Як скопіювати текст з сайту, який захищений від копіювання
Рейтинг статті: / 25
НайгіршеНайкраще 
Копіювання захищеного текстуБагато користувачів виходять в Інтернет для пошуку необхідної інформацію для своїх проектів, а деякі веб-майстри з різних причин не бажають, щоб відвідувачі могли скопіювати тексти або картинки, що знаходяться на їхньому сайті.
Для того щоб копіювати захищений текст, зовсім необов'язково бути або стати «злодюжкою»: як правило, достатньо вказати посилання, звідки взяті матеріали, і Ви чисті!
Ці знання потрібні, як веб-майстрам, так і копірайтерам для їх професійної роботи, ну і не тільки їм, а звичайно ж, простим користувачам для особистих потреб (замітки, статті, реферати, курсові, дипломні, та інші роботи. Адже всім відомо, що ці роботи завжди використовують витяги з інших робіт, природно, з посиланням на першоджерело). Тому знати, як копіювати текст, захищений від копіювання, просто необхідно, ну щоб хоч трішки полегшити собі життя. І ніяких особливих навичок для цього не треба.
Одним з надійних способів скопіювати текст, який не копіюється, - витягнути його з самого коду сторінки.
Отже, Ви знаходитеся на якійсь web-сторінці. Наводимо курсор миші на потрібний Вам фрагмент тексту і намагаємося його виділити, а він не виділяється. Або текст виділився, а функція копіювання тексту не з'являється або не функціональна (не функціональна права клавіша миші).
Виконуємо наступне:
  • В панелі управління браузера Internet Explorer переходимо в меню «Вид», там вибираємо «Перегляд коду HTML». У браузері Mozilla Firefox, Opera і Google Chrome достатньо скористатися швидкими (гарячими) клавішами «Ctrl + U». Відкриється нове вікно з вихідним кодом HTML.
  • Для того, щоб швидко знайти необхідний Вам текст серед безлічі знаків html коду, натискаємо клавіші «Ctrl + F». У додатковому віконці пошуку, яке з'явилося, вводимо кілька слів початку необхідного Вам фрагмента тексту. І натискаємо «Знайти» або клавішу «Enter».
  • Після того, як Ви знайдете фрагменти необхідного Вам тексту, виділяєте курсором миші текст. Далі натискаєте клавіші «Ctrl + C» (це означає, що Ви скопіювали текст в буфер обміну) або, як звикли, - права кнопка миші, а потім Копіювати, і вставляєте в будь-який зручний для Вас текстовий редактор (Word, блокнот і т.д. ) натисканням клавіш «Ctrl + V» або права кнопка миші, а потім Вставити.
  • Все, текст у Вашому розпорядженні, редагуйте його, як Вам подобається.
Дуже часто буває так, що на сторінці заборонено копіювання за допомогою "миші". Тоді просто виділіть необхідний фрагмент тексту чи сторінки, а потім скопіюйте текст комбінацією клавіш «Ctrl + C», а далі вставте в Ваш текстовий редактор комбінацією клавіш «Ctrl + V »і всі справи то.
(Джерело RU: else5.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting