5 способів отримати доступ до сайтів, які не завантажуються
Рейтинг статті: / 6
НайгіршеНайкраще 
Доступ до сайтівВи коли-небудь натискали на посилання і бачили сторінку про помилку, або зверталися до сайту із закладок і виявляли, що він вже закрився? Всі ми це проходили.
Доброю новиною є те, що Ви зможете переглянути веб-сайт в будь-якому випадку, будь то він заблокований під натиском трафіку чи закритий три роки тому.
Google, the Coral Content Distribution Network і Archive.org’s Wayback Machine - всі вони роблять копії веб-сторінок, дозволяючи переглядати кешовані версії. Якщо Ви хочете прискорити процес, то також можете скористатися розширенням для браузера або букмарклетом на панелі закладок браузера.
Google Cache
Google Cache, який розглядався раніше разом з іншими пошуками Google хакі, швидкий спосіб для перегляду збійних веб-сайтів. Посилання на кеш Google раніше було в центрі сторінки пошуку, але взараз ховається за стрілкою, яка з'являється при наведенні курсору на результат пошуку.
Це найшвидший спосіб доступу до кешованих сторінок, про які Ви можете бути в курсі. Просто введіть cache: у полі пошуку, а потім адресу веб-сторінки, до якої хочете отримати доступ.
Google не кешує зображення, тому Вам може знадобитися використання текстової версії посилання.
Користувачі Bing також не залишилися обділеними. Bing має кешування сторінок за посиланням, теж прихованим за стрілкою.
Coral CDN
Коралова мережа розповсюдження контенту (Coral content distribution network) є ідеальною для доступу до веб-сайтів, які «впали» у зв'язку з великим трафіком - може бути, що на них також є посилання на Slashdot або Reddit.
З їх допомогою все просто, додавши .nyud.net до доменного імені сайту або веб-сторінки. Отже, якщо Ви хочете отримати доступ до сторінки MakeUseOf через них, то Ви могли б використати адресу "makeuseof.com.nyud.net".
Якщо це здається трохи складним, не хвилюйтеся - Ви також можете отримати доступ до домашньої сторінки Coral CDN і підключити веб-сайт або адресу веб-сторінки.
The Wayback Machine
Сайт Archive.org Wayback Machine - це не тільки спосіб перегляду веб-сайту, який не завантажується, це і спосіб подорожувати в часі і подивитися, як сайти виглядали раніше. Цей інструмент незамінний, якщо Ви намагаєтеся отримати доступ до веб-сайта, який був закритий на певний час, або щоб переглянути деяку сторінку, яка була вилучена.
Зайдіть на домашню сторінку Archive.org, введіть адресу сайту і натисніть Take Me Back.
Машина Wayback надає Вам знімки, зроблені в різний час. Ви можете переглянути останній знімок, або навіть подивитися старі.
Ось на що був схожий MakeUseOf в 2006 році: майже порожня сторінка з "Hello world!" Ах, сайти - вони ростуть так швидко.
Розширення для браузера
Більше того, є розширення для браузера, щоб зробити всю роботу за Вас.
Resurrect Pages, популярне доповнення для Firefox, робить Ваші сторінки помилок більш корисними, посилаючи на ці сервіси.
Google Chrome вже показує посилання на кеш Google на сторінці помилки, припускаючи, що кеш Google доступний в результатах. Web Cache і подібні розширення додають невеликі меню з посиланнями на дані сервіси.
Букмарклети
Букмарклети – це невеликі посилання, які можна перетягнути на Вашу панель закладок. Коли Ви натиснете на посилання, букмарклет виконає крихітний шматочок коду JavaScript, який щось зробить на поточній сторінці, наприклад, завантажить один з розглянутих сервісів. Букмарклети схожі на розширення браузера, але вони працюють у всіх популярних браузерах і не витрачають багато системних ресурсів. Вони працюють навіть в Internet Explorer.
Ви можете знайти букмарклет для Wayback Machine на його головній сторінці, Coral Cache на сторінці своїх плагінів і Google Cache на неофіційних сайтах. Перетягніть посилання букмарклета зі сторінки на панель закладок.
Якщо Ви не бачите панелі закладок, то повинні її включити. У Chrome натисніть на ключ, виберіть пункт Bookmarks та натисніть Show Bookmarks Bar. Користувачі Firefox можуть натиснути правою кнопкою миші на панелі інструментів і вибрати панель закладок. Користувачі Internet Explorer повинні натиснути правою кнопкою миші на панелі інструментів і вибрати Favorites Bar.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting