Як синхронізувати закладки між Firefox та Chrome
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 03 березня 2013, 20:29

Синхронизация закладок

Закладки грають невелику, але важливу роль в тому, що полегшують нам швидкий доступ до часто відвідуваних веб-сайтів. Тим не менш, це виклик для керування, особливо якщо у Вас встановлені різні браузери.
Якщо Ви працюєте як з Firefox, так і з Chrome, то розширення/доповнення, яке називається EverSync, зробить чудову роботу синхронізації закладок між двома браузерами.
По-перше, ви повинні будете встановити EverSync для Firefox і Chrome.
Після встановлення, Вам необхідно зареєструвати обліковий запис на EverSync. Ви можете зробити це, натиснувши на одну з кнопок EverSync, знайдену на панелі верхнього меню браузера.
У Chrome кнопку відкриває випадаючу панель і надає Вам на вибір Login або Register.
У Firefox, натисніть на Синхронізувати закладки (Sync Bookmarks) і відкриється діалогове вікно з кнопками Login і Register.
Вам потрібно лише зареєструватися всього за допомогою одного браузера, і Вам не треба це робити для кожного браузера. Для реєстрації потрібна лише адреса електронної пошти та пароль. Реєстрація дозволяє EverSync зберігати дані на своїх серверах, так що Ваші закладки зберігаються в хмарі з безпечним резервним копіюванням.
Синхронізація закладок в Firefox
У Вашому браузері Firefox, знову натисніть на значок синхронізації. У випадаючому вікні натисніть на Синхронізувати закладки.
Відкриється діалогове вікно. Є три способи, які Ви можете використати, щоб почати синхронізацію закладок: злиття, завантажити і вивантажити. Якщо це робите перший раз, збираючись використовувати EverSync, то злиття серверів і комп'ютерних даних є найкращим варіантом.
Цей параметр вибирається лише один раз, і стане дією за умовчанням при наступній синхронізації закладок. Якщо Ви хочете змінити спосіб синхронізації, то завжди можете повернутися на цю сторінку та змінити його відповідним чином.
Синхронізація закладок в Chrome
Chrome має свою власну функцію синхронізації закладок і вона повинно бути відключена для роботи EverSync. Для цього перейдіть у розділ "Настройки -> Додаткові параметри Sync". Змініть у випадаючих параметрах з «Синхронізувати все" (Sync Everything) на "Виберіть те, що синхронізуєте» (Choose what to sync). Зніміть позначку біля Закладки у списку нижче. Натисніть кнопку ОК.
Тепер Ви готові включити EverSync. Натисніть на значок синхронізації, а потім на кнопку Пуск синхронізації.
Повинно відкритися аналогічне меню, щоб запропонувати Вам вибрати із злиття, завантажити або вивантажити. Щоб зробити синхронізацію між Chrome і Firefox без втрати даних, переконайтеся, що завжди вибираєте злиття.
Як запобіжний захід, EverSync автоматично створює резервні копії закладок і зберігає їх на своїх серверах, навіть якщо Ви ще цього не зробили. Число збережених закладок вказується в нижній частині діалогового вікна налаштування синхронізації. Якщо коли-небудь закладки зникнуть, то перейдіть на цю сторінку і натисніть кнопку Відновити закладки.
Пам'ятайте, що опції завантаження і викачування перезаписують те, що вже збережене на сервері. Якщо Ви завантажите Ваші поточні закладки, то будуть видалені всі попередні синхронізовані і залишаться тільки ті, що були під час завантаження. Те ж саме із викачуванням.
Якщо у Вас налаштування синхронізації виконане в обох браузерах, то Ви повинні бути в змозі бачити Ваші закладки в будь-якому браузері. Коли Ви додаєте нову закладку в Chrome, то вона повинна автоматично з'являтися також і в Firefox. Якщо ні, то, можливо, буде потрібно оновити сторінку закладок, або натиснути на значок EverSync.
(Джерело EN: maketecheasier.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting