Найпростіший спосіб поділитися своїм складним паролем Wi-Fi з друзями та родиною – без обов’язкового набору
Рейтинг статті: / 5
НайгіршеНайкраще 

QR-код для пароля

Одна з перших речей, які більшість людей запитують, коли залишаються у друзів, це пароль до мережі Wi-Fi.
Навіть якщо Ви повністю довіряєте своїм друзям, супер безпечний пароль може бути головною біллю, щоб поділитися з ними, особливо якщо це просто набір випадкових символів.
Якщо Вам не подобається ідея записувати пароль для гостей або набирати його самому для них, Eve Marie з Tixeertne має креативне рішення з легкістю поширювати його - спеціально надрукований QR-код, який друзі і сім'я можуть відсканувати на свій смартфон або планшет.
QR-код для пароля-1
Як створити користувальницький QR-код для Вашого пароля Wi-Fi 
Є тонни генераторів QR-коду. Eve Marie використовує QRStuff.com, але автор використовуватиме для прикладу Unitag, тому що він пропонує більше варіантів налаштувань.
QR-код для пароля-2
Створення коду дуже просте. Все, що Вам потрібно зробити, це вибрати, який тип коду Ви хочете, і ввести інформацію. Unitag також дозволяє змінити колір і форму Вашого коду, аж до форми очей.
Крок 1: Оберіть бездротову мережу або звичайний текст
Там є опція, названа Бездротова мережа (Wireless Network), яка дозволяє генерувати код, що автоматично підключає абонента до Wi-Fi.
QR-код для пароля-3
Це працює тільки з Android, а якщо Ваші друзі з iPhone, то Вам треба буде вибрати Простий текст (Plain Text) з одним тільки паролем.
QR-код для пароля-4
Крок 2: Введіть інформацію про мережу 
Як тільки Ви обираєте тип коду, введіть інформацію, яку Ви хочете зберегти в коді. Для типу Бездротова мережа (Wireless Network), Вам потрібно ввести SSID (ім'я мережі), пароль, і вказати, який захист мережі: WEP, WPA/WPA2, чи відкрита. Для Простого тексту (Plain Text), просто введіть Ваш пароль WiFi.
QR-код для пароля-5
Крок 3: Налаштуйте свій QR-код
Тепер Ви можете налаштувати зовнішній вигляд свого коду. Ви можете вибрати один з декількох шаблонів, змінити колір, і навіть додати зображення або логотип в центр коду.
QR-код для пароля-6
Крок 4: Друк та відображення
Як тільки Ви закінчите, то зможете поділитися ним або завантажити його на свій комп'ютер, а потім роздрукувати. Ви не повинні бути настільки ж оригінальним, як Єва, і робити рамку, але відображення коду в загальній зоні зробить для гостей набагато простішим їх підключенні до мережі.
QR-код для пароля-7
Крок 5: Сканування для з'єднання
Якщо Ви зробили бездротову версію, коли мережа працює тільки з Android, то все, що їм треба зробити, це перевірити код за допомогою функції "Scan" через налагодження свого Wi-Fi для зв'язку, або використати безкоштовний QR-читач, типу Barcode Scanner. Власники iPhone можуть сканувати тільки простий текст, який містить лише пароль, коли буде запропоновано його ввести. Щоб охопити всі точки доступу, просто зробіть по одному коду для кожної і відповідним чином їх позначте. 
(Джерело EN: internet.wonderhowto.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting