RTFM: Як відправити SMS і MMS з комп'ютера через Інтернет
Рейтинг статті: / 7
НайгіршеНайкраще 
Відправка повідомлень на мобільнийSMS та MMS залишаються поширеними способами комунікації. Адже при всіх плюсах голосового спілкування, цифри на слух сприймати важко. Номери телефонів і рахунків, адреси електронної пошти та багато іншого набагато зручніше передавати текстом.
Безкоштовна програма iSendSMS для Windows дозволить відправляти обидва типи повідомлень зручно і безкоштовно на мобільні телефони сотового зв’язку Росії та країн СНД. Зокрема, вона легко вирішує задачу поздоровлення десятків людей з черговим святом. Повнорозмірна клавіатура і великий екран помітно скорочують час написання повідомлень. До того ж, весь трафік йде через Інтернет і така розсилка ніяк не вплине на рахунок мобільного телефону.
Основне вікно
При відправці через сайт оператора можна зіткнутися з обмеженнями на кількість повідомлень, що відправляються з однієї IP адреси за добу. iSendSMS обходить його за рахунок використання альтернативних шлюзів (див. скріншот):
Список шлюзів
Серед ключових можливостей варто відзначити роботу з усіма операторами стільникового зв'язку та їх автоматичне визначення за номером.
Частина списку підтримуваних операторів
У програми є зручний список контактів з підтримкою груп і веденням історії.
Список контактів
Підтримуються проксі сервери, шаблони, транслітерація, доставка в зазначений час і flash-SMS.
Якщо повідомлення про доставку підтримується оператором, то воно також буде відображено. Окремо хочеться відзначити лічильник символів, що залишилися, який враховує обмеження конкретного шлюзу. Програма часто оновлюється, щоб врахувати зміни в механізмах відправки, що часто вносяться операторами.
В розроблюваної версії 3.0 обіцяні нові функції: відправка повідомлень групі абонентів, автоматична розбивка на частини, підтримка номерів, що починаються з цифри 8, імпорт/експорт контактів та історії.
(Автор Андрій Васильков, джерело RU: blogs.computerra.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting