Як швидко і дешево створити просту інфографіку
Рейтинг статті: / 6
НайгіршеНайкраще 
Сервси для інфографікиКожен будує інфографіку, то чому не я? Автор поставив собі це питання і початкова відповідь була: "Тому що у мене абсолютно немає можливостей для графічного дизайну".
Ну, чесно кажучи, ця відповідь на зразок того, що хочеться, але «на халяву».
Кому ж цікава Ваша інфографіка?
Інфографіка може оживити будь-який сайт чи блог: наглядно, коротко і, головне, цікаво розповісти відвідувачам про розвиток технологій у часі, історичні події, порівняти статистичні дані країн тощо.
Ось пропозиції автора щодо створення Вашої першої інфографіки:
  • Чи не занадто довга Ваша ідея? Урізайте контент - зробіть його простим.
  • Занадто докладні? Обмежте слова - їх ніхто не читає.
  • Якщо Ви не можете прочитати все це, то й інші не прочитають. Не будьте занудним.
  • Ви хочете відповісти на питання, яке було задане кимось і десь?
  • Ви вважаєте, що Ваш досвід і потенціал можна використати і поділитися тим, як Ви прийшли до своєї ідеї?
Сформулюйте свої ідеї, маючи на увазі зміст приведених питань. Без хорошого контента Ви можете просто зупинитися. Після того як Ви знатимете, що хочете розмістити у графічному вигляді, можете почати з'ясовувати, як це зробити.
Пошук рішень для інфографіки
За основу пошуку рішень взяті такі критерії:
  • Безкоштовно або майже безкоштовно
  • Відсутність обмежень у часі на використання
  • Засноване на Web
  • Простота у використанні, без використання Photoshop
І ось які інструменти були знайдені:
Після виконання кількох дій виявилося, що можна зробити інфографіку в Google Docs. Але вона більше підійде для статистичних даних. Наприклад, якщо Ви хочете показати, скільки жінок є шанувальниками «Star Trek» в співвідношенні до чоловіків.
Досить проста програма, яка дозволяє створювати інфографіку з чистого аркуша або з використанням шаблонів. Цей сервіс дуже простий в роботі і пропонує вражаючі графічні рішення.
Поки-що сервіс знаходиться в бета-версії і тому, напевно, є безкоштовним. Швидше за все, в майбутньому, інфографіку там можна буде робити тільки за гроші.
Цей сервіс порадував чудовим інтерфейсом, простою реєстрацією через Facebook і Twitter, простотою у використанні. Однак у безкоштовній версії всього п'ять безкоштовних шаблонів.
Зараз infogr.am обмежується створенням лише статистичної інфографіки. Тому ідеально підходить для тих, хто хоче зробити інфографіку, засновану лише на числах.
Цей інструмент, мабуть, найцікавіший з усіх перерахованих. Він пропонує великий набір шаблонів у безкоштовній версії. У випадку, якщо Ви захочете оновити їх, то потрібно буде перейти на платну версію, яка коштує $14.99 на місяць.
Для безкоштовного аккаунта є обмеження на додавання зображень в інфографіку: допускається не більше 5 картинок. Якщо потрібно додати 6 або більше, то необхідно буде оновитися до платної версії.
Ця програма дуже зручна у використанні, в безкоштовному акаунті можна: переносити зображення, додавати графіку, елементи дизайну, текст і змінювати фон.
Підсумок: Pickchart.com виявився найбільш привабливим варіантом. Інфографіку створювати з ним весело, легко і недорого.
(Джерело RU: optimization.com.ua)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting