Софт і сервіси для професійного пошуку
Рейтинг статті: / 6
НайгіршеНайкраще 
Професійний пошук в ІнтернетіДля професійного пошуку в Інтернеті необхідний спеціалізований софт, а також спеціалізовані пошуковики та пошукові сервіси.
http://web-data-extractor.net/ - сімейство ефективних парсерів, яке добре себе зарекомендувало. За оцінкою професіоналів - кращий російський парсер, що не поступається зарубіжним зразкам. Особливо ефективний для парсингу контенту, за ключовими словами, email, ціною і т.п.
http://www.puffinwarellc.com/ - iMetaSearch - новітня пошукова програма реально використовує елементи латентно-семантичного аналізу, що дозволяє отримати пошукові результати максимально адекватні запиту, згруповані за категоріями і ключовими словами. Програма у безкоштовній версії використовує Google, в платній версії може бути підключена до 16 пошукачів. Відмінно документована, має навчальне відео, має дружній навіть для новачка інтерфейс. Єдине обмеження - працює тільки з англомовним Інтернетом.
http://tenderplus.info/ - платна електронна система оповіщення, одночасно пошуковик про нові тендери та держзакупівлі в Росії.
http://locate32.net/index.php - кращий каталогізатор файлів. Дозволяє каталогізувати файлосховища і бази даних об'ємом в терабайти. Каталогізація відбувається за іменами файлів, папок. Має дружній інтерфейс, інтуїтивно зрозумілий навіть для непідготовленого користувача. Є російськомовна версія. Безкоштовно.
Website-Finder - дає можливість знайти сайти, які погано індексує Google. Єдиним обмеженням є те, що для кожного ключового слова знаходяться лише 30 веб-сайтів. Програма проста у використанні.
http://www.scribd.com/ - найбільш популярна в світі і все більш широко застосовувана платформа розміщення різного роду документів, книг і т.п. для вільного доступу з дуже зручним пошукачем за назвами, темами і т.п.
http://www.la0.ru/ - зручний і релевантний сервіс аналізу посилань і беклінків на інтернет-ресурс.
http://www.x-file.su/tm/ - сервіс визначення тональності або емоційного навантаження тексту від компанії Ай-Теко.
http://www.solusource.com/ - веб-інтерфейс для конкурентної розвідки від знаменитої компанії Thomas. Дозволяє знайти всю інформацію, наявну в більш ніж столітніх базах Thomas Reuters по компаніях, продуктів і галузям. Має вбудований переклад на російську мову.
http://www.atlasti.com/ - являє собою найбільш потужний і ефективний з доступних для індивідуальних користувачів, невеликого і навіть середнього бізнесу інструмент якісного аналізу інформації. Програма багатофункціональна і тому корисна. Поєднує в собі можливості створення єдиного інформаційного середовища для роботи з різними текстовими, табличними, аудіо і відеофайлами, як єдиним цілим, а також інструменти якісного аналізу та візуалізації.
Ashampoo ClipFinder HD - все зростаюча частка інформаційного потоку припадає на відео. Відповідно, конкурентним розвідникам дуже потрібні інструменти, що дозволяють працювати з цим форматом. Одним з таких продуктів є надана безкоштовна утиліта. Вона дозволяє здійснювати пошук роликів згідно заданих критеріїв на відеофайлових сховищах типу YouTube. Програма проста у використанні, виводить на одну сторінку всі результати пошуку з докладними відомостями, назвами, тривалістю, часом, коли відео було завантажено до сховища і т.п. Є російськомовний інтерфейс.
http://advse.ru/ - сервіс під слоганом «Дізнайся все про своїх конкурентів». Дозволяє відповідно до пошукових запитів отримати сайти конкурентів, аналізувати рекламні компанії конкурентів в Google і Yandex.
http://www.dtsearch.com/ - найпотужніший пошуковик, що дозволяє обробляти терабайти тексту. Працює на робочому столі, в Інтернеті і в інтранеті. Підтримує як статичні, так і динамічні дані. Дозволяє шукати у всіх програмах MS Office. Пошук ведеться по фразах, словах, тегах, індексах і багато чому іншому. Єдина доступна система федеративного пошуку. Має як платну, так і безкоштовну версії.
http://spyonweb.com/ - сервіс дозволяє визначити сайти з однаковими характеристиками, в тому числі, які використовують однакові ідентифікатори сервісу статистики Google Analytics, IP адреси і т.п.
http://diphur.com/introduction - додаток для моніторингу будь-яких сайтів. Повідомляє про оновлення сайтів і завантажує оновлення. Версія безкоштовна.
http://www.strategator.com/ - здійснює пошук, фільтрацію і агрегацію інформації про компанію з десятка тисяч веб-джерел. Шукає по США, Великобританії, основних країнах ЄЕС. Відрізняється високою релевантностью, зручністю для користувача, має безкоштовні і платний варіант (14$ в місяць).
http://www.shodanhq.com/ - незвичайний пошуковик. Відразу після появи отримав кличку «Гугл для хакерів». Шукає не сторінки, а визначає IP-адреси, типи роутерів, комп'ютерів, серверів і робочих станцій, розміщених за тією чи іншою адресою, простежує ланцюжок DNS серверів і дозволяє реалізувати багато інших цікавих функцій для конкурентної розвідки.
http://www.infongen.com/about/?page_id=739 - пошуковий агрегатор, орієнтований на комерційне використання, щодня контролює більше 35000 онлайнових джерел, здатний легко підлаштовуватися під конкретні унікальні теми в залежності від заявок клієнтів. Система читає на восьми мовах і в режимі реального часу переводить на англійську. Фактично об'єднує моніторинг, фільтрацію і агрегацію інформації під конкретного бізнес-користувача.
http://www.advego.ru/plagiatus/ - програма зроблена seo-оптимізаторами, але цілком підходить як інструмент інтернет-розвідки. Плагіатус показує ступінь унікальності тексту, джерела тексту, відсоток збігу тексту. Також програма перевіряє унікальність зазначеного URL. Програма безкоштовна. Знаходиться в стадії бета тестування.
http://www.connotate.com/solutions - лінійка продуктів для конкурентної розвідки, управління інформаційними потоками і перетворення відомостей в інформаційні активи. Включає як складні платформи, так і прості дешеві сервіси, що дозволяють ефективно вести моніторинг разом з компресією інформації та отриманням тільки потрібних результатів.
Check&Get - професійний інтернет-органайзер, система моніторингу веб-сайтів і офлайновий браузер в «одному флаконі». Автоматично перевіряє зазначені Вами веб-сторінки на зміни, витягує з них нову інформацію і зберігає її. Програма безкоштовна, але можна купити за символічні гроші і підтримати виробника.
WebSite-Watcher - дозволяє проводити моніторинг веб-сторінок, включаючи захищені паролем, моніторинг форумів, RSS каналів, груп новин, локальних файлів. Має потужну систему фільтрів. Моніторинг ведеться автоматично і поставляється в зручному для користувача вигляді. Програма з розширеними функціями коштує 50 євро. Постійно оновлюється.
http://www.clearci.com/ - платформа конкурентної розвідки для бізнесу різних розмірів від стартапів і маленьких компаній до компаній зі списку Fortune 500. Рішення у формі saas. Платформа розроблена членами SCIP.
http://neiron.ru/toolbar/ - включає надбудову для об'єднання пошуку Google і Yandex, а також дозволяє здійснювати конкурентний аналіз, що базується на оцінці ефективності сайтів та контекстної реклами. Реалізовано як плагін для FF і GC.
http://www.analytictech.com/ucinet/ - відмінна і зовсім недорога програма для аналізу і візуалізації соціальних мереж і не тільки. Добре використовувати для аналізу взаємозв'язку компаній та осіб, виявлення неформальних груп. Є керівництво до програми. На блозі знайдете короткий опис, як працювати з програмою.
http://web-data-extractor.net/ - універсальне рішення для отримання будь-яких даних, доступних в Інтернеті. Налаштування вирізування даних з будь-якої сторінки робиться в кілька клацань миші. Вам потрібно просто вибрати область даних, яку Ви хочете зберегти, і Datacol сам підбере формулу для вирізання цього блоку.
http://www.offlineexplorerpro.com/default.asp#tabs - російськомовна програма для скачування сайтів повністю. Дозволяє не тільки завантажити сайт, але і зберегти графічні зображення, фотографії, відфільтрувати сторінки, що зберігаються, за ключовими словами і багато іншого.
http://www.webalertpro.com/ - відмінна програма, що дозволяє робити моніторинг обраних сайтів, складати щоденні звіти, при моніторингу розділяти інформацію на цікаву і неважливу. Програма не русифікована, але має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і проста у використанні.
http://www.qsensei.com/index - отримала на осінньому міжнародному конгресі з інформаційного пошуку перший приз як інноваційна платформа для корпоративного пошуку структурованих і неструктурованих даних. Як кажуть експерти, корінним чином відрізняється від інших пошукових движків, типу Lucene. Є API. Цікаво, що в програмі є пошук для користувачів в Інтернеті по книгах, наукових базах і т.п. Пошук здійснюється не за словами і пошуковим операторам, а за фразами на природній мові.
http://search.usa.gov/ - пошуковик по сайтах і відкритим базам всіх державних установ США. У базах знаходиться багато практичної корисної інформації, у тому числі і для використання в нашій країні.
http://polpred.com/ - бази даних економіки і права, ЗМІ та аналітика. Працює в безкоштовному і платному режимах. Особливо добре структурована інформація про країни.
http://ppldig.com/ - відмінний пошуковик людей в Інтернеті, підтримує російську. Експерименти показують, що читає «стіни» соцмереж, наприклад, ВКонтакте.
http://visual.ly/ - сьогодні все ширше для представлення даних використовується візуалізація. Це перший пошуковик інфографіки в Інтернеті. Одночасно з пошукачем на порталі є потужні інструменти візуалізації даних, які не потребують навичок програмування.
http://saplo.com/ - новий шведський стартап, який вже отримав визнання в світі, що розробив лінійку продуктів по data text. Всі продукти мають API.
CaptureSaver - професійний інструмент дослідження Інтернету. Просто незамінна робоча програма, що дозволяє захоплювати, зберігати і експортувати будь-яку інтернет-інформацію, включаючи не тільки web сторінки, блоги, але й RSS новини, електронну пошту, зображення і багато іншого. Наділена широким функціоналом, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і смішний ціною.
http://www.howsimple.com/ - браузер ХХI століття. Експерти прогнозують йому дуже велике майбутнє. Принципово відрізняється від всіх основних типів браузерів - від EI до Opera.
http://startingpage.com/ - надбудова для Google, що дозволяє вести пошук в Google без фіксації Вашої IP-адреси. Повністю підтримує всі пошукові можливості Google, в тому числі і російською мовою.
http://www.quixey.com/ - функціональний пошуковик, чемпіон по корисності. У пошуковий рядок Ви вводите завдання, яке треба вирішити, наприклад, text mining, translate і т.п. і він видасть Вам всі програми, сервіси та розширення для браузерів, що вирішують цю задачу або виконують вказану функцію.
http://newspapermap.com/#slat=37.21028591955589&slong=-5.600000000000016&zoom=3 - унікальний сервіс, дуже корисний для конкурентного розвідника. Поєднує геолокацію з пошукачем он-лайн медіа. Тобто Ви вибираєте регіон чи навіть місто, які Вас зацікавили, або мову, на карті бачите місце і список он-лайн версій газет і журналів, натискаєте на відповідну кнопку і читаєте. Підтримує російську мову, дуже зручний інтерфейс.
http://go.mail.ru/realtime - великі гроші холдингу почали ефективно працювати. Запущено пошук за темами обговореннями, подіями, об'єктами, суб'єктами в режимі реального, або настроюваного часу. Раніше вкрай критикований пошук в Mail.ru працює дуже ефективно і дає цікаву релевантну видачу.
http://infostream.com.ua/ - дуже зручна, яка відрізняється першокласною вибіркою, цілком доступна для будь-якого гаманця система моніторингу новин «Інфострой» від одного з класиків інтернет-пошуку Д.В.Ланде.
http://www.edge-security.com/theHarvester.php - програма для збору адрес електронної пошти, імен користувачів та іншої інформації з сайтів і хостів.
http://www.insideview.com/index.html - програма взагалі-то, орієнтована на продажників, але може використовуватися і для конкурентної розвідки, оскільки дозволяє вести моніторинг Web 2 для налаштованих Вами подій, компаній, персоналій. Крім того, отримує інформацію і від спеціалізованих постачальників спеціалізованої інформації типу Reuters та інших найбільш якісних джерел даних оперативної інформації.
http://yauba.com/ - експериментальна, але яка вже дуже добре працює пошукова система, створена індійськими програмістами за підтримки МТІ, Гарвардського Університету і Університету в Берклі. Найбільш відома тим, що є першим в світі дійсно повністю конфіденційним пошукачем, перевершуючи за цим параметром інші, в основному, американські пошуковики. Крім того, система дозволяє вести не тільки пошук по інтернет-сайтам, блогам, зображенням, відео, але і PDF файлам, World і PoewrPoint, а також по презентаціям. Найголовніше, система здатна до змістового, а не просто індексаційного пошуку.
http://www.instapaper.com/ - дуже простий і ефективний інструмент для збереження необхідних веб-сторінок. Може використовуватися на комп'ютерах, айфонах, айпад та ін.
http://www.wizardrss.com/ - дозволяє перетворювати RSS в повнотекстові матеріали.
http://screen-scraper.com/ - дозволяє автоматично отримувати всю інформацію з веб-сторінок, завантажувати переважну більшість форматів файлів, автоматично вводити дані в різні форми. Завантажені файли та сторінки зберігає в базах даних, виконує безліч інших надзвичайно корисних функцій. Працює під всіма основними платформами, має повнофункціональну безкоштовну і дуже потужні професійні версії.
Zanran - щойно стартував, але вже відмінно працює як перший і єдиний пошуковик для даних, які видобуває з файлів PDF, таблиць EXCEL, даних на сторінках HTML.
http://www.ciradar.com/Competitive-Analysis.aspx - одна з кращих в світі систем пошуку інформації для конкурентної розвідки в «глибинному вебі». Витягує практично всі види файлів у всіх форматах з цікавої теми. Реалізована як веб-сервіс.
http://www.matheo-web.com/ - додаток, що об’єднує підвищення релевантності пошуку в Інтернеті, здійснення моніторингу, скачування файлів, аналіз інформації, яка надходить, та багато іншого.
http://www.park.ru/ - одна з найстаріших і зручних для користувача систем архівації та моніторингу ЗМІ.
http://tomazkovacic.com/blog/56/list-of-resources-article-text-extraction-from-html-documents - набір різноманітних інструментів видобутку текстів з веб сторінок.
http://www.isainform.ru/ - команда Е.С.Вербіна який передчасно пішов, продовжує підтримувати і розвивати свої продукти, в т.ч. систему ситуаційного моніторингу «Тренд», інтернет-моніторингу і т.д.
http://www.findfiles.net/ - унікальна, що швидко розвивається пошукова система для всіх типів файлів з власними пошуковими алгоритмами -підтримує всі існуючі типи файлів крім стандартних html сторінок. На думку автора, дуже корисна для професійної роботи.
http://www.orbiscope.net/en/software.html - система веб моніторингу за більш ніж доступними цінами.
http://www.mozenda.com/- має кілька тарифних планів і доступна навіть для малого бізнесу веб сервіс багатофункціонального веб моніторингу та доставки з обраних сайтів необхідної користувачеві інформації.
http://www.kbcrawl.co.uk/ - європейська програмне забезпечення для роботи, в тому числі в «невидимому інтернеті».
http://iqbuzz.ru/ - система комплексного моніторингу компанії, конкурентів і бізнес-середовища в інтернеті від компанії «Айкумена».
http://www.copernic.com/en/products/agent/index.html - програма дозволяє вести пошук, використовуючи більше 90 пошукових систем, більш ніж за 10 параметрами. Дозволяє об'єднувати результати, усувати дублікати, блокувати неробочі посилання, показувати найбільш релевантні результати. Поставляється в безкоштовній, особистій і професійній версіях. Використовується більше ніж 20 млн.користувачів.
http://www.surfwax.com/products/personal.htm - є власний веб агент пошуку. Дозволяє підключитися до більш ніж 1850 джерел пошуку для створення власних сховищ даних. Може використовуватися як в особистих, так і в корпоративних цілях.
http://multitender.ru/tenders - спеціалізована пошукова система по держзакупівлях, тендерах та аукціонах. Повне охоплення інформації, зручний інтерфейс.
http://www.recipdonor.com/- сервіс дозволяє здійснювати автоматичний моніторинг всього, що відбувається на сайтах конкурентів.
http://www.spyfu.com/ - подібна попередній, але якщо у Вас конкуренти іноземні.
http://federal.polit.ru/ - ранкове читання аналітики. Кращий в Рунеті новинний агрегатор, що посилається на офіційні джерела.
http://public.ru/ - ефективний пошук і професійний аналіз інформації, архів ЗМІ з 1990 року. Інтернет-бібліотека ЗМІ пропонує широкий спектр інформаційних послуг: від доступу до електронних архівів публікацій російськомовних ЗМІ та готових тематичних оглядів преси до індивідуального моніторингу та ексклюзивних аналітичних досліджень, виконаних за матеріалами преси.
http://www.rosspending.ru - моніторинг державних контрактів в Росії на федеральному і регіональному рівнях.
http://www.skyur.ru/ - це експериментальний сервіс відновлення стрічок новин із новинних веб-сторінок. Скіур аналізує веб сторінку, знаходить новинні блоки і відновлює їх, витягуючи дати, заголовки, посилання і текст новини, дозволяючи підписатися на них в форматах RSS і ATOM
Cluuz - молодий пошуковик з широкими можливостями для конкурентної розвідки, особливо, в англомовному Інтернеті. Дозволяє не тільки знаходити, але і візуалізувати, встановити зв'язки між людьми, компаніями, доменами, e-mail, адресами і т.п. Після тренування може використовуватися і для аналізу російського бізнесу.
Seku.ru - відмінний сервіс інтернет-моніторингу за обраними тегам, категоріям, темами, персоналіями, брендами і т.п. Є безкоштовний і повний варіанти. Навіть повний функціонал доступний для дослідників малого бізнесу і стартапів.
SiteSputnik - не маючий аналогів у світі програмний комплекс, що дозволяє вести пошук і обробку результатів у видимому й невидимому Інтернеті, використовуючи всі необхідні користувачу пошуковики.
Avalanche 2.5 - найбільш ефективна і зручна для користувача програма моніторингу обраних інтернет-ресурсів.
Maltego - принципово нове програмне забезпечення, що дозволяє встановлювати взаємозв'язок суб'єктів, подій і об'єктів в реалі і в Інтернеті.
www.recordedfuture.com - потужний інструмент аналізу даних та їх візуалізації, реалізований як он-лайн сервіс, побудований на «хмарних» обчисленнях.
www.wolframalpha.com - пошуковик завтрашнього дня. На пошуковий запит видає наявну про об'єкт запиту статистичну і фактологічну інформацію, в тому числі, візуалізовану.
www.postrank.com - поведінковий пошуковик-сервіс по кращим блогам світу.
www.boardtracker.com - пошуковик, що не маючий аналогів, який дозволяє моніторити дискусії, що ведуться з самих різних тем.
www.ist-budget.ru - універсальний пошук по базах даних держзакупівель, торгів, аукціонів і т.п.
www.webground.su - створений професіоналами інтернет-пошуку сервіс для моніторингу Рунета, що включає всіх основних постачальників інформації, новин і т.п., здатний до індивідульних налаштувань моніторингу під потреби користувача.
Медіалогія - автоматизована система аналізу ЗМІ. Медіалогія надає онлайновий доступ до бази даних ЗМІ для моніторингу та експрес-аналізу.
(Джерело RU: hrazvedka.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting