Banjo з’єднає Вас з навколишнім соціальним світом
Рейтинг статті: / 5
НайгіршеНайкраще 
BanjoСоціальні мережі сьогодні є невід'ємною частиною життя будь-якої людини, що йде в ногу з часом. Але як же встежити за всіма оновленнями у безлічі можливих соціальних мереж?
Можна постійно моніторити свій акканут на Facebook або Twitter, а можна використовувати одну просту програму, яка самостійно буде збирати всі дані з доступних соціальних мереж і повідомляти про новини в будь-який час в будь-якому місці. Все це можливо в Banjo.
  • Banjo, створений компанією, заснованою Деміеном Паттоном, який має цікавий життєпис колишнього головного механіка автомобіля гонки NASCAR, ветерана операції «Буря в пустелі» і магістра Массачусетського технологічного інституту. Сам він каже, що управляє своїми проектами оперативно, як гоночним автомобілем - завжди швидко, не допускаючи помилок. "Все це в гонках сота частка секунди і Ви не маєте розкіш помилки", каже Паттон.
Для уточнення, Banjo - не нова соціальна мережа, це шар поверх інших соціальний мереж. З Banjo не потрібно створювати профіль або додавати друзів, досить встановити його собі на телефон.
Сервіс, який підключається до акаунта на Facebook, Twitter, Foursquare і Gowalla, просто висилає на телефон повідомлення, коли друзі знаходяться в межах вказаного радіусу. Якщо користувач хоче, щоб його не турбували - Banjo легко повністю відключити або просто поставити на паузу.
  • Паттон запропонував ідею Banjo після того, як він застряг в аеропорту протягом декількох годин, і лише пізніше з'ясував, що один з друзів був поруч, але він пропустив його, бо не знав, що той там був.
За допомогою Banjo можна побачити людей навколо, дізнатися, що вони говорять, що роблять прямо зараз. Banjo витягує дані з Facebook, Twitter, Foursquare, Gowalla, TwitPic та Instagram, використовуючи загальнодоступну інформацію та географічні положення при оновленні статусу або повідомлення.
 
Використовуючи Banjo можна переглядати профайли, соціальні оновлення і фотографії людей. Можна додати цікаву людину в «вибране», перейти на її Twitter і відправити їй повідомлення, історія яких буде зручно відображатися у вигляді чату.
При першому запуску, Banjo відобразить карту з поточним місцезнаходженням і людьми, які перебувають в цьому місці. Можна ввести будь-яку адресу, що підтримується у Google Maps, починаючи від міста і закінчуючи ім'ям місцевої компанії і подивитися, що відбувається в даний момент у вказаному місці.
Є й інші варіанти використання Banjo: почитати що люди думають про минулий концерті або, наприклад, які фотографії публікують на конференції і що пишуть в Twitter.
Banjo має ряд таких зручних функцій, як можливість зберігати фотографії, обмінюватися ними через соціальні мережі, електронну пошту або смс-повідомлення.
Додаток Banjo в даний час є для iPhone і Android, але незабаром планується розширення і на інші платформи.
Є й інші стартапи, які допоможуть Вам знайти поблизу людей, пов'язаних з Вами, наприклад, Sonar. Але Sonar вимагає людину перевіряти місце або бізнес, в той час як Banjo просто захоплює повідомлення або фотографії звідти, де хтось їх опублікував.
Автор Альона Фесенко, магістрант НТУУ «КПІ»
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting