7 високоефективних форм маркетингу змісту
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Субота, 22 лютого 2014, 22:07
Маркетинг контентуОсь найбільш популярні форми активів маркетингу контенту, а також поради, як і коли їх використовувати.
Маркетинг змісту, який з'єднує з аудиторією і дозволяє отримати високий рівень органічного просування є не простим завданням. Одним з важливих аспектів для успіху створення Вашої маркетингової кампанії змісту це вибір найкращого формату для Вашого змісту.
Вибір формату цінного вкладу контенту вимагає значних досліджень, щоб виявити, який тип контенту бажаний Вашій аудиторії. Наприклад, орієнтації на інфографіку може бути довгим шляхом проти електронної книги, яка набагато краще підходить для виконавчих осіб, які приймають рішення.
Деякі з форм завжди кращі, ніж інші, але в загальному сенсі, немає єдиного формату, що щоразу перевершує всі інші. Ось головні формати активів контенту, які генерують найбільшу увагу онлайн.
Електронні книги
Електронна версія книги вкладається в систему або перетворюється в цифровий формат для відображення на екрані комп'ютера чи портативного пристрою. Електронна книга вимагає чимало контенту (15000 слів і більше), щоб сприйматися всерйоз. Є незліченна безліч прикладів, коли бренди руйнувалися при реалізації 10-сторінкових "електроннх книг", таким чином, створіть щось з розмахом.
Якщо все зроблено правильно, то Ваша електронна книга буде настільки корисною, що отримає цитування або посилання в інших книгах, написаних по Вашій темі. Зробіть пошук в Google Books для Вашого імені в змісті (в лапках), щоб дізнатися, чи була процитована Ваша електронна книга!
Керівництва/довідники
Це актив змісту, який допоможе комусь прийняти рішення або виконати розрахунок, сформулювати свою думку, або реалізувати стратегію чи тактику. Цей формат може бути кращим для аудиторії, яка шукає зміст зі стислістю і естетикою інфографіки та глибиною електронної книги. Це відмінне місце серед дороги для початку, якщо Ваша організація є новою для маркетингу змісту.
Додатки
Це автономна програма або частина програмного забезпечення, призначені для досягнення певної мети. Додатки є чудовими для отримання більш природного і інтерактивного користувальницького досвіду. Однак брендам, які дійсно хочуть просувати додаток, потрібно розглянути, чи реально додаток є кращим способом вирішити проблему. Наприклад, створення  такого еталонного додатку, як словник жаргону в галузі, корисне, тільки якщо це абсолютно необхідно використовувати в мобільних пристроях. В іншому випадку, Ви створите додаток, який служить меті, яка може бути досягнута більш ефективно через інший формат вмісту (наприклад, через словник, або може бути мікросайтом у вікі-стилі). Розробляйте тільки ті програми, які дійсно використовують переваги мобільних функцій.
Додатки також є способом підтримки інших маркетингових кампаній, таких як додатки подій або програм лояльності. Тим не менше, більшість додатків, які привернули увагу ринку, зробили це таким же чином, як і інші формати контенту - вони вирішили конкретну проблему користувача.
Дослідження
Дослідження - це опубліковані результати детального дослідження та аналізу об’єкту або ситуації. Вони дуже чудові для високоосвіченої аудиторії, яка хоче дізнатися щось нове, що грунтується на фактах і даних, але створення дослідження – це не жарт. Реальне дослідження повинне грунтуватися на достовірних дослідженнях і містити цитати з експертних ресурсів. Якщо все зроблено правильно, то дослідження може бути найбільш ефективним способом, щоб заробити великий обсяг потужних цитат за короткий час.
Шпаргалки
Це інструмент посилань, які забезпечують прості, короткі інструкції для ухвалення рішення чи виконання розрахунку, формування думки, або реалізації стратегії чи тактики. Шпаргалка знаходиться десь між інфографікою та керівництвом. Цей формат особливо корисний, якщо Ваша проблема базується на процесі і необхідний контент, щоб вирішити проблему дуже швидко. Деякі інші формати контенту можуть служити, щоб розважити або щось повідомити, а шпаргалка майже завжди вирішує конкретну проблему.
Відео
Відео кампанії містять відео веб-інтерфейс з наміром вирішити проблеми і/або розважити.
Люди люблять дивитися відео в Інтернеті і маркетологи приймають це до відома. Люди споживають освітних та корисних відео більше, ніж  кішки просто роблять дурні речі. Якби автор міг повернутися в 90-ті і показати собі версію, як він використовує YouTube сьогодні, то він відчув би себе в Матриці. Здається, що Ви, мабуть, можете дізнатися про все що завгодно, в будь-якому місці з відеоуроками на YouTube.
Рішення проблем чи навчання Вашої цільової аудиторії в Інтернеті за допомогою відео може бути дуже ефективним маркетингом змісту.
Повідомлення змішаних ЗМІ
Повідомлення змішаних медіа використовують різні засоби масової інформації з метою вирішити проблеми і/або розважити. Приклади включають інтерактивну інфографіку, яка може містити аудіо, відео та анімацію на вимогу. Інші інноваційні варіанти включають об'єднання Rebelmouse (живі соціальним канали) і Storify (оповідання), щоб розробити живу, соціально інтерактивну розповідь на основі активу контенту. Правильна комбінація змішаних ЗМІ може бути просто тузом в рукаві для бренду Вашої кампанії.
Незалежно від того, який формат контенту вибраний, просто переконайтеся, що прийняли рішення на основі даних. Врахування Вашої аудиторії зробить це рішення для Вас, швидше за все, шляхом до успіху.
(Джерело EN: inc.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting