Як читати книги в форматі ePub прямо в браузерах Firefox і Chrome
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Понеділок, 26 листопада 2012, 18:25

ePub - це спеціальний формат електронних книг, який стає все популярнішим останнім часом. Книги в цьому виді поширюються найбільшими онлайновими магазинами і безкоштовними бібліотеками.
Програм для читання літератури в цьому форматі існує чимало, але якщо Ви не хочете використовувати спеціальний софт, то цілком можна обійтися і простим браузером.
Mozilla Firefox
Якщо Ви використовуєте Firefox, то самим легким і зручним способом познайомити цей браузер з форматом ePub буде встановлення спеціального розширення під назвою EPUBReader. Після встановлення розширення на панелі інструментів браузера з'явиться нова кнопка, за допомогою якої Ви зможете відкрити каталог книг. У ньому міститься кілька розділів - безкоштовні книги з таких сайтів, як Archive.org і Feedbook.com, а також розділ з особистими книгами.
Додавати книги в свою бібліотеку можна як з онлайнових джерел: при кліці на будь-яке посилання на книгу в форматі ePub вона буде завантажена в Вашу бібліотеку, так і відкривши файл з жорсткого диска через меню Файл-> Відкрити. Читалка має безліч опцій відображення тексту, в тому числі одно- або двохсторінковий вид, розмір тексту, фоновий колір і багато іншого. Зрозуміло, що всі додані книги доступні і при відсутності підключення до мережі.
Google Chrome
Для браузера Chrome існує схоже розширення під назвою MagicScroll. Це розширення додає свою іконку на вкладку додатків нової сторінки браузера. Після запуску програми ми відразу ж можемо додати книги до своєї бібліотеки.
При клацанні на обкладинці, обрана книга відкривається у вбудованій читалці. У лівому верхньому куті розташований ряд кнопок, за допомогою яких ми можемо вибрати один з попередньо стилів оформлення і розмірів тексту, а також викликати зміст книги. За замовчуванням текст відображається тільки в односторінковому вигляді, тому набагато зручніше читати в повноекранному режимі, для активації якого є спеціальна кнопка.
Особливої згадки заслуговує функція автоматичного скролінга, яка дозволяє прокручувати сторінку в міру читання з можливістю точного налаштування швидкості під Ваш темп.
Користуючись одним з цих розширень, Ви зможете читати електронні книги в форматі EPUB за допомогою свого браузера. При цьому Вам не потрібно встановлювати на свій комп'ютер ніяких додаткових програм, а читати можна буде навіть в офлайні.
(Джерело RU: webtun.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting