15 секретів операційної системи Android
Рейтинг статті: / 10
НайгіршеНайкраще 
Налаштування  AndroidСмартфони і планшети з операційкою від Google користуються просто скаженою популярністю. Але не всі знають про деякі функції Android, які роблять роботу з пристроєм ще зручнішою.
Отже, ти став володарем Android-смартфона. Ці поради та рекомендації допоможуть тобі значно спростити його використання і розкрити секрети Android.
Секрет Android № 1. Швидкий доступ до контактів
Android дозволяє створювати іконки на робочому столі для твоїх контактів. Для цього необхідно затиснути пальцем дисплей до появи меню, потім вибираємо "Ярлик", потім "Контакт", а там вибираємо потрібний тобі контакт зі списку.
Секрет Android № 2. Голосовий пошук
Практично всі моделі Android-смартфонів дозволяють користуватися пошуком за допомогою голосу, що значно швидше, ніж ручний набір тексту. Для цього на віджеті Google-пошуку натисни значок мікрофону і скажи шукане слово чи навіть фразу, яка одразу ж перетворюється в текст на пошуковій сторінці Google.
До речі, клавіатура Gingerbread теж підтримує голосове введення тексту. Таким чином, можна набирати SMS, повідомлення в онлайн-месенджерах або робити нотатки.
Секрет Android № 3. Швидкі налаштування
Віджет "Управління живленням" дозволяє швидко перемикати Wi-Fi, Bluetooth, GPS і підсвічування екрана прямо з робочого столу Android, а не подорожувати в налаштуваннях в пошуках потрібного пункту меню. Щоб його помістити на екран, потрібно викликати меню довгим натисканням на дисплеї, перейти в "Віджети" і там вибрати віджет "Управління живленням".
Секрет Android № 4. Синхронізація контактів
На Android не обов'язково користуватися сторонніми програмами для синхронізації контактів та їх резервного копіювання. Твій Gmail-акаунт є відмінним сховищем для контактів. При додаванні нового контакту в смартфон, він автоматично зберігається в твоєму Gmail-акаунті в однойменному меню. При використанні Gmail з комп'ютера для введення нових контактів та їх редагування, свіжі редагування та контакти автоматично з'являться на смартфоні.
Секрет Android № 5. Синхронізація закладок
Якщо ти користуєшся браузером Google Chrome, то збережені закладки можна синхронізувати з браузером смартфона. Для цього достатньо завантажити додаток для Android і розширення для Google Chrome.
Секрет Android № 6. Android замість флешки
При підключенні Android-смартфона до комп'ютера за допомогою USB-кабелю з'являється повідомлення "Включити USB-накопичувач". Воно дозволить використовувати карту пам'яті смартфона безпосередньо, як флешку. Якщо повідомлення не з'являється, то потрібно перейти в Налаштування> Мережа> Налаштування USB і вибрати пункт "Знімний диск".
Секрет Android № 7. Управління файлами
Одна з переваг операційної системи Android в тому, що можна повністю використовувати внутрішню пам'ять смартфона для зберігання абсолютно будь-яких файлів, переміщати їх, копіювати, видаляти і т.д. Але якщо тобі недостатньо функціоналу вбудованого файлового менеджера, рекомендую встановити AstroFileManager, який значно спростить навігацію і сортування.
Секрет Android № 8. Спеціальні символи
Швидкий доступ до спеціальних символів без перемикання розкладки на клавіатурі, можливий при довгому натисненні на точку або кому. Те ж відноситься до набору цифр.
Секрет Android № 9. Синхронізація з соціальними мережами
Програми соціальних мереж, такі як Facebook, Вконтакте, Twitter і MySpace, можуть синхронізувати друзів з контактами в твоїй телефонній книзі. Управляти синхронізацією можна з меню "Облікові записи та синхронізація" в налаштуваннях.
Секрет Android № 10. Поділися контентом
Будь-якою фотографією, посиланням або будь-яким іншим файлом можна відразу ж поділитися в безлічі сервісів, які надає вбудована функція "Доступ". Підтримуються практично всі відомі сервіси від соціальних мереж до файлообмінників. Деякі програми автоматично додають свій пункт в "Доступ", розширюючи список.
Секрет Android № 11. Програми без Android Market
На відміну від iOS від Apple, в Android немає жорсткої прив'язки до Android Market для завантаження і установки додатків. Можна скачати з Інтернету будь-який .аpk файл і встановити його без Market, прямо як на комп'ютері. Але за умовчанням для безпеки ця функція відключена. Щоб включити функцію встановлення файлів не з Android Market, потрібно зайти в Налаштування> Програми, і поставити галочку напроти пункту "Невідомі джерела".
Секрет Android № 12. Відключення 2G/3G Інтернету
Не секрет, що Android часто виходить в Інтернет для синхронізації даних. Але багато користувачів часто не підозрюють, наскільки активно він використовує інтернет-трафік, і потім дивуються малій кількості грошей на рахунку. Щоб заборонити доступ до мобільного Інтернету, краще всього поставити окремий додаток під назвою APN-Switch і вивести віджет програми на робочий стіл. Тепер після кліка на цьому додатку доступ в GPRS/EDGE/3G Інтернет буде заблокований до наступного натискання.
Секрет Android № 13. Закриття додатків
Недоліком Android є не дуже продумана система закриття додатків. Тут більшість додатків згортаються в фон, а не закриваються повністю. Іноді це призводить до уповільнення роботи системи. Стандартними засобами їх закрити можна, перейшовши в Установки> Програми> Керування програмами> Запущені. Тут можна побачити, яка з програм найбільше "з'їдає" оперативної пам'яті. Вибираємо її і натискаємо кнопку "Стоп". Після цього додаток повністю закривається.
Секрет Android № 14. Недавні програми
Довге натискання на кнопку "Home" викликає меню недавно запущених додатків. Таким чином можна швидко перемикатися між ними.
Секрет Android № 15. Резервне копіювання
Apple iPhone недавно отримав оновлення, яке дозволяє зберігати резервну копію своїх даних на хмарному сервісі iCloud. Але і на Android можна реалізувати таку можливість. Завдяки безкоштовного додатку DropSpace можна створити резервну копію всіх важливих даних (додатки, контакти, фото і музика) і пізніше відновити їх, без використання комп'ютера.
(Джерело RU: techno.bigmir.net)
Для обговорення доступні ICQ і Skype на сторінці Ділова розвідка в Інтернеті
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting