Як зробити з Windows Phone точку доступу WiFi
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Windows Phone - точка доступу WiFiБувають випадки, коли Вам терміново необхідний Інтернет, а поруч немає жодної доступною Wi-Fi точки.
Звичайно, оператори стільникового зв'язку надають доступ в інтернет для мобільних пристроїв, але може вийти так, що Інтернет Вам потрібен саме на ноутбуці або планшеті. На щастя, Windows Phone за замовчуванням має функціоналом, який дозволяє зробити з WP-смартфона точку доступу Wi-Fi без установки будь-якого додаткового ПЗ.
  1. Нам знадобиться WP-смартфон з доступом в Інтернет.
  2. На головному екрані смартфона проводимо пальцем вліво і в списку додатків заходимо в «Настройки».
  3. Вибираємо пункт «Загальний Інтернет».
  4. Переводимо перемикач в положення «Включено».
  5. Тепер налаштуємо нашу мережу. Вказуємо за бажанням ім'я створюваної точки. Ніколи не створюйте відкриту мережу, незахищену паролем, інакше до Вас зможе підключитися будь-який інший користувач. Вибираємо опцію з захистом паролем (WPA2) і генеруємо надійний пароль.
  6. Щоб зберегти внесені зміни, натисніть галочку внизу екрану.
Тепер у Вас є власна захищена Wi-Fi точка доступу. Перед використанням смартфона в якості точки доступу Wi-Fi дізнайтесь розцінки на мобільний Інтернет у Вашого оператора стільникового зв'язку, а найкраще підключіть безлімітний пакет. Пам'ятайте, що використання смартфона в такому режимі швидко садить акумулятор. Поки смартфон є точкою доступу, Ви не зможете підключитися самим смартфоном до якої-небудь точки доступу WiFi.
(Джерело RU: wowphone.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting