Детальніше про 9 простих хитрощів пошуку в Google
Рейтинг статті: / 11
НайгіршеНайкраще 

(Джерело EN: webworkerdaily.com )

Кілька тижнів тому автор написав "10 простих порад пошуку в Google” і попросив незліченних читачів надсилати свої улюблені способи знаходження інформації з використанням сервісу пошук в Google. Оскільки я не хочу, щоб хороші поради витрачалися даремно, я викладав 9 найбільш корисних з них тут:

1. Використання знаків цитати для пошуку точних фраз. Пошук в Google "simon mackie" видасть лише ті сторінки, які містять вказане ім’я, при пошуку без лапок поверне сторінки, які містять "simon ", "mackie" і "simon mackie". Так лапки можуть допомогти по-справжньому звузити отримані результати.

2. Використання оточеного пробілами символу оператора маски. Використання символів оператора (*) в якості замінника для слова в пошуковому запиті в комбінацією з лапками робить його ще більш потужним. Наприклад, спробуйте “A * on both your houses”. Ви можете використовувати також більше одного шаблону в запиті, хоча чим більше Ви їх використовуєте, тим важче для Google повернути Вам хороший результат. Зверніть увагу, що шаблон може діяти лише в якості замінника для цілого слова, а не його частини.

3. Відстежити посилку. Введіть USPS, UPS або FedEx код відстеження, щоб дізнатися, де в даний момент знаходиться Ваш пакет.

4. Відстежити авіарейс. Введіть номер рейсу, щоб отримати його статус прибуття або відправлення.

5. Отримати котирування акцій. Введіть біржовий символ щоб узнати його вартість разом з діаграмами - наприклад, спробуйте GOOG. Деякі ціни з затримкою, деякі з них в режимі реального часу, в залежності від курсу.

6. Отримати швидке перетворення чого завгодно. Google може зробити не тільки конвертацію валют, а може швидко перетворити інше, наприклад, імперські вимірювання в метричні. Спробуйте, наприклад, 1 милю в кілометрах, 1/2 склянки в чайних ложках (корисно для приготування їжі), або 1Mб в KБ.

7. Дізнатися, які фільми показують у Вашому місті. За запитом "movies in ", а потім Ваше місто (наприклад, фільми в Брістолі), щоб отримати список фільмів, що показують поруч з Вами, з посиланнями на огляди та сеанси.

8. Використати кеш компанії Google, щоб отримати попередню версію сторінки. Якщо сторінка була змінена або видалена, або хостинг сайту сторінки впав, Ви зможете, як і раніше, отримати попередню версію сторінки з кеша Google - просто натисніть на посилання "збережено" ("cached") поруч з результатом пошуку.

9. Отримати прогноз погоди. Тип "weather" і свій поштовий код, щоб отримати поточну погоду та прогноз на найближчі кілька днів. Наприклад, спробуйте weather 94111.

А які Ваші улюблені хитрощі пошуку в Google?

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting