Онлайн-метрики для малого бізнесу: кілька рекомендацій від Google
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Онлайн метрика для малого бізнесуВ рамках тижня підтримки малого бізнесу National Small Business Week компанія Google опублікувала ряд швидких рекомендацій для малого бізнесу щодо моніторингу онлайн-метрик вашого інтернет-проекту.
У кожного власника бізнесу є безліч важливих показників, які необхідно оперативно відстежувати: це і щомісячні продажі, і кадрова політика, і потреба в наймі нових співробітників.
Також є і показники онлайн-маркетингу, які важливі для поліпшення клієнтської зацікавленості і підвищення рівня продажів за допомогою сайту.
Ось як мінімум 5 порад, які Google дає представникам інтернет-бізнесу:
  • Почніть з визначення списку цілей, які вам треба досягти:
Обміркуйте об'єктивні показники Вашого сайту, які пов'язані з комерційно важливими цілями і з маркетинговими витратами; визначте конкретні дії покупців (покази, переходи, кліки, конкретної суми зроблених замовлень і т.д.) , які послужать в досягненні Ваших бізнес-цілей. Наприклад, в числі Ваших цілей може бути залучення трафіку по цільових запитах, пов'язаним із взуттям, на сайт Вашого інтернет-магазину, може, Ви хочете підвищити кількість переходів з поштової розсилки; може, спонукати клієнтів заповнювати форми опитувань при здійсненні покупки. У кожного бізнесу можуть бути свої відмінні цілі в онлайн-маркетингу, і відповідно - свої метрики, з ними пов'язані.
  • Зрозумійте, як саме Ви вимірюєте ефективність витрачених зусиль і ресурсів:
Після того, як список цілей складений, можна перейти до створення рекламних кампаній, які послужать в перенаправленні людей з пошуковими запитами і зазначеними в контексті інтересами на Ваш сайт. Найбільш типовим показником ефективності створеної рекламної кампанії стане показник кліків clickthrough rate (CTR). CTR демонструє те, наскільки часто люди бачать Вашу рекламу і переходять по ній. Високе значення CTR послужить сигналом того, що Ваша рекламна кампанія «потрапила» в цільову аудиторію, а створені Вами банери та оголошення релевантні очікуванням користувачів.
  • Зіставте, чи призводять кліки до конверсії в продажу:
Недостатньо просто зафіксувати високий відсоток кліків на Вашій рекламі. Важливо встановити, що рекламні переходи конвертуються в продажу. Серед найбільш простих способів відстежити цей показник - використання AdWords Conversion Tracking. Цей безкоштовний інструмент для рекламних оголошень в AdWords покаже Вам, що конкретно відбувається після того, як користувач клацне на Вашій рекламі. Купують вони що-небудь на сайті після переходу по рекламному оголошенню або посиланням у листі? Зіставивши число кліків і рівень конверсії, Ви зможете визначити, які типи рекламних оголошень і ключових слів працюють ефективно для Вашого бізнесу, а які - ні.
  • Вивчіть, як витрати на онлайн-маркетинг і кампанії впливають на дії оффлайн-покупців:
Для деяких форм бізнесу трафік може конвертуватися не тільки в переходи на сайт або покупки в онлайн-магазині, але і в оффлайн-дії (дзвінки, замовлення в оффлайн -магазинах і т.п.). За допомогою реклам виду click-to-call покупці з мобільними пристроями можуть безпосередньо здійснювати дзвінки в Вашу компанію, як тільки вони отримали релевантну рекламу в контексті здійснюваних дій на екрані смартфона або інтернет-планшета. Важливо відстежувати і конверсію реклами в такі дзвінки, відвідування прилеглих магазинів або контакти з менеджерами по продажах Вашої компанії.
  • Не припиняйте вимірювати показники і експериментувати у виборі форматів реклами:
Величезний набір інформації, відкритих даних і інструментів для їх використання, обробки та моніторингу дозволяють малому бізнесу сьогодні вимірювати найрізноманітніші метрики і будувати самі різні кампанії, використовуючи як пошукове просування, так і маркетинг в соціальних мережах, конверсію онлайн-реклами в дзвінки і т.д. Отримані в ході таких експериментів і проб результати можуть перевершити Ваші очікування і середні показники для Вашого сегмента ринку.
(Джерело RU: ain.ua)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting