Як прокрастися мимо веб-фільтрів і проксі-блокаторів за допомогою Google Translate
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Google TranslateВам потрібен проксі-доступ, але не можете його мати з якоїсь причини? Найбільш поширеною перепоною виступає мережа, звідки Ви намагаєтеся отримати доступ до сторінок.
Деякі мережі блокують сайти, а потім заходять так далеко, що починають фільтрувати всі веб-запити для таких термінів, як "проксі", оскільки з їх допомогою можна обійти фільтри. Швидкі веб-проксі можуть бути використані і для багатьох інших речей, однако:
Отже, як же вирішити цю маленьку дилему на нашому шляху? Наша відповідь знаходиться в Google.
Є кілька дуже розумних способів, з якими ми можемо маніпулювати Google, що буде використовуватися в якості проксі-сервера. Це дозволить розблокувати сайти, які знаходяться під брандмауером, і навіть забезпечити деяку анонімність (хоча і не на 100%). Навіть якщо Вам заборонили доступ до ресурсу в Інтернеті, або проксі-сервера, Вам вони ще можуть бути потрібні, щоб використовувати їх на законній підставі. Ось чому спробуємо Вам допомогти.
Необхідна умова: мати обліковий запис на Google.
Реалізація
Цей метод використовує Google Translate. Ми будемо скористаємося перекладачем Google як інструментом, щоб заплутати і закодувати наші адреси. Це фактично проведе нас повз більшість фільтрів мережі, так що ми зможемо отримати доступ до будь-якої сторінки, яку забажаємо.
Ця реалізація існує в інструменті перекладу Google. Концепція досить проста: коли користувач вибирає "перевести з іноземної <будь-яка мова> на рідну мову", адреса сторінки стає закодованою, а потім сторінка повторно переводиться рідною мовою, так що Ви зможете прочитати. Перевірте на прикладі дану концепцію, виконавши послідовно кроки (можна спочатку подивитися відео про використання Google як проксі):
  1. Візьміть посилання на заблоковану сторінку.
  2. Вставте його в інструмент Google Translate.
  3. Відправте конвертоване посилання друзям, якщо це необхідно.
(Джерело EN: null-byte.wonderhowto.com)
Для обговорення доступні ICQ і Skype на сторінці Ділова розвідка в Інтернеті
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting