Як перевірити, чи існує певна адреса електронної пошти
Рейтинг статті: / 10
НайгіршеНайкраще 
Перевірка електронної поштиІнколи Вам необхідно переконатися, що адреса електронної пошти існує, перш ніж почати розсилку повідомлень на дану адресу.
Хоча Ви можете просто відправити тестове повідомлення на адресу і подивитися, чи не відскакує воно від поштового сервера, але Ви можете спробувати прихований спосіб, з тим, щоб одержувач не знав про це. Адже зрозуміло, що адресат отримає тестове повідомлення, якщо адреса електронної пошти існує.
Перш, ніж ми подивимося на інструмент, який дозволяє перевіряти адреси електронної пошти, ми повинні кинути погляд на причини для перевірки адреси. Поширеною причиною є список розсилки, який Ви хочете очистити, особливо, якщо Ви можете пам'ятати тільки частину адрес електронної пошти, а не всі.
EToolz - це безкоштовна портативна програма для операційної системи Windows, яка може перевірити, чи існує вказана адреса електронної пошти. Хоча вона працює не для всіх повідомлень, але відмінно працює для багатьох, в тому числі адрес Google E-Mail (Gmail входить сюди), і не працює для інших, як, наприклад, Hotmail компанії Microsoft.
Перемикаємося на вкладку Mail-Check програми, як тільки Ви її запустили. Тут необхідно ввести адресу електронної пошти, яку Ви хочете перевірити, і, можливо, інформацію про відправника і сервер, а також тайм-аут для з'єднання.
Натисніть кнопку запуску, як тільки Ви увійшли, і змініть параметри на свій смак. Після цього програма спробує встановити зв'язок з обраною адресою електронної пошти, яка може або не може працювати. Gmail, наприклад, дасть знати, якщо відправник і одержувач не приймаються. Ще краще, якщо Ви іноді будете отримувати інформацію, чому лист не прийнято, наприклад, якщо в облікового запису електронної пошти перевищена квота, як у прикладі на скріншоті вище.
Одним з недоліків програми є те, що вона не в змозі протестувати кілька адрес електронної пошти одночасно. Програму можна завантажити з сайту розробника. Зверніть увагу, що за умовчуванням мова інтерфейсу встановлена німецька. Натисніть на меню Extras > Sprache / Language, щоб змінити мову на англійську або іншу з підтримуваних мов.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting