Онлайн-метрики для малого бізнесу: кілька рекомендацій від Google
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Онлайн метрика для малого бізнесуВ рамках тижня підтримки малого бізнесу National Small Business Week компанія Google опублікувала ряд швидких рекомендацій для малого бізнесу щодо моніторингу онлайн-метрик вашого інтернет-проекту.
У кожного власника бізнесу є безліч важливих показників, які необхідно оперативно відстежувати: це і щомісячні продажі, і кадрова політика, і потреба в наймі нових співробітників.
Також є і показники онлайн-маркетингу, які важливі для поліпшення клієнтської зацікавленості і підвищення рівня продажів за допомогою сайту.
Ось як мінімум 5 порад, які Google дає представникам інтернет-бізнесу:
  • Почніть з визначення списку цілей, які вам треба досягти:
Обміркуйте об'єктивні показники Вашого сайту, які пов'язані з комерційно важливими цілями і з маркетинговими витратами; визначте конкретні дії покупців (покази, переходи, кліки, конкретної суми зроблених замовлень і т.д.) , які послужать в досягненні Ваших бізнес-цілей. Наприклад, в числі Ваших цілей може бути залучення трафіку по цільових запитах, пов'язаним із взуттям, на сайт Вашого інтернет-магазину, може, Ви хочете підвищити кількість переходів з поштової розсилки; може, спонукати клієнтів заповнювати форми опитувань при здійсненні покупки. У кожного бізнесу можуть бути свої відмінні цілі в онлайн-маркетингу, і відповідно - свої метрики, з ними пов'язані.
  • Зрозумійте, як саме Ви вимірюєте ефективність витрачених зусиль і ресурсів:
Після того, як список цілей складений, можна перейти до створення рекламних кампаній, які послужать в перенаправленні людей з пошуковими запитами і зазначеними в контексті інтересами на Ваш сайт. Найбільш типовим показником ефективності створеної рекламної кампанії стане показник кліків clickthrough rate (CTR). CTR демонструє те, наскільки часто люди бачать Вашу рекламу і переходять по ній. Високе значення CTR послужить сигналом того, що Ваша рекламна кампанія «потрапила» в цільову аудиторію, а створені Вами банери та оголошення релевантні очікуванням користувачів.
  • Зіставте, чи призводять кліки до конверсії в продажу:
Недостатньо просто зафіксувати високий відсоток кліків на Вашій рекламі. Важливо встановити, що рекламні переходи конвертуються в продажу. Серед найбільш простих способів відстежити цей показник - використання AdWords Conversion Tracking. Цей безкоштовний інструмент для рекламних оголошень в AdWords покаже Вам, що конкретно відбувається після того, як користувач клацне на Вашій рекламі. Купують вони що-небудь на сайті після переходу по рекламному оголошенню або посиланням у листі? Зіставивши число кліків і рівень конверсії, Ви зможете визначити, які типи рекламних оголошень і ключових слів працюють ефективно для Вашого бізнесу, а які - ні.
  • Вивчіть, як витрати на онлайн-маркетинг і кампанії впливають на дії оффлайн-покупців:
Для деяких форм бізнесу трафік може конвертуватися не тільки в переходи на сайт або покупки в онлайн-магазині, але і в оффлайн-дії (дзвінки, замовлення в оффлайн -магазинах і т.п.). За допомогою реклам виду click-to-call покупці з мобільними пристроями можуть безпосередньо здійснювати дзвінки в Вашу компанію, як тільки вони отримали релевантну рекламу в контексті здійснюваних дій на екрані смартфона або інтернет-планшета. Важливо відстежувати і конверсію реклами в такі дзвінки, відвідування прилеглих магазинів або контакти з менеджерами по продажах Вашої компанії.
  • Не припиняйте вимірювати показники і експериментувати у виборі форматів реклами:
Величезний набір інформації, відкритих даних і інструментів для їх використання, обробки та моніторингу дозволяють малому бізнесу сьогодні вимірювати найрізноманітніші метрики і будувати самі різні кампанії, використовуючи як пошукове просування, так і маркетинг в соціальних мережах, конверсію онлайн-реклами в дзвінки і т.д. Отримані в ході таких експериментів і проб результати можуть перевершити Ваші очікування і середні показники для Вашого сегмента ринку.
(Джерело RU: ain.ua)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting