Як дізнатися, що Ваш лист вже прочитали
Рейтинг статті: / 9
НайгіршеНайкраще 
email отриманоСкільки разів Ви відправляли важливий лист, а потім мучилися в очікуванні відповіді? А може одержувач поїхав ... або у нього комп'ютер поламався ... а раптом лист взагалі десь загубився і не дійшов?
Такими питаннями задавалися багато хто з нас, відганяючи сумні думки про те, що «важливий» для Вас лист просто полетів у корзину, не надіславши відповідного повідомлення. Нічого, тепер, завдяки розглянутим нижче сервісам, Ви точно будете знати, прочитали Ваш лист чи ні.
Сервіс SpyPig надає абсолютно безкоштовні послуги щодо повідомлення користувачів про прочитання адресатом їх поштових повідомлень. Робота сервісу не лише безкоштовна, але і не вимагає реєстрації, що вдвічі приємно.
Використання SpyPig укладається в кілька простих кроків. Коли Ви написали важливий лист, прочитання якого Ви хочете відстежити, то перед його відсиланням відвідайте сайт сервісу. Тут ви побачите форму в правій частині сторінки, яку необхідно заповнити.
У верхнє поле вводимо свій емайл, в наступне поле - заголовок (тема) листа, що надсилається. Це робиться для того, щоб отримавши повідомлення про прочитання від SpyPig, Ви відразу зрозуміли, про який листі йдеться.
Далі Вам необхідно вибрати зображення, яке буде вставлену у відправлений лист. Вам надається вибір з кількох симпатичних свинок, банера сервісу або порожнього білого квадратика, якщо Ви не хочете, щоб сигнальне зображення було помітно. Втім, є функція завантаження будь-якого свого зображення, так що Ви зможете використовувати для відстеження логотип своєї фірми або свій аватар, наприклад.
Потім натискаємо на велику кнопку Create My SpyPig, і трохи нижче з'являється обраний Вами малюнок з таймером відліку часу тривалістю в одну хвилину. За цю хвилину Вам необхідно скопіювати малюнок у свій лист.
Врахуйте, що користувачі Gmail, через особливості цього сервісу, повинні спочатку виділити малюнок на сторінці, а тільки потім скопіювати і вставити його, скориставшись сполученнями клавіш Ctrl+C і Ctrl+V.
Тепер можна відсилати листа і спокійно чекати повідомлення про його прочитання. Як тільки одержувач відкриє лист, Ви отримаєте повідомлення приблизно такого вигляду:
В цьому листі міститься не тільки підтвердження самого факту відкриття листи, але і деякі додаткові відомості, такі як час прочитання, IP адреса одержувача і навіть його приблизне географічне положення.
Незважаючи на мультяшних свинок і грайливе оформлення, сервіс SpyPig виконує дуже відповідальну і затребувану задачу. З його допомогою Ви нарешті виведете на чисту воду всіх цих шахраїв, які безсовісно розповідають Вам, що Ваш лист вони не отримували і в очі взагалі не бачили.
Існує розширення для Chrome і Firefox під назвою Right Inbox, завдяки якому Ви можете запланувати відправку листа в Gmail на будь-який час. А зовсім недавно цей плагін обзавівся кількома новими функціями. Зокрема, Ви можете прикріплювати до відправлених листів нагадування, а також отримувати повідомлення про прочитання Ваших листів одержувачем.
Повідомлення про прочитання приходить Вам в той момент, коли одержувач відкриває Ваш лист. Також Ви будете проінформовані про факт переходу за посиланнями, які знаходяться у Вашому листі. Більш того, плагін дозволяє дізнатися ще і місце розташування одержувача при відкритті ними листа.
Функція нагадувань буде корисна для того, щоб тримати Вас в курсі наявності відправлених листів, на які Ви не отримали відповіді.
(Автори Дмитро Горчаков та Сергій Суягін, джерела RU: lifehacker.ru/2011/10/11 і lifehacker.ru/2012/07/26)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting