Кращі інструменти SEO для власників малого бізнесу
Рейтинг статті: / 7
НайгіршеНайкраще 
SEO ToolsЯкщо ви витрачаєте деякий час на спроби оптимізувати свій сайт, щоб отримати більший трафік і потенційних клієнтів, шукаєте найбільш релевантні ключові слова - то, природно, хочете знати, наскільки добре це робите.
Чи були вимірні поліпшення? Що ще можна зробити далі? Найкращі інструменти SEO та звіти, які використовує автор, можуть допомогти проаналізувати і відстежувати ефективність ваших SEO-кампаній - і багато з них безкоштовні для користування, що просто чудово!
Якщо ви пропустили пост про те, як зробити SEO для свого повідомлення в блозі, прочитайте також його. Це все добре, і добре мати інструменти, але секретний інгредієнт лежить в застосуванні інструментів і в розумінні, що вони дають для вашого бізнесу.
Багато інформації у звітах SEO є числом заходів або технічнічна, так що вам треба буде поставити свій Maths-капелюх і витратити деякий час, щоб розібратися, що означають різні терміни і яке відношення вони мають до вашого бізнес-сайту.
Тому ми йдемо далі.
SEO інструменти
Інструменти дослідження ключових слів
Ці інструменти і веб-сайти допоможуть вам вибрати кращі ключові слова та ключові фрази для оптимізації свого сайту. Ви можете здійснювати пошук і відстежувати протягом довгого часу, які ключові слова працюють краще і які ключові слова генерують більший трафік. Улюблений інструмент автора, яким він користується, Google Keywords - це частина пакету AdWords, але вам не треба платити ні за що, щоб його використовувати і запускати будь-які активні оголошення.
Інструменти, які вимагають підписку (або мають безкоштовну пробну версію), відзначені * в цьому і наступному списку.
Інструменти перегляду SEO на сторінці
Методи SEO для сторінки відносяться до діяльності і поліпшення, які ви можете зробити на своєму сайті, і які ви повністю контролюєте. На відміну від позасторінкового SEO, яке фокусується на створенні якісних зворотних посилань на інших сайтах, які вказують на вас.
Дозвольте мені задати вам питання. Чи є ваш сайт дружнім до SEO? Чи був він побудований відповідно до передової практики SEO?
Просто тому, що дизайнер вашого веб-сайту сказав, що це так, це може бути не так - або повністю так. І інструменти перегляду SEO допоможуть вам дізнатися точно про це.
Вони можуть швидко перевірити і сказати, чи має ваш сайт активну карту сайту, які ключові слова найбільш помітні, який ваш Page Rank, наскільки популярний сайт в соціальних медіа, і так далі. Потім ви можете використовувати звіт як контрольний список для майбутніх поліпшень, як частину своєї SEO-кампанії для сторінки.
Коли автор починає працювати з новим клієнтом, то завжди розглядає його сайт, використовуючи деякі з цих інструментів. Це формує маркетинговий план, який буде здійснюватися для клієнта, і як його веб-сайт може бути поліпшений.
Ще один інструмент, який варто згадати тут, BrowserShots – з ним можете перевірити, як ваш сайт виглядає в різних браузерах, мобільних клієнтах і операційних системах. З ним можете помітити, що ваш сайт не працює, наприклад, в Firefox (який є досить популярним браузером), або, що в останній версії Internet Explorer він виглядати дивно - ви можете зв'язатися з дизайнера веб-сайта і попросити виправити недоліки.
Якщо деякі з цих інструментів і звітів сказали, що ваш сайт повільний - можете самостійно перевірити його через PageSpeed ​​(інший безкоштовний інструмент Google). Звіт PageSpeed ​​ перерахує в кінці всі необхідні зміни і удосконалення, які можете зробити, щоб ваш сайт завантажувався швидше. І чим швидше завантажується сайт - тим більша ймовірність, що відвідувач залишиться і займеться вашим контентом.
Інструменти відстеження і огляду зворотніх посилань
Нарешті, коли ви щасливі з вибраними ключовими словами і оптимізували свій контент під них, і щасливі, що зробили якомога більше на самому сайті, щоб досягти більш високого рейтингу - ви можете поглянути на будівництво профілю своїх зовнішніх посилань.
Для аналізу, де ви перебуваєте зі зворотніми посиланнями на даний момент (хто посилається на вас, як, де) і порівняти їх зі своїми конкурентами, можете використати наведені нижче інструменти. Більшість з них не є повністю безкоштовними, але зможете отримати деяку інформацію про свій сайт протягом безкоштовного ознайомчого періоду і після цього скасувати підписку, якщо не хочете продовжити.
Open Site Explorer від Moz
Нарешті, SEO та маркетингові інструменти - це лише інструменти!
Ви можете витратити дні, збираючи воєдино дані з усіх інструментів, які автор згадав. Але без дії, ваша проникливість нічого не коштуватиме. Інструменти корисні тільки при використанні інформації, яку вони дають вам, і застосуванні її у своєму бізнесі.
Якщо відчуваєте себе розбитим з кількістю даних і всіма можливими змінами, які необхідно зробити - забронюйте безкоштовну сесію маркетингової стратегії з автором, щоб пройти через це і навчитися створювати крок за кроком план, як ваш сайт можна оптимізувати.
За вами ...
Якщо сподобався цей пост - поділіться ним з друзями за допомогою кнопки соціальних медіа на сайті.
(За матеріалами EN: tamarabaranova.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting