7 легких у використанні інструментів для інтерактивного контенту, які ви повинні вивчити
Рейтинг статті: / 9
НайгіршеНайкраще 
Interactive ContentМаркетологи усвідомлюють, що односторонній підхід є менш, ніж бажаним, але ж чому тоді продовжують закачувати контент, еквівалентний всьому занадто добре знайомому поганому дню?
У ландшафті, де багато організацій все більше уваги приділяють закачуванню об'єму, виділяються компанії, які відмовляються від цього. Замість того, щоб озадачувати свою аудиторію споживанням, і тільки споживанням, інноваційні компанії використовують інтерактивний контент, щоб привернути увагу своєї аудиторії та збільшити її участь.
Interactive Content Tools
Щоб дати більш повне уявлення про те, про що ми говоримо, згуртуємо список з семи простих у використанні інструментів для створення більш динамічного контенту.
7 простих у використанні засобів для створення інтерактивного контенту
Місією Guides.co є "з'єднати людей, які знають, з людьми, які хочуть рости."
Для досягнення цієї мети, створена платформа для користувачів, щоб будувати і ділитися інтерактивними керівництвами на теми, які їх приваблюють. Керівництва використовують текст, зображення, відео і вбудовані файли, щоб створити багатий досвід, з участю користувача читача.
Guides_Co
У полі коментаря керівництва читачі можуть поділитися відгуками та ідеями, щоб живити змістовне обговорення. Ця функція спрямована на сприяння почуття спільності і відкрити лінію зв'язку між користувачами керівництва і споживачами.
ThingLink - це інтерактивна платформа ЗМІ, яка дозволяє користувачам принести фотографії та відео зі свого життя шляхом включення багатих на посилання ЗМІ.
При додаванні декількох точок зачеплення з фото або відео, користувачі можуть створити унікальний досвід, який заохочує користувача довше взаємодіяти з контентом.
Щоб продемонструвати, погляньте на те, як New York Magazine дозволяє при наведенні курсору миші на точки легко виявити додатковий контент в своєму щотижневому огляді:
ThingLink
Цей підхід не тільки цікавий, але й працює, зменшуючи високі показники відмов, надаючи читачам кілька варіантів контенту, пов'язаних з утриманням на даній сторінці.
3) Ceros
Ceros - це платформа, яка надає користувачам потужні інструменти, необхідні для створення інтерактивного контенту високої якості без необхідності залучати розробників.
Завдяки використанню функціональності drag-and-drop (перетягнути і кинути) Ceros дозволяє користувачам створювати шість різних типів контенту:
1. Доступні для продажу каталоги
2. Книги для перегляду
3. Журнали
4. Інфографіка
5. Наносайти
6. Електронні книги
Всі проекти Ceros починають з простого і оживають через інтерактивність та анімацію. Щоб отримати краще уявлення про те, що очікувати, погляньте на скріншоти нижче з електронної книги, зробленої з Ceros:
Ceros_3
Ceros_4
Через інтеграцію таких  елементів, як відео і інтерактивні кнопки, статичний шматок контенту досить просто перетворюється в щось більш динамічне.
На відміну від традиційної електронної книги, інтерактивний підхід робить її простішою для нас, направляючи наших читачів через зміст з його цілісністю з надією, що вони підуть з ним, відчуваючи себе більш освіченими і готовими до продажу.
ContentTools - це платформа інтерактивного контенту, спрямована на надання допомоги бізнесу для генерування клієнтів, отримання трафіку на веб-сайт і підвищення соціальної взаємодії.
Багато чого, подібного до Ceros і ContentTools, пропонує сім різних типів інтерактивного контенту:
1. Особиста вікторина - залучення вашої аудиторії з вікториною в особистому стилі, аналогічно опублікованому Buzzfeed і PlayBuzz.
2. Загальний - киньте виклик своїй аудиторії з дрібницями вікторини в звичайному стилі.
3. Опитування - огляд думки аудиторії на основі нашого інструменту опитування.
4. Ranker - збір рейтингу Crowdsourced від своєї аудиторії на будь-яку тему: від політики до розваг.
5. Чи можете ви вгадати - киньте виклик своїй аудиторії з інформативною, на чисельній основі вікторині.
6. Назви це - заохочуйте аудиторію придумати підпис під зображенням з цим інтерактивним конкурсом.
7. Конкурси - зберіть цінну інформацію про свою аудиторію з подарунками від свого сайту.
Ось приклад того, що ви можете створити за допомогою інструменту Caption This:
ConteTools
Хостинг підписки конкурсу ініціалізує ваших відвідувачів здати трохи контактної інформації та встановити і зміцнити ваші відносини з ними.
Якщо ви думаєте про реалізацію цього, то розгляньте використання спроби щирого місця, щоб олюднити свій бренд і запросити до більш особистої участі.
Хочете полегшити як соціальний обмін, так і повторні відвідування сайту?
Введіть Brackify.
Хоча, можливо. спочатку буде важко уявити щось інше, ніж спортивні турніри, використовуючи форму в консолі, маркетологи знайшли ряд інноваційних способів використання цього інтерактивного інструменту. Погляньте на творчу консоль, яка допомогла BostInno з балами у деякому вірусному успіху:
Brackify
Дивлячись на вершину Boston's hottest new startup, BostInno зміг трохи заручитися до дружнього змагання, використовуючи цю добре розшарену консоль.
Перш, ніж почати з Brackify, важливо відзначити різницю між двома типами кконсолей - Complete і Round By Round (повний і тур за туром). Тоді, як консоль Complete дозволяє користувачам заповнити консоль в повному обсязі без будь-яких обмежень кола, консоль Round By Round має певні початок і кінець для кожного раунду, а це означає, що користувачі можуть віддати свій голос, коли круг активний.
Zaption є інтерактивним відео інструментом, призначений для залучення учнів (усіх типів), спонукаючи їх уточнюючими питаннями протягом навчального відео.
Гляньте, як це зазвичай форматовано:
Zaption
У той час, як цей інструмент орієнтований на вчителів, він ідеально підходить для тих, хто шукає, як забезпечити і зміцнити інформацію та інструкції.
Цей інструмент може бути використаний як чудовий метод навчання. Якщо шукаєте, як через колегу освоїти нове програмне забезпечення або легко пояснити новий маркетинговий метод чи підхід, то цей тип навчання на основі відео призначений для диференціювання навчання, щоб тримати його цікавим.
Бажаєте побудувати діалог і залучити більше учасників для свого бренду? SnapApp - інтерактивна платформа для змісту, який дозволяє користувачам створювати й аналізувати дев'ять різних типів інтерактивних засобів для змісту:
1. Оцінка та особистісні тести
2. Калькулятори
3. Тести знання та вікторини
4. Опитування та обстеження
5. Інтерактивний білий папір
6. Інтерактивна інфографіка
7. Конкурси та лотереї
8. Консолі
9. Галереї
Нижче наведений переконливий приклад вікторини SnapApp, створеної Development Dimensions International (DDI):
SnapApp
Ця частина змісту є ефективною завдяки кількох причин. По-перше, допомагає розкрити через розуміння DDI рівень знань учасників, які можуть бути використані для створення більш відповідного маркетингового методу просування. Крім того, створює відчуття конкуренції, бо копіювання закликає учасників обмінюватися результати в соціальних мережах, щоб побачити, як вони виглядають відносно інших.
(Джерело EN: blog.hubspot.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting