSS-пошуку, який шукає новини та інформацію в тисячах RSS-каналів. Ви можете шукати за категоріями, такими як блоги, новини компаній, ринок праці, новини іi ЗМІ тв багато іншого. Результати можна відсортувати за релевантністю або датою. Безліч додаткових фільтрів дозволяєт онке налаштування пошуку. Наприклад, Ви можете встановити, яку дату повинні мати найстаріші результати. Ви можете також обмежити пошук по мовах і типу носія. Ви можете використовувати ClipBox для збереження результатів пошуку.
Цілком очевидно, що назва пошукової машини походить від RSS і Google. Ви можете використовувати його за загальним пошуковим призначенням або для пошуку RSS-каналів, натиснувши одну з будь-яких двох кнопок. RSSoogle.com також витягує дати каналів, так що Ви можете перейти на ті, які актуальні. Якщо Ви захочете додати інструмент пошуку в список пошукових систем браузера - натисніть на посилання на самому верху вікна праворуч.
RSSMicro.com є спеціальним інструментом пошуку RSS, якийдозволяєзадіятив12000проіндексованихджерелновин. Сервіс також використовує свою власну технологію рейтингу каналів для поліпшення якості результатів пошуку. Поряд з RSS-пошуком, Ви можете зробити Інтернет-пошук, пошук відео і  зображень. Перш, ніж підписатися на розсилку, Ви можете переглянути вбудований попередній перегляд та інші включені повідомлення.Післяпробисервісу, автор все ще трохи нечіткої думки про отримане співвідношення між власним рейтингом каналів сайтів і реальною своєчасністю результатів пошуку.
Jamesoo представляє знайдені останні новини в макеті газетного стилю з резюме і посиланнями на основний зміст. Пошукова система приймає усі новини з останніх опублікованих RSS-каналів. Ви можете також використовувати витягування на 15 мовах. Це не є досконалим, тому що, деякі старі повідомлення прокладають свій шлях на сторінку результатів пошуку.
Пошукові системи каналів не надають Вам способу, але можна зберегти двигуни пошуку RSS-каналів серед іінших категорій інструментів пошуку на своїй панелі інструментів. Канали кодуються специфічними способами, які дозволяють легко їх обробляти пошуковими інструментами. Звичайні пошукові системи зазвичайі ндексують сайт в цілому. Ось чому, навіть якщо віддаєте перевагу пошуковим системам, Ви можете використовувати ці специфічні пошукові системи каналів, щоб розширити сферу Ваших результатів.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting