Для любителів фільмів: 7 способів використання Вікіпедії для пошуку фільмів і новин про них
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 

Дві речі, які роблять Вікіпедію великою, можуть бути описані двома словами під логотипом - Вільна Енциклопедія. Останнє слово означає, що вона охоплює весь спектр людських знань. Наприклад, вона охоплює фільми, музику і все, що близьке до розваг.

Матеріал з Вікіпедії, як опис фільму, коротко згадується в Інтернеті, але для щоденного пошуку інформації про фільми вона заслуговує набагато більше.

Задамо в Google пошук фільмів і Вікіпедія спливає трохи нижче IMDB.com в перших рядах результатів. Це не лише відправна точка енциклопедії для фільмів і новин про фільми, а й стартовий майданчик для багато чого іншого.

Якщо у вас є терпіння, посилання Вікіпедії можуть занурити Вас у нові води. Пошук фільмів у Вікіпедії може служити орієнтиром для любителів кіно, або Ви можете просто забути, що шукаєте, і знайти фільми, про які Ви ніколи не чули раніше. Давайте підемо другим шляхом і виявимо способи використання Вікіпедії для перегляду фільмів і новин про них.

1.Пошук кінофільмів

Почніть з пошуку фільму в Google. Скажімо, я хочу все, що може дати пошук для "Володаря кілець", одного з моїх абсолютних фаворитів. Натиснувши в результатах пошуку на посилання з Вікіпедії, я перейду до трилогії, а потім Існують окремі записи з трьох частин.

Якщо б я дійсно не розумів фільма (Шон Коннері не розуміє історію, а Патрік Стюарт любить сценарії), то є розділ “підвищення кваліфікації”. Хоча, якщо Ви ще не бачили фільм, то в даному розділі може бути спойлер (в кіно спойлер - передчасно розкрита важлива інформація, яка псує враження від фільму і руйнує його інтригу – прим.ред.).

У випадку фільму "Володар кілець" і подібних за змістом фантастичних фільмів Ви можете захотіти узнати, де були зняті ці красиві панорамні сцени. Матеріали з Вікіпедії зазвичай також згадують місця зйомки.

Якщо є книга за фільмом, як сьогодні для багатьох фільмів, то Ви можете перевірити розділи, порівняти їх з вихідним матеріалом.

2.Пошук акторів та інших фільмів, в яких вони знімались

Ось де початок відкриття нових фільмиів. Після переходу за посиланнями Ви побачите повне зібрання творів (фільмографію) і ті, які знаходяться у виробництві. Наприклад, Вігго Мортенсен не був помічений в невеликій, але важливій ролі в "Шлях Карліто" з Аль Пачіно.

Можна перевірити фільм на можливість прокату в магазині або знову про наявність в мережі. Крім того, Ви можете сказати по твору, що режисер хороший чи великий. Для посилання на інші його роботи достатньо одного кліка.

3.Пошук саундтреків

Хочете знайти оцінки фільму, який Вам сподобався? Перевірте статті під його Soundtrack. Деякі треки мають свої власні сторінки у Вікіпедії з більш докладною інформацією.

4.Пошук чатів знаменитостей та інтервю

Інформація у Вікіпедії підтримується зовнішніми оглядами та посиланнями. Ви можете отримати повну дозу них з References і External Links в кінці розділу. Деякі з них є хорошими посиланнями на інтерв'ю або персональні сторінки зірок.

5.Пошук в категоріях

Для всіх статей Вікіпедії Ви знайдете відповідні категорії, до якої сторінка включена. Категорії вказуються внизу сторінки. Вони є для фільмів скарбницею інформації. Ось знімок екрану категорій, взяті з сторінки Вікіпедії для фільму "Темний лицар".

Наприклад, при натисканні на American action films отримаєте алфавітний список фільмів та інші підкатегорії. Список може бути неповним, але Ви можете знайти там багато хороших речей. Можете також перейти за наступними лінками все далі і далі.

6.Пошук в списках

Ви шанувальник наукової фантастики? Передивіться список науково-фантастичних фільмів, впорядкованих за десятиліттями. Звідти через посилання в списках Ви можете перейти від відомих фільмів до інших. Цей список фільмів вважається найбільшим з будь-яких інших. У Вікіпедії є списки всіх видів.

7.Пошук через портал фільмів Вікіпедії

Рекомендований вміст Вікіпедії знаходиться в різних формах: статі, списки, огляди і портали. Фільми та кіно мають свій портал. Фільмовий портал Вікіпедії є сторінкою-парасолькою для статтей, біографій, новин, списків і всякого іншого контенту. Деякий кращий showtime-зміст Вікіпедії можна отримати прямо звідси.

Потім Ви прокрутіть вниз, щоб перевірити також субпортали для сторінок, побудованих навколо конкретних тем.

Вище в 7 пунктах приведені прості рекомендації, як можна шукати фільми у Вікіпедії. Взагалі, це справжні джунглі посилань, тому весь фокус у тому, щоб взяти один напрямок,наприклад, актора, шанувальником якого Ви є, і відстеждувати його, замість того, щоб відволікатися на будь-яке посилання, що попадеться на очі.

(Джерело EN: makeuseof.com)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting